Jump to content
Dogomania

Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)


madzia20sosnowiec

Recommended Posts

[quote name='madzia18sosnowiec']no to jeszcze 2 zdjątka ;)

[IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177896.jpg[/IMG]

grzecznie czekamy na pańcie :p

[IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177897.jpg[/IMG][/quote]składam reklamacje :oczków nie widze :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madzia18sosnowiec']jak była w schroniku, znaczy się jak ją zabierałam to ważyła 22 kg :-(
a teraz dziewczynka już sobie waży ok. 35 kg :p[/quote] - to niezle - moj 34 kilo, schudl jakies 2 kilofgramyna RC, ale poza tym super gabaryty!

Link to comment
Share on other sites

Joluś już Ty nie zachwalaj Gutka, nie reklamuj bo i tak gajusia ma już swoja Milosc - Madzie. Ale mimo tego zapowiedzialam Danonkowi że ma się ukulturalnic i zabiegać o Gajusie bo innej synowej sobie nie wyobrażam :lol:
Madziu z wielką radością do was zaglądam ;*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']- to niezle - moj 34 kilo, schudl jakies 2 kilofgramyna RC, ale poza tym super gabaryty![/quote]

o kurde to moja gaja jest chyba za grubaaa :???:



[quote name='lespaa']Joluś już Ty nie zachwalaj Gutka, nie reklamuj bo i tak gajusia ma już swoja Milosc - Madzie. Ale mimo tego zapowiedzialam Danonkowi że ma się ukulturalnic i zabiegać o Gajusie bo innej synowej sobie nie wyobrażam :lol:
Madziu z wielką radością do was zaglądam ;*[/quote]

ciesze się bardzo, że podoba się nasza galeria i zapraszamy częściej :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lespaa']danonek - chlopak o wadze 36 kilosów :multi: na rc, marchewkach, makaronie i mięsku [/quote]

tak patrycja, tylko twój danonek i gucio joli to ma sporo sierści a moja gaja?kilka kłaczków:-( już normalnie się doczekać niemogę kiedy te kudełki jej odrosną i będzie taka ladna jak wasze psiska :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia18sosnowiec']tak patrycja, tylko twój danonek i gucio joli to ma sporo sierści a moja gaja?kilka kłaczków:-( już normalnie się doczekać niemogę kiedy te kudełki jej odrosną i będzie taka ladna jak wasze psiska :p[/quote]
madzia jesli moge Ci doradzic srodek na piekne ale uwaga geste wlosy to polecam moj sposob - len do jedzenia - zmielony ok. 1 lyzka na miske codziennie. Sierść po tym gęstnieje, robi się lśniąca a i len działa osłonowo na żołądek psa, więc same plusy. Tylko żebyś sie potem nie skarzyla ze z czesaniem nie nadąrzasz :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak , Patrycja ma racje, tyle, ze na uklad pokarmowy sam suchylen podobno nie daje wiele - tzeba gotowac i podawac taka "glutke", to i wtedy uklad pokarmowy jest super i siersc, lec UWAGA - nie kupuj odtluszczonego, bo nie ma takich wlasciwisci, ani torebek - tylko ziarenka!

Link to comment
Share on other sites

Aaaa jeszcze mi sie przypomniało.. problemy w czesanku podobne choć ja mam mini ;)
Wiec po pierwsze nie wycinajcie dredzików... kupcie sobie nożyczki [B]jednostronne degażówki [/B]- wystarczy takimi dosłownie raz ciapnąć i dredzik sie pięknie rozcina i daje wyczesać :p a włosa tyle sie nie traci co przy wycinaniu :cool1:
No i warto by zainwestować w jakąś odżywkę z oliejkiem która ułatwia rozczesywannie kołtunów - z 1AllSystems jest taka odżywka - nawet dla bigyorka będzie OK :cool1: - rozrabia sie ja z wodą i psika bezpośrednio na kołtunki/dredziki/filce :p - dzięki temu włos jest sliski i nie dość ze kołtunki się ślicznie rozczesują to na dokładkę nieźle zapobiega tworzeniu się kolejnych :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lespaa']madzia jesli moge Ci doradzic srodek na piekne ale uwaga geste wlosy to polecam moj sposob - len do jedzenia - zmielony ok. 1 lyzka na miske codziennie. Sierść po tym gęstnieje, robi się lśniąca a i len działa osłonowo na żołądek psa, więc same plusy. Tylko żebyś sie potem nie skarzyla ze z czesaniem nie nadąrzasz :lol:[/quote]


no to super, będziemy szukać lenu ;) gdzie go można dostać?

a stosujecie szampony z olejem norczym?
jakie odżywki?ile razy?

