Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich bardzo serdecznie !!!
Jestem Sylwia, mam uroczego 4 miesięcznego yorusia o imieniu Dafi.Jest z nami od 2 miesięcy i właśnie od tego czasu zmieniło się nasze domowe życie.W domu zrobiło się weselej, przez większość dnia jestem w pracy ale kiedy wracam to już nie opuszczam go na krok, zresztą on mnie też. Z pozostałymi domownikami maluch spędza więcej czasu więc kiedy ja wracam do domu to chce być tylko przy mnie.
Mam nadzieje że będę mogła podzielić się z wami tym co mnie cieszy i również tym co mnie martwi u mojego szczeniaczka jak również uzyskać wiele przydatnych rad.
Pozdrawiam

[url=http://www.szipszop.pl][img]http://www.szipszop.pl/tickers/16728.gif[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

Witam mam na imię Joanna. Nie mam yorka (jeszcze ;) ). Niedawno pożegnałam swoją bokserkę, była z nami 10 lat. W tej chwili jeszcze za wcześnie na nowego domownika. Yorki zawsze mi się bardzo podobały, lecz te 10 lat temu do naszego domu zawitała bokserka miała dawać poczucie bezpieczeństwa moim dzieciom. Była fantastycznym psem. Zawsze będziemy ją wspominać z dużym sentymentem i łzami w oczach. Dała nam wiele radości.
Kiedy zapadnie decyzja o psie z pewnością będzie to york. Teraz jest czas na przygotowanie się na ewentualne przyjęcie do domu nowego członka rodziny. Stąd moja obecność na forum.
Pozdrawiam Yoanka

Link to comment
Share on other sites

Witam mam na imie GABA a moja yoreczka SISI jest z nami prawie od miesiąca wszyscy bardzo ją kochamy .Przejrzałam już prawie całe forum aby więcej dowiedzieć się o pielegnacji i karmieniu,jest tutaj dużo ciekawych tematów ,ślicznych piesków i miłych ich właścicieli.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich chciałabym was o coś zapytać .Dzisiaj wziełam swoją SISI na spacer po hipermarkecia było tam mnóstwo ludzi a ona była bardzo przestraszona i kładła po sobie uszka tak jagby ich wogule nie miała ,nie wiem czy jej to przejdzie bo planuje z nią w przyszłosci wystawy czy wasze pieski też tak robiły?

Link to comment
Share on other sites

Witam mam na imie Anna jestem z Płocka miałam yoreczka Dyzia ale niestety moja ukochana psina przeszła przez teczowy most:placz: i teraz jestem sama pewnie po jakims czasie kupie sobie nowego pieska ale gdyby mój Dyzio wrócił do mnie to by była pełnia szczescia. W domciu mam jeszcze jednego yorka znalezisko z wakacji albo ktos ja porzucił albo zagineła komus niestety nie udało sie znalesc własciciela i tak Sandra mieszka z nami prawie od roku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...