Jump to content
Dogomania

Galeria Ramzesika- po 2 miesiącach przerwy...


nikusia

Czy Rami wygląda na rasowego i czy(gdyby miał rod.)miałby jakieś szanse na wystawie?  

64 members have voted

  1. 1. Czy Rami wygląda na rasowego i czy(gdyby miał rod.)miałby jakieś szanse na wystawie?

    • Tak, raczej nie odbiega od wzorca i miałby szansę
      22
    • Może, ale ma kilka wad
      21
    • Raczej nie, odbiega od wzorca
      9
    • Nie, moim zdaniem nie jest rasowy
      16


Recommended Posts

  • Replies 645
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]nomu[/B]
Mam nadzieję :evil_lol:

[B]Dosia&Borys[/B]
Dziękujemy!! :*

[B]bonita[/B]
Żeby On miał zapał nie tylko do sportów :evil_lol: :cool3:

[B]evaxon[/B]
Z tą bestią to trafiłaś idealnie :evil_lol: Bestia w małym ciele! :diabloti:


Dziękujemy za odwiedziny!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej ho!
Jak widać zapuściłam wątek, zielska nie długo wyrosną :shake: ;)
Do reszty oddałam się pracom "kompiuterowym" ;)
(Wątek w moim podpisie)

A Ramzesik koleżankę Sznaucerkę ma i uuubuustwia ją ! :multi: :lol:
Ale qrcze nie mogą się pobawić bez smyczy bo łobydwa szaleńce i pouciekają pewnie... :evil_lol:


Miłego wieczorka!!

PS> Oglądacie [I]I.A. Sztuczna Inteligencja[/I]- dzisiaj na tvn? Ja widziałam 2 razy film i zawsze ryczę jak bóbr... :placz: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikusia']


PS> Oglądacie [I]I.A. Sztuczna Inteligencja[/I]- dzisiaj na tvn? Ja widziałam 2 razy film i zawsze ryczę jak bóbr... :placz: :roll:[/quote]

Oczywiście że oglądam, film jest super! A ty w przerwie na reklamy zdjęcia porób ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam, witam...
Nawet nie zauważyłam że od wakacji nie pisałam w tym topicu... :shake:
Co szkoła potrafi zrobić z człowieka... :evil_lol:
Teraz pewnie już nikt tu nie zagląda i pewnie długo nie zajży, ale cóż- napiszę, nie mogę przecież porzucić naszej galerii... :cool3:
Przede wszystkim to muszę skombinować jkieś focie Ramzia, bo zmienił się baaardzo... Duży chłopak się z niego zrobił- w końcu mamy już hmmm... 1,6 roku ;)
Włoski mu wreszcie troszkę zgęstniały i nabrały ładnych kolorków- co prawda nie ściemniały ale i tak są śliczne :loveu:
Gronkowiec w uszkach się nie odzywa, i dobrze- niech siedzi cicho bo normalnie... :mad:
Co jeszcze nowego?
No- na szczęście Ramzio już wcale a wcale lęku przed psiakami nie odczuwa :) wręcz przeciwnie :D
Więc się teraz zastanawiamy nad drugim psiakiem.
Bardzo możliwe że pojawi się qmpel dla Ramzesika- tylko jeszcze nie wiem czy sunia, czy piesek... :)
Ale raczej psiunek.
Dużo też myślałam o Chihuahua, bo to takie maleństwa, ale miłości do Yorkusiów nie zastąpią :razz:
Cały czas uczymy się nowych sztuczek, kombinujemy. M.in
-hołk ;) - podnosimy 2 łapki i siadamy na doopci ;)
- co??! - kręcimy główką :lol:

Próbujemy też zwalczać okruuutny nawyk- uciekanie pędem przed siebie zaraz po odpiciu smyczy... Chwytałam się już wszystkich środków, aż w końcu poprostu go puściłam na "w miarę" ogrodzonym terenie- na tyle żeby się zmęczył zanim ucieknie ;)
Po paru razach wołania, skakania a później sprinciku za rozradowanym biegnącym włosiem z oczami, w końcu uznał się nie warto :lol:
Później zaczęło się chowanie i już w miarę się trzyma nogi- ale nie ucieka.
Jednak w mieście go nie puszczam- po co ryzykować... :shake:

Co jeszcze...
Kupiliśmy nowe szeleczki, bo stare włoski plątały i te nowe bardzo dobrze się sprawdzają :)

Greenieski- czy jakoś tak ;) to największa frajda- uuuwielbia je mały...