[quote name='Gosiek']Cześć Madziu :p
Teraz masz już kolejna wielbicielkę Gajeczki :p
Uwielbiam briardziki - cudnie ja odmieniłaś.. aż sie nie chce wierzyć ze takie psiaki trafiaja do schronisk:shake:
Ech co za durni ludzie :mad:[/quote]

bardzo się cieszę, że i Tobie się Gaja spodobała, nie powiem, bo Axelek też zagnieździł się w moim serduchu, my maniacy kudłaczy mamy chyba obsesje :)

[quote name='Gosiek']Aaaa jeszcze mi sie przypomniało.. problemy w czesanku podobne choć ja mam mini ;-)
Wiec po pierwsze nie wycinajcie dredzików... kupcie sobie nożyczki [B]jednostronne degażówki [/B]- wystarczy takimi dosłownie raz ciapnąć i dredzik sie pięknie rozcina i daje wyczesać :p a włosa tyle sie nie traci co przy wycinaniu :cool1:
No i warto by zainwestować w jakąś odżywkę z oliejkiem która ułatwia rozczesywannie kołtunów - z 1AllSystems jest taka odżywka - nawet dla bigyorka będzie OK :cool1: - rozrabia sie ja z wodą i psika bezpośrednio na kołtunki/dredziki/filce :p - dzięki temu włos jest sliski i nie dość ze kołtunki się ślicznie rozczesują to na dokładkę nieźle zapobiega tworzeniu się kolejnych :smile:[/quote]

napewno z rad skorzystamy, juz za tydzień planuję porządnie się za nią wziąść ( kąpiel czesnie czyszczenie uszek pazurki etc. ) żeby zaczęła bardziej przypominać wasze chodzące cudenka ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia18sosnowiec']no to super, będziemy szukać lenu ;) gdzie go można dostać?[/quote] siemię lniane kupisz w sklepach spożywczych - w każdym większym (takim większym niz miniosiedlowe) widziałam wiec nie ma problemu - ostatecznie w aptece mozna kupić.. później trzeba niestety zmielić......
Ja mam fajnie bo mogę kupować zmielone siemię - na bazarku ;)

Cieszę sie ogromnie że minibraiardzik :lol: czyli mój Axio Ci sie spodobał... wspaniale yoraski i briardy razem wyglądają - kolega z yorkowego forum ma obie rasy :loveu:
ach jak ma fajowo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Len w ziarenkach kupujesz np w zielarskim lub aptece za 2 zlote. Szaamponu z olejem norczym nie stosuje!!! Zmiekcza wlos!!! A to nie jest pozadane!!!![/quote] ja kiedyś uzywałam olejku norkowego ale.... jak dla mnie nic specjalnego - tzn nic na lepsze z włosem się nie działo ;)
Ale za to olejek z pierwiosnka jest OK do rozczesywania kołtunków i natłuszczania miejsc narażonych na kołtunki ;) przynajmniej u yorasków się sprawdza :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia18sosnowiec']dobra będziemy sprawdzać metodą prób i błędów ( i porad!!)

aa właśnie a jak z witaminkami?biotyna?czy już nie stosujecie dodatkowych dodatków (masło maślane:lol: )[/quote]

biotyna+cynk = KERABOL
świetne, polecam!!
stosowałam na Oskarku jak miał problemy ze skórą, a także bardzo dobrze oddziałowuje na włos. Robi się przede wszystkim lśniący i ładny, nie jest łamliwy no i na jakość także wpływa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...