Jump to content
Dogomania

Nagusowe porady


Iwona

Recommended Posts

Draczynka dzwoniac do mnie codziennie w lutym ,zdawala mi relacje...jesli dalej nie wiesz ...podpowiem zadala mi pytanie kto najbardziej interesuje sie twoim zdrowiem,nic mi nie przychodzilo do glowy i wtedy uslyszalam ANGEL
takich sytuacji sie nie zapomina

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agama']Draczynka dzwoniac do mnie codziennie w lutym ,zdawala mi relacje...jesli dalej nie wiesz ...podpowiem zadala mi pytanie kto najbardziej interesuje sie twoim zdrowiem,nic mi nie przychodzilo do glowy i wtedy uslyszalam ANGEL
takich sytuacji sie nie zapomina[/quote]

w takim razie jest mi bardzo milo ze pamietasz :oops:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]poza tym nie radze brac psa w hodowli, gdzie jest pelno psow- w takich zazwyczaj panuje samowolka, psy maja kontakt znacznie mniejszy z czlowiekiem a pozniej wszyscy sie dziwia dlaczego pies ucieka od sedziego na wystawie albo chce atakowac inne psy, sika w domu i szczeka na wszystko i wszystkich..[/QUOTE]

a ja sie wcale z tym nie zgodze. Bo moja suka jst chocby przykladem psa z duzego kennelu i nie spelnia zadnej z tych norm, wiecej na jej psychike mialy moje działania niestety czasami takze popelniane błedy, ale tak ja kocham.
Nie mozna zapominac tez ze predyspozycje genetczne maja takze uwarunkowanie na psychike psa.

Nie w jednej malej hodowli domowej psy maja sie gorzej niz w duzym kennelu gdzie jest utrzymana higiena, czystość i przestrzegane sa pewne reguly.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Robeli!!

Bardzo, ale to bardzo podoba mi się Twoja postawa - że pierw zbierasz wiedzę a później kupujesz psa :thumbs: Mam nadzieję, że znajdziesz wymarzonego przyjaciela!! :)

Jak widzisz wiele tu się dzieje :) Ja wrzucę swoje trzy grosze (taki polski idiom ;) )

Na wstepie dziękuję za odwiedzenie mojej strony i za miłóy wpis do księgi gośći :) ([url]www.grzywacze.glt.pl[/url])

Jak zapewne zauważyłes mam dwa grzywacze - psa 'semi' i sunie 'true hairless'. Do ich podgalania uzywam trymera dla ludzi Panasonic ER 240

Oto zdjęcie:
[IMG]http://bargainoffers.com/personal/trimmer/panasonic_er240b.jpg[/IMG]

Srawdza się idealnie - nie rani psa, nie wyrywa włosów i goli prawie do gładkości!! Jednak by uzyskac efekt idealny uzywam również zwyklych maszynek do golenia (jednorazowek)

[COLOR="Gray"]Ps. "w pigułce" to tzw wszystko w jednym miejscu - taki zbiór wiedzy[/COLOR] :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']Witaj Robeli!!

Bardzo, ale to bardzo podoba mi się Twoja postawa - że pierw zbierasz wiedzę a później kupujesz psa :thumbs: Mam nadzieję, że znajdziesz wymarzonego przyjaciela!! :)

Jak widzisz wiele tu się dzieje :) Ja wrzucę swoje trzy grosze (taki polski idiom ;) )

Na wstepie dziękuję za odwiedzenie mojej strony i za miłóy wpis do księgi gośći :) ([URL="http://www.grzywacze.glt.pl"]www.grzywacze.glt.pl[/URL])

Jak zapewne zauważyłes mam dwa grzywacze - psa 'semi' i sunie 'true hairless'. Do ich podgalania uzywam trymera dla ludzi Panasonic ER 240

Oto zdjęcie:
[IMG]http://bargainoffers.com/personal/trimmer/panasonic_er240b.jpg[/IMG]

Srawdza się idealnie - nie rani psa, nie wyrywa włosów i goli prawie do gładkości!! Jednak by uzyskac efekt idealny uzywam również zwyklych maszynek do golenia (jednorazowek)

[COLOR=gray]Ps. "w pigułce" to tzw wszystko w jednym miejscu - taki zbiór wiedzy[/COLOR] :)[/quote]
maga 18

