Jump to content
Dogomania

Księżniczka Kala[*] za TM & Turbo Panda


xxxkaluniaxxx

Recommended Posts

[quote name='Alise']Kala w całości? :diabloti: To chyba nie było aż tak źle :evil_lol:[/QUOTE]

Oczywiście że w całości :eviltong: trafił swój na swego :cool3: było pare nieporozumień ale to normalne przy 2 nie uległych psach :lol: najbardziej chyba ucierpiały moje julki bo mają dziurkę :lol:

Link to comment
Share on other sites

a no Falkuś zaje**sty :loveu: moja mama chciała go ukraść :diabloti: idealnie na naszej kanapie wyglądał :evil_lol: a jaki ma super charakter :loveu: po wczoraj zaczeły mnie ogarniać wątpliwości czy na pewno chce KONa :grin: rodzice mi w cale nie pomagają oni są całym sercem za DONem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']To jest DONek? Strasznie słabo ofutrzony :lol:[/QUOTE]
kiedyś przecież musiał wylinieć :eviltong:
dlatego Owczary to jedna z najbardziej liniejąca rasa :eviltong:
na dodatek jest mokry ;)
[QUOTE]Nom :cool3: Młody jeszcze jest dopiero na zimę dostanie porządnego włosa :loveu: Jak Ala przylezie (:mad:) to potwierdzi :cool3:[/QUOTE]
potwierdzam :loveu:
no i mam nadzieję ,ze wpadną na zlot :)
Soniula zimą przypomina w maleńkim stopniu DONa a obecnie jest bardziej łysa niż Gandzik :)

[quote name='xxxkaluniaxxx']a no Falkuś zaje**sty :loveu: moja mama chciała go ukraść :diabloti: idealnie na naszej kanapie wyglądał :evil_lol: a jaki ma super charakter :loveu: po wczoraj zaczeły mnie ogarniać wątpliwości czy na pewno chce KONa :grin: rodzice mi w cale nie pomagają oni są całym sercem za DONem :lol:[/QUOTE]

ooo no proszę ;) i z DONem jest więcej pielęgnacji, bo przynajmniej masz coś poczesać :cool3:
bierz dwa i KONa i DONa :lol:



edit. a gdzie reszta zdjęć???? no wiesz :shake:

Link to comment
Share on other sites

K/D/MON krótkowłosy/długowłosy/miniaturowy:evil_lol: owczarek niemiecki :grins::grins:

a co krótkowłosego Aluś to jednego już niby mam :evil_lol: może faktycznie z długim kłakiem lepszy :???: tyle czesania :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: mogłabym robić piesiowi kiteczki :multi::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']K/D/MON krótkowłosy/długowłosy/[B]miniaturowy[/B]:evil_lol: owczarek niemiecki :grins::grins:

a co krótkowłosego Aluś to jednego już niby mam :evil_lol: może faktycznie z długim kłakiem lepszy :???: tyle czesania :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: mogłabym robić piesiowi kiteczki :multi::evil_lol:[/QUOTE]

:roflt::roflt::roflt:

no to masz o czym myśleć :eviltong:
Aga N zrobiła warkocze, więc ciekawe co Ty wymyślisz :evil_lol:

Już Ty wiesz o jakie zdjęcia chodzi :evil_lol:


wiem, że się wybierają ;)

Link to comment
Share on other sites

Oj na pewno coś wymyśle :loveu:

[quote name='kalyna']

Już Ty wiesz o jakie zdjęcia chodzi :evil_lol:

[/QUOTE]

hmm... o te? :cool3:
[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/1157719_586303238082802_1169304113_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/1170659_586316561414803_1832920299_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://sphotos-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/993376_586316608081465_1849634905_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/q71/1005799_586316534748139_331413744_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/q71/1098406_586327098080416_2057080135_n.jpg[/IMG]

Nikt tu nie włazi więc... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie będę się zachwycać DON'kiem -totalnie nie należę do miłośników takiej psiej urody.Charakter też chyba nie dla mnie.
Jeśli chodzi o akcesoria,zazdroszczę,mój ma jeden zestaw (obroża _ smycz) z El Perro i koniec...Nie mam zupełnie zajawki na obróżki,choć wiele z nich oglądanych na innych psach wzbudza zachwyt.

