Jump to content
Dogomania

*Ajlu_Mili_Boogie_ i _gryzonie*


*anusia&ajlu*

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Feigned']gdzie Ty tam byłaś?! w ukryciu gdzieś siedziałaś :diabloti:[/QUOTE]
Przy grzywciach :evil_lol: Ale długo nie byłam, bo zabrałam Czikę, a przez dzikie gacki tylko te wystawiające można było wpuszczać, więc mama poszła gdzieś na trochę z psem, wróciła i byo trzeba się zbierać :roll: Chyba ciebie widziałam, ale nie byłam pewna czy to ty :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Przy grzywciach :evil_lol: Ale długo nie byłam, bo zabrałam Czikę, a przez dzikie gacki tylko te wystawiające można było wpuszczać, więc mama poszła gdzieś na trochę z psem, wróciła i byo trzeba się zbierać :roll: Chyba ciebie widziałam, ale nie byłam pewna czy to ty :lol:[/QUOTE]

oj dzieciaku trza było powiedzieć że psa wystawiasz, ja tak powiedziałam w niedziele i bez problemu mnie wpuścili :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']oj dzieciaku trza było powiedzieć że psa wystawiasz, ja tak powiedziałam w niedziele i bez problemu mnie wpuścili :evil_lol:[/QUOTE]
Myślisz, że by uwierzyli? :diabloti: Czika taka 'pekińczykowata' :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Myślisz, że by uwierzyli? :diabloti: Czika taka 'pekińczykowata' :evil_lol:[/QUOTE]Na wystawie był pekin co nigdy w życiu byś nie powiedziała, że on z rodowodem, więc myślę, że i Czikę by wpuścili :)
A ja się obrażam, bo nie podeszłaś do mnie :( Tak w ogóle to myślałam, że Ciebie nie ma na wystawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Na wystawie był pekin co nigdy w życiu byś nie powiedziała, że on z rodowodem, więc myślę, że i Czikę by wpuścili :)
A ja się obrażam, bo nie podeszłaś do mnie :( Tak w ogóle to myślałam, że Ciebie nie ma na wystawie[/QUOTE]

Nie obrażaj się xD
Miało mnie nie być, bo samochód się zepsuł, ale udało mi się w sobotę dojechać, w niedzielę już niestety nie.,..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']albo można było powiedzieć, że bierzecie udział w pokazach :cool3: ludzie wchodzili z psami, które nie były wystawiane[/QUOTE]
Bom ja głupia :diabloti:
Ale za to pies zrobił sobie piszą wycieczkę do sklepu jeździeckiego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Byłam :diabloti:
Gratulujemy
A Boogie mi się na fotkach rozmazywał to mam tylko jedną [/QUOTE]

a nie widzialam cie :/ a bedziesz w warszawie albo w NDM?

[quote name='Obama'][URL]http://lh3.ggpht.com/_jp0qOrb1_-4/THVKwmdzV1I/AAAAAAAACDI/jeeqpHYc_mM/s576/DSC_0415.JPG[/URL]
puchar większy niż pies[/QUOTE]

teraz juz mamy 2 puchary wieksze od Boo

[quote name='kaasik91']Gratualcje! Ale wymiatacie z tymi wystawami:multi:

Chętnie się wybierzemy tylko trzeba ogarnąć jakiś termin[/QUOTE]

taaa juz sie strasuje przed wystawa w warszawie, bo bedziemy mieli w stawce braciszka Boo ;)
jak bedzie troszke cieplej to napewno sie umowimy ;)

[quote name='Feigned']gdzie Ty tam byłaś?! w ukryciu gdzieś siedziałaś :diabloti:[/QUOTE]

:evil_lol: ;)

[quote name='C&B']Przy grzywciach :evil_lol: Ale długo nie byłam, bo zabrałam Czikę, a przez dzikie gacki tylko te wystawiające można było wpuszczać, więc mama poszła gdzieś na trochę z psem, wróciła i byo trzeba się zbierać :roll: Chyba ciebie widziałam, ale nie byłam pewna czy to ty :lol:[/QUOTE]

ja tez bylam przy grzywkach ale czesciej siedzialam przy szczekajacych jamnikach :evil_lol:

[quote name='Ilka21']Gratuluję, chyba pęknę z dumy ;) Boo należy się wielka kość i buziaki od babci[/QUOTE]

a dziekujemy ;) staram sie jak moge zeby super sie pokazywal :D Boo jeszcze kosci nie jada ale buziaka przekaze:D

[quote name='sleepingbyday']w niedzielę wstałam po 13, a to tylko dlatego, że przyjaciółka do mnie zadzwoniła.....

cięzki maiłam weekend, upojny, fajny, intensywny, ale ciężki :-)[/QUOTE]

a ja odpoczywalam w niedziele a pozniej do pracy szlam ;)
tez mialam fajny luzny weekend :D

[quote name='Iza.']oj dzieciaku trza było powiedzieć że psa wystawiasz, ja tak powiedziałam w niedziele i bez problemu mnie wpuścili :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='C&B']Myślisz, że by uwierzyli? :diabloti: Czika taka 'pekińczykowata' :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Izabela124.']Na wystawie był pekin co nigdy w życiu byś nie powiedziała, że on z rodowodem, więc myślę, że i Czikę by wpuścili :)
A ja się obrażam, bo nie podeszłaś do mnie :( Tak w ogóle to myślałam, że Ciebie nie ma na wystawie[/QUOTE]

wlasnie mozna mowic ze na wystawe wchodzisz bo masz psa zgloszonego albo ze wystepujecie w pokazach..