dziekuje slicznie za mily dopis, tak, tu masz racje, po przez to ze po 5 latach z cala rodzina zapragnelismy miec ponownie nastepnego czlonka rodziny dajemy sobie duzo czasu aby wybrac pupilka, ktorego pokochamy i zapewnimy mu w naszych mozliwosciach cieple warunki do zycia, dlatego tez juz dzisiaj zbieram informacjie nawet jezeli chodzi o wybor uzadzen do pielegnacji chociaz jeszcze nawed widu i slychu o nowym osobniku naszej rodzinki.
Dziekuje ci slicznie za faworyta golarki i ze swojej strony chcialbym tez udzielic informacji o golarce delikatnej, bardzo cichej, niestresujacej pisiaka, do wygalania mu pyszczka i miejsc, w ktorch jest ciezkie dojscie, jest to maszynka z polecenia mojiej wspanialej znajomej, co uzywana jest do tych celow, opisuje tu golarke od firmy Wella, o nazwie Contura, jest waska i delikatna i jak wspomnialem bardzo cichutka, wstawie jej zdjecie dla informacji wygladu [IMG]http://i2.ebayimg.com/05/i/000/7e/a5/1ff9_1_b.JPG[/IMG]
niemam co prawda wcale osobistych doswiadczen ale moja znajoma jest ta maszynka bardzo zadowolona.
Co do wpisu mego w ksiege gosci na twojiej stronie, zrobilem ten wpis bo nespodkalem tak bardzo informatywnej strony jak twoja jeszcze w necie, a bardzo duzo tych stron przejzalem i mam nawet dzieki tobie mozliwosc zapoznania sie jak powinien wygladac spis kupna-sprzedazy co w momencie kupienia szczeniaczka jest dlamnie bardzo interesujace, czy kazda hodowla,- rownie bierac tez z hodowla domowa bedzie stosowala sie do wzorca takiej umowy.
Nie tylko to ale tez wiele, naprawde wiele innych informacji co znalazlem na twojiej stronie spodobalo mi sie bardzo, sa przydatne dla wszystkich, a dla nowych wlascicieli tej rasy tym bardziej i ciesze sie ze sa jeszcze tacy "nadgorliwi" ,- wez to prosze jako komplement, przyszli hodowcy jak ty!, ktorzy w taki sposob przygotowuja sie do wsojego pierwszego miotu.
Musze powiedziec juz dzis, ze np. od ciebie kupujac szczeniaczka mialbym naprawde wspaniale uczucie ze jest os z naprawde dobrych rak.
Wyjezdzam jutro do rodziny na Mazury i niebedzie mnie przez pare dni na necie, ale na tej trasie chcial byl odwiedzic choc jednego z dobrych hodowcow polskich aby wreszcze zobaczyc "grzywke" w realu, dotknac, przytulic i popatrzec na ich zachowanie.
Dla wszystkich gosci Forum przesylam zyczenia serdeczne z zwiasku zblizajacymi sie swietami Bozego Narodzenia oraz zycze szczesliwego nowego Roku 2007, a dla wszystkich szczeniaczkow urodzonych jeszcze w tym roku, najserdeczniejsze zyczenia aby trafily do kochajacych rodzin i mialy zycie jak w raju.....
pozdrawiam wszystkich

robi

Link to comment
Share on other sites

ROBI :lol: TWOJEJ RODZINIE zycze samej MILOSCI w te szczegolne SWIETA
TOBIE dedykuje ulubiona moja kolede-szkoda, ze tak malo popularna
* Aniolowie, aniolowie biali,
o ! przyswieccie blaskiem skrzydel swoich
by do Pana trafil ten zgubiony
i ten,co sie oczu podniesc boi,
i ten, ktory bez nadziei czeka,
i ten rycerz w rozszarpanej zbroi,
by jak czlowiek szedl do Boga-Czlowieka

aniolowie,aniolowie biali


autor Krzysztof Kamil Baczynski

:x-mas: :x-mas: :x-mas: :tree1: :tree1: :tree1: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :x-mas: :tree1: :tree1: :tree1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']ROBI:lol: caly czas sie zastanawiam czy istniejesz w realu-tresc postow przypomina mi poczucie humoru jakim wykazuje sie jeden z najlepszych znawcow rasy[/quote]
Hallo Agama, szczerze mowiac to niezabardzo kumam co masz na mysli a niechcial bym spamowac, wiec zapraszam na priva, jezeli mamy sobie cos do wyjasnienia, nie sadze ze jakis znawca ma podobne problemy z polska ortografia jak ja ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']ROBI:lol: caly czas sie zastanawiam czy istniejesz w realu-tresc postow przypomina mi poczucie humoru jakim wykazuje sie jeden z najlepszych znawcow rasy[/quote]

Ja przez chwilę też się zastanawiałam czy ktoś ze stałych forumowiczów nie udaje nowego grzywomaniaka i stwierdziłam, że jak bedziemy tak podchodzic do każdej nowej osoby to.... nikt tu nie uzyska zadnej informacji. Postanowiłam więc nie wnikać kto jest kto i odpowiedzieć a jeżeli ktoś zmienił sobie nick to mu współczuje, bo widocznie ma problem z własą osobowością.


I bardzo mi się podoba, ze ostatnio zapanowała na dgm wiosna:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agama']no nie Stefan mi szczegolnie jako imie nie pasuje[/quote]


Dlaczemu?
Każdy pająk w moim domu to Stefan :)


[B]Stefan[/B] - [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Imi%C4%99"][COLOR=#0000ff]imię[/COLOR][/URL] męskie pochodzenia [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Greka"][COLOR=#0000ff]greckiego[/COLOR][/URL] ([I]Στέφανος[/I], [I]Stefanos[/I]). Wywodzi się od słowa oznaczającego "[SIZE=4]znak zwycięstwa[/SIZE]".


A żeby nie robić offtopów, to powiem, że warto wykorzystać to imię w najbliższym miocie S! :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...