Jump to content
Dogomania

spójrz jak jesień złoci listki.....czyli=>Tigrosławskie zapasy w błocie ;)


e.v.a

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no z kur wielu ...robi się rosolek :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z kur wielu :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 22k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • e.v.a

    7673

  • Alicja

    1842

  • Medorowa

    1529

  • Paula

    746

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no z kur wielu ...robi się rosolek :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]z kur wielu :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
no prosze jaka zgodnosc co do kur:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]Witaj Efko
:evil_lol: wydawalo mi sie ze ta twoja kura miala inny kolor :evil_lol::evil_lol:
a tak to juz obrany do rosolku :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote]
witanko:multi:
:evil_lol:
[quote name='Imbirka']boszsz.... nastepna gadulińska galeria:cool3::cool3::cool3::cool3:


Witajcie Tigierki:multi::multi::multi:[/quote]
:siara:
witaneczko:multi:

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:Effunia .....ktoś tu mowil że to gadulińska galeria :razz:...a tu tak cicho ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
no ja nie wiem :roll: jakies dziwne pogloski chodza po dogo :evil_lol:

[quote name='teqquila'][COLOR=Green][B]bom Efa poszal ptoka pozyczyc :evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/quote]
nie:eviltong:

echh siedze sie na All i szukam jakiejs fajnej torby i tak szukam szukam i nic nie moge znalesc:roll:

Link to comment
Share on other sites

na All masa badziewia i czesto drożej niz w sklepach :roll: zeby cos fajnego zlalesc trzeba sie naszukac

ja tysz byłam dzisiaj na zakupach netowych (leniwa wersja latania po sklepach :evil_lol:) i kupiłam sobie czape, portki i buciory na deche i zostawiłam magiczną sumę w sklepie :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']na All masa badziewia i czesto drożej niz w sklepach :roll: zeby cos fajnego zlalesc trzeba sie naszukac

ja tysz byłam dzisiaj na zakupach netowych (leniwa wersja latania po sklepach :evil_lol:) i kupiłam sobie czape, portki i buciory na deche i zostawiłam magiczną sumę w sklepie :oops:[/quote]
no niby tak ...ale w sklepach to juz wogole padaka i nic ni ema:roll:


poka poka

Link to comment
Share on other sites

Cześć córciu z ptaszkiem :evil_lol: :loveu:
[url]http://images34.fotosik.pl/27/cd9c5d43c339c98d.jpg[/url] :D :loveu:

[quote name='clockwork'][URL="http://www.coolspacetricks.com/smiles/banners/27973/"][IMG]http://img1.coolspacetricks.com/images/smiles/banners/pfff.gif[/IMG][/URL] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]to kura nie papuga :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
:roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']a mówią a twardy orzech do zgyzienia ... hmmm

:evil_lol:[/quote]
hahahaha:lol::lol::lol:





oo taka chce taka... ale pewnie cena wzrosnie do 120pln:placz::placz::placz:
a ja chce tak do 70pln:roll:
[url]http://allegro.pl/item261811457_hm_torebka_torba_duza_fiolet_nowa.html[/url]

:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caroolcia']całkiem fajniutka, ale 10 dni i juz 62 ... hmmmm[/quote]
ech no wlasnie:shake::shake:

fajna bo prosta bez zbednych kieszeni kroj taki jaki lubie i kolorek tez fajny :cool3: czarną workowatą mam to taka fioletowa byla by w sam raz:evil_lol:

achh... az bede sledzic aukcje bo ciekawa jestem za ile pojdzie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil']gaduły, gaduły...:evil_lol:[/quote]
:evil_lol: ty idz sie pakowac:diabloti:

[quote name='Vectra']cześć Effa , przyszłam pozazdrościć różowej obróżki :evilbat:[/quote]
czesc Eff:diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

jak tam buty? czyste juz??


:grin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...