Link to comment
Share on other sites

Wiem Obama :cool3: najbardziej kocham TTB potem grzywki no i ONki :p szczególne miejsce w moim sercu mają bullki:loveu: Nie mogę się doczekać dnia aż jakaś szalona świnia zamieszka ze mną :loveu::loveu::loveu: ale to za pare lat jak będę mieć swoje mieszkanko rodzice nie chcą mieć prosiaka w domu :lol:

Akcesoria to taka moja słabostka:grins: najlepsze jest to że najczęściej są to jakieś tanie bezfirmowe obroże, szelki albo akcesoria wykonane przeze mnie :-Dpomału chce wymienić to wszystko co mam na porządniejszy sprzęt :fadein: na razie udało mi się tylko z szelkami :evil_lol: mam julki siodełkowe które są warte swojej ceny :loveu:guardy od ds :lol: chce jeszcze jedne julki ale tym razem pasowe i koniec z szelkami :cool3:Najgorzej teraz mam z obrożami bo mała wąskich nosić nie może poluje na jakąś fajną sztywniejszą no ale za cho***ę mi się nie opłaca zamawiać jednej bo przesyłka :grab:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Wiem Obama :cool3: najbardziej kocham TTB potem grzywki no i ONki :p szczególne miejsce w moim sercu mają bullki:loveu: Nie mogę się doczekać dnia aż jakaś szalona świnia zamieszka ze mną :loveu::loveu::loveu: [B]ale to za pare lat jak będę mieć swoje mieszkanko rodzice nie chcą mieć prosiaka w domu[/B] :lol:
[/QUOTE]
Znam ten ból :( Moi rodzice też nie chcą niufka bo mama mówi, ze jej opluje ściany, ale kocha te psy tak jak i ja :lol: Ale w sumie to dobrze, że nie chce w swoim mieszkaniu bo by mi kolejnego psa rozpuścili :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Z życiowego doświadczenia powiem,że czasem los się komplikuje.Oczekujemy wyprowadzki,bo wtedy nam się wydaje,że możemy miec psy jakie chcemy i ile chcemy.A życie weryfikuje. Jeśli wynajmuje się mieszkanie to więcej psów niż jeden bywa problematyczne.Mieszkając z rodzicami zawsze jest ktoś kto z psem w razie konieczności wyjdzie,a przy dwójce młodych osób,albo przy samotnym mieszkaniu ..i to bywa kłopotem. Od wielu lat mieszkam sama i marzę jeszcze o kolejnym psie,ale zdrowy rozsądek podpowiada,że nic z tego.

Nie mówię,że się nie da,ale nie zawsze jst tak kolorowo jak byśmy chcieli:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Obama']Z życiowego doświadczenia powiem,że czasem los się komplikuje.Oczekujemy wyprowadzki,bo wtedy nam się wydaje,że możemy miec psy jakie chcemy i ile chcemy.A życie weryfikuje. Jeśli wynajmuje się mieszkanie to więcej psów niż jeden bywa problematyczne.Mieszkając z rodzicami zawsze jest ktoś kto z psem w razie konieczności wyjdzie,a przy dwójce młodych osób,albo przy samotnym mieszkaniu ..i to bywa kłopotem. Od wielu lat mieszkam sama i marzę jeszcze o kolejnym psie,ale zdrowy rozsądek podpowiada,że nic z tego.

Nie mówię,że się nie da,ale nie zawsze jst tak kolorowo jak byśmy chcieli:cool3:[/QUOTE]
Ja też mam rozsądek i głowę na karku, dlatego chcę niufa jak będę miała mieszkanie, pieniądze i odpowiednie warunki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...