[quote name='C&B']Nie obrażaj się xD
Miało mnie nie być, bo samochód się zepsuł, ale udało mi się w sobotę dojechać, w niedzielę już niestety nie.,..[/QUOTE]

mnie tez w sobote nie bylo ;)

[quote name='Izabela124.']Tylko takie mam zdjęcia z Białegostoku:

[url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/123123/Obraz24653.jpg[/url]

[url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/123123/Obraz24655.jpg[/url][/QUOTE]

sliczne te fotki :loveu:

[quote name='Iza.']pewnie, że tak. Obsługa przy wejściu niewiele miała z psami wspólnego.[/QUOTE]

obsluga nawet nie sprawdzala ile mam psow w kontenerku :) haha

[quote name='Feigned']albo można było powiedzieć, że bierzecie udział w pokazach :cool3: ludzie wchodzili z psami, które nie były wystawiane[/QUOTE]

wlasnie;)

[quote name='C&B']Bom ja głupia :diabloti:
Ale za to pies zrobił sobie piszą wycieczkę do sklepu jeździeckiego :evil_lol:[/QUOTE]

a jak Czika reaguje na konie? sprawdzalas?

mam jeszcze fotki zalegle z dzialki ale nie mam kiedy je wstawic, co chwile cos robie i mam malo czasu na ogarniecie dgm :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Ale ja mówię o kości ze sklepu zoo a nie o zwykłych :P, to babcia mu kupi bo u mnie jadał kosteczki dla maluchów[/QUOTE]

aa to juz wiem jakie, ja mam takie patyczki do gryzienia ale i tak woli swoja zielona kosc piszczaca :D
a tak wogole Ajlu robi postepy, puczylam ja zeby nie pilnowala zabawek i wprowadzam do pokoju do wspolnej zabawy 2 ulubione zabawki, Boo ma zielona kosc, Ajlu ma zolta pileczke i sie nie czepia ze Boo czasami jej zabierze i nawet jak wychodze na chwile z pokoju nie ma zadnej czepki o zabawki! dla Ajlu to jest CUD! zaakceptowala chyba juz Boo tylko jedzenia jest u nich tematem tabu, za chiny nie naucze Ajlu zeby nie bronila miski przed Boo, bo kotu daje podchodzic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']wiem wiem ze ulubieniec, musze pogadac z toba bo we wrzesniu mam 3dni wolnego :D 24-26 ;)[/QUOTE]
oooooooo........wiesz....... dorzuce sie do podróży, a moja Ola ma urodzinki....strasznie by sie ucieszyla, ze synka Bodzia pozna.... tylko ciekawe o na to BOO :D
PS. Mam zamowiony nowy aparat....mam nadzije ze bank mi go czescowo skredytuje...oj, by sie działo...

Link to comment
Share on other sites

koleżana na działce wyczaiła sunię z cycacmi do ziemi i 3 szczeniakami. na działkach już nikogo nie ma przy tej pogodzie. koleżanki też nie ma, bo mieszka 120 km od tej działki (to okolice płocka). sunia zje wszytsko, więc głód już jest. dzieci też głodne. sunia bojąca, ale do dziewczyny podchodzi i się cieszy. trzeba ja stamtąd wyciągnąć, dzieci też. dzieci juz mogą iść oddzielnie do domów czy hoteliku.
dziewczyna opłaci odrobaczenie, sterylkę, może nawet da radę częśc 1go miesiąca whoteliku, ale to tyle.

ratunku! tam byc może tzreba będzie pomocy w wyłapaniu... sunia pdchodzi do tej dziewczyny, ale moż enie wyjść z kryjówki przecież.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/191936-Bezdomna-matka-karmiąca-je-suchy-chleb?p=15288584#post15288584"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1919...4#post15288584[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']
druga nasza wystawa i w Radomiu 1 miejsce w Bis Baby, a w Białymstoku 2 miejsce w Bis Baby:loveu:
lepiej nie moglam sobie wymarzyc, pokazuje sie swietnie:loveu:
[/QUOTE]

Gratulujemy:multi::multi::multi:


[url]http://lh3.ggpht.com/_jp0qOrb1_-4/THVKwmdzV1I/AAAAAAAACDI/jeeqpHYc_mM/s576/DSC_0415.JPG[/url] super tu wyglada:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...