No a generalnie zdrowy, piękny diabeł wcielony :lol:jak każdy chłop! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

No i ma pięękny ulubiony sposób na doprowadzenie pańci do szału- cały rytułał :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Pańcia "pracuje" a tu przychodzi ścierka i zaczyna piszczeć- bo się nudzi. Potem warczy, gada skacze, przynosi wszystkie zabawki, biega po mieszkaniu.. a potem robi z siebie kota ze Shreka- słodkie oczęta, i co robi pańcia?? bawi się z ramziem...

No to tyle w skrócie... :)

Mam nadzieję że ktoś jeszcze zajży do nas i przepraszam za dłuuugalaśną nieobecność.....


BUZIAKI!!! :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikusia']"Nowy" Ramzesik :cool3::
[IMG]http://images1.fotosik.pl/242/52a6d872d46b2da5.jpg[/IMG]

[IMG]http://images4.fotosik.pl/196/06444309efc09fa5.jpg[/IMG]

[IMG]http://images4.fotosik.pl/196/c2fd1736cb5541ed.jpg[/IMG][/quote]
[I][B]o kurcze jak się zmienił:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: PIĘKNY JEST!!!:loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikusia']marlena924, Pati i Daisy,
Dziękujemy za odwiedzinyi zapraszamy częściej!!! :multi::multi::multi:

Pati,
a próbujecie jakoś to "zwalczać" ? Bo na dłuższą metę to upierdliwe jest :lol::evil_lol:[/quote]
zmecz go solidnie raz a dobrze ze nie bedzie Ci truł potem tylko odsypiał :-)

Ramzesik zmienił sie nie do poznania!!!!!
Jestem pod wrazeniem ze taki włos mu zapusciłaś! Super!

Link to comment
Share on other sites

Wakacyjny Chłopak :evil_lol:

A jak wasze paiaki się dogadują z kotami?

Z Ramzesikiem to taka dziwna sprawa-jak widzi kota na podwórku to mu się :diabloti: światełka - żeby nie było qrwiki :evil_lol: w oczach pojawiają i bieeegnie!!!
Wspaniała zabawa- grozić kotu że się go zaraz zeżre :evil_lol:

No ale na poważnie,
byliśmy ostatnio u znajomych, który mają kotkę- Main coon- TEKLA :) Tekla ma chyba rok- około. Na początku Ramzio chciał koniecznie ją obwąchać więc ona stawała na tylnych łapach a przednie podnosiła do góry - na wszelki wypadek ;) a co robił Rami? :lol: To samo- hołk chciał z kocią zrobić :lol:
No a jak się później rozkręcili :loveu: Trzeba było uważać bo z każdej strony mógł nadlecieć włochaty a za nim kicia, a potem odwrotnie :) Ganiali się po całym domu a efekt był taki- że pierwszy raz w życiu widziałam żeby kot dyszał z jęzorem na wierzchu :eviltong:
Gorzej było trochę jak kicia wpadała na genialne pomysły- na przykład wskoczenia na Ramzesa z parapetu- a waży dużo więcej- w końcu to największy kot świata :evil_lol:
Później był taki padnięty spał do wieczora a to do niego nie podobne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja się jeszcze pochwalę moimi fotkami nowymi(raczej pracami) :cool3:
Nie wiem czy je już wstawiałam :roll:
[IMG]http://plfoto.com/zdjecia_new/998546.jpg[/IMG]

[IMG]http://plfoto.com/zdjecia_new/1020260.jpg[/IMG]

No i książe- z chmurką w oku ;)
[IMG]http://plfoto.com/zdjecia_new/1027632.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...