Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

[B]Wieelkie Gratulaacje dla wszystkich:loveu:[/B]

[QUOTE][url]http://img440.imageshack.us/i/p1020259q.jpg/[/url][/QUOTE]
cuuddo ..

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/19690-Porodówka/members/589-aneta"][B][COLOR=red]aneta[/COLOR][/B][/URL] - psina ładnaa ;))

[B]Asiaczek[/B] - no to czekamy :razz:

Link to comment
Share on other sites

Iza - i prawidłowo :) Bo to superaśna rasa zupełnie niedoceniana :) bo wypaczona przez różne pół i ćwierć -(-(-(

Dziś przywiozłam do domu sunię MI RITORNI IN MENTE (tą na zdjęciu) i już ma pod tą maciupką łapką cały dom ;) Włącznie z tym, że wyspała się po brykaninie na poduszce u mojej Mamy :) Żal będzie oddawać, ale trudno, chwilowo muszę wziąć na wstrzymanie ;) Tym bardziej, ze planuję mariaż mojej REGINY FORTUNATY za jakieś 2 lata.
Charaktery cudne, mała nic się nie przejęła zmianą zamieszkania, ogon ciągle na plecach, no może tylko oprócz momentu jak szanowna Babcia werkła że to jej zabawka - wtedy grzecznie się wycofała za mnie z ogonkiem spuszczonym do połowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']Asiaczku, wielkie gratulacje!!! :multi::multi::multi:[/QUOTE]

[quote name='Hawanka']Oj Tak wielkie Gratulacje!!!!![/QUOTE]
Judith i Hawanka - też się cieszymy:)

[quote name='Ajdka']Asiaczek to za ile pojawią się szczeniury ??
Gratulujemy :):):)[/QUOTE]
Jak wszystko dobrze pójdzie, to coś ok. 20-tego grudnia... i potem ok. 30-tego grudnia.

[quote name='aneta']Iza - i prawidłowo :) Bo to superaśna rasa zupełnie niedoceniana :) bo wypaczona przez różne pół i ćwierć -(-(-(
Dziś przywiozłam do domu sunię MI RITORNI IN MENTE (tą na zdjęciu) i już ma pod tą maciupką łapką cały dom ;) Włącznie z tym, że wyspała się po brykaninie na poduszce u mojej Mamy :) Żal będzie oddawać, ale trudno, chwilowo muszę wziąć na wstrzymanie ;) Tym bardziej, ze planuję mariaż mojej REGINY FORTUNATY za jakieś 2 lata.
Charaktery cudne, mała nic się nie przejęła zmianą zamieszkania, ogon ciągle na plecach, no może tylko oprócz momentu jak szanowna Babcia werkła że to jej zabawka - wtedy grzecznie się wycofała za mnie z ogonkiem spuszczonym do połowy.[/QUOTE]
O, prosze, jaka sprytna suńka:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Hej, [B]dzasta![/B]
Ja w 2001 r miałam 2 mioty urodzone w Wigilię - sama radość dostac takie szkraby pod choinkę:)
Wszystko przygotowane, popakowane i gotowe do drogi do mojej siostry, ale na Wigilie to tylko mj Jacek ["] wtedy pojechał. Ja zostałam przy 2 mamuśkach i maluszkach... cudna to była Wigilia:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']Iza - i prawidłowo :) Bo to superaśna rasa zupełnie niedoceniana :) bo wypaczona przez różne pół i ćwierć -(-(-(

Dziś przywiozłam do domu sunię MI RITORNI IN MENTE (tą na zdjęciu) i już ma pod tą maciupką łapką cały dom ;) Włącznie z tym, że wyspała się po brykaninie na poduszce u mojej Mamy :) Żal będzie oddawać, ale trudno, chwilowo muszę wziąć na wstrzymanie ;) Tym bardziej, ze planuję mariaż mojej REGINY FORTUNATY za jakieś 2 lata.
Charaktery cudne, mała nic się nie przejęła zmianą zamieszkania, ogon ciągle na plecach, no może tylko oprócz momentu jak szanowna Babcia werkła że to jej zabawka - wtedy grzecznie się wycofała za mnie z ogonkiem spuszczonym do połowy.[/QUOTE]

Szczególnie podobają mi się miniaturki i olbrzymy :lol:, charakter mają super. Myślę