Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='abadonka']Kurcze mam problem Jestem niby zarejestrowana a nic zrobic nie mogę bo jakas strona niedostepna mi sie pokazuje. Co mam zrobic?:placz:[/quote]

A czego konkretnie nie możesz zrobić? Może spróbuj się wylogować i zalogować ponownie.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie...uszka. Zielonego pojęcia nie mam jak to zrobić,żeby stały. Miał już ogolone i...zero rezultatu. Klejenie...no cóż...niewielu chce sie tego podjąć,a ja nie chce popełnic błędu i zrobic krzywdę co gorsza.
Poradźcie coś bo ja naprawdę nie mam doswiadczenia względem tej rasy.
Znam się dużych rasach (owczarki i nowofundlandy). Yorczka dostałam od męża na rocznice ślubu i dopiero raczkuję:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abadonka']No właśnie...uszka. Zielonego pojęcia nie mam jak to zrobić,żeby stały. Miał już ogolone i...zero rezultatu. Klejenie...no cóż...niewielu chce sie tego podjąć,a ja nie chce popełnic błędu i zrobic krzywdę co gorsza.
Poradźcie coś bo ja naprawdę nie mam doswiadczenia względem tej rasy.
Znam się dużych rasach (owczarki i nowofundlandy). Yorczka dostałam od męża na rocznice ślubu i dopiero raczkuję:oops:[/QUOTE]

rozne są metody, ale czy juz nie za pozno? ile miesięcy juz ma piesek? nie obraz się, ja niezlosliwie, ale myslę, ze nie mylę się, piesek nie ma rodowodu, tak? wtedy wiesz, najczęsciej mozesz na glowę stac, ale uszka i tak nie wstaną, bo w genach jest cos nie tak, cos nie yorkowego... chociaz... yorki - to jest tajemnicza rasa, bi nawet hodowcy z najslynniejszych hodowli dla swoich najlepszych pieskow stawiają uszka :lol:
ja bym radzila zwyklą galaretkę (zrobioną jak nalezy wedlug instrukcji, po lyzeczce dziennie) i skleic uszka klejem i trzymac tak dlugo, dlugo, rozklei się i znow kleic, moze nawet parę miesięcy, jest caly temat na to

Link to comment
Share on other sites

York nieyorkowy? Dziecko pana yorka i pani yorkowej to york prawda? Mój ma 6 miesięcy. Tak szczerze...czy musi mi zależeć by uszy stały? Nie mam zamiaru psa wystawiać,podoba mi sie taki,ale jesli się da postawić uszka to zrobię to.:lol: Na temat klejenia uszu złe opinie słyszałam,dobre i dziwne.
Tyle opinii ile ludzi,to naprawde problem wyłowić najlepsza i fachowa porade.
Jak już pisałam,kocham ta rase,ale nie znam zupełnie. Zauwazyc mozna,że jak jest czymś zainteresowany to uszy stoją w 2|3.

Link to comment
Share on other sites

Też bym takiego chciała hahahh. Acha...ogoliłam uszy piesiowi,zaraz zrobie galaretkę. Zobaczymy efekty. Biedaczek troszke sie bał golarki,ale położył mi główkę na poduszce,która miałam na klatce piersiowej i patrzył w oczy. Golarka pracuje cichutko i mysle,że lepiej pójść nie mogło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aurunia']Witam.

To może ja się przed stawie mam na imię Adrianna. I od ponad roku jestem właścicielką suczki AURY Deliziano. A to moja Aurunia w wieku 15 miesięcy.
[URL="http://img124.imageshack.us/img124/3938/aura251107r018tg9.jpg"]http://img124.imageshack.us/img124/3938/aura251107r018tg9.jpg[/URL][/quote]

super, bardzo piękna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aurunia']Witam.

To może ja się przed stawie mam na imię Adrianna. I od ponad roku jestem właścicielką suczki AURY Deliziano. A to moja Aurunia w wieku 15 miesięcy.
[URL="http://img124.imageshack.us/img124/3938/aura251107r018tg9.jpg"]http://img124.imageshack.us/img124/3938/aura251107r018tg9.jpg[/URL][/quote]

Witamy przepiekną dame!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...