Jump to content
Dogomania

Księżniczka Kala[*] za TM & Turbo Panda


xxxkaluniaxxx

Recommended Posts

Żeście se o mnie przypomniały  :eviltong:  Fotek nowych nimam bo K liniała i wyglądała jak półtorej nieszczęścia  :grins: Mam fotki z września z grzybobrania widać jaki piękny Kala ma kark  :eviltong:

 

IMG_2964.jpg

 

IMG_2963.jpg

 

IMG_2962.jpg

 

IMG_2960.jpg

 

IMG_2957.jpg 

 

 

Angi jeśli wsio pójdzie po mojej myśli to na wiosnę do Księżniczki dołączy mały Książę   :grins:

Link to comment
Share on other sites

Moje dzisiejsze ogarnięcie jest na bardzo wysokim poziomie :evil_lol:

 

Ja też kcem szczylusia :placz:

Ja też chcem! :cry: 

Wszyscy wokół mają szczylki tylko nie ja :( Życie jest okrutne :cry: 

A ty to niedawno miałaś małą Gandzię to nie jęcz! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też chcem! :cry:

Wszyscy wokół mają szczylki tylko nie ja :( Życie jest okrutne :cry:

A ty to niedawno miałaś małą Gandzię to nie jęcz! :evil_lol:

Gandzia urósł i nie jest już fajniutkim uroczym szczylusiem :(

Wiesz ja tam mogę mieć ogromne stado psów, ale niestety rodzice mają całkiem inne zdanie na ten temat :nonono2:

Choć ja Cię podziwiam! jakbym miała tyle czekać na wymarzonego psa to chyba skręciłoby mnie z zazdrości. Nie chcę nawet myśleć jak kombinowałabym :grins:

Link to comment
Share on other sites

E tam szczeniaki może i są fajnie, ale najlepiej u kogoś.  Nie ma to jak normalny dorosły pies, który już ma mózg  :eviltong:  Chociaż troszkę jest mi żal, że mój ma już pół roku, ale z drugiej strony zdecydowanie cieszę się, że przybywa rozumu  :grins:

Zawsze jest to pytanie, czy ten dorosły pies ma już mózg :grins:

albo tylko mi się trafił taki ewenement, w co wątpię :P

Link to comment
Share on other sites

A mój od papisia ma mózg, tzn. teraz go już stracił i zachowuje się gorzej niż jako szczeniak :grins:
Jednak i tak jakim moim zdziwieniem było, gdy poznałam prawdziwe papsie - boszz, nigdy wiecej u siebie malucha :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Mi brakuje takiego normalnego typowego papisia którym K za bardzo nie była  :eviltong: Kala od początku spokojna, w mig wsio łapała, praktycznie nie broiła :grins:

A ja ile bym dała, by mój drugi papiś był taki jak obecny... czyli spokojny właśnie, wręcz stary-maleńki :p

Link to comment
Share on other sites

Zawsze jest to pytanie, czy ten dorosły pies ma już mózg :grins:

albo tylko mi się trafił taki ewenement, w co wątpię :P

Nie strasz  :eviltong:

Nie no jak do tej pory szczeniaki, z którymi miałam styczność całkiem ładnie się zamóżdżały z wiekiem  ;-)  Nie chodzi mi oczywiście o to, że dorosły pies na spacerze tylko chodzi przy nodze, a w domu leży i absolutnie, nigdy nie miewa żadnych odchyłów  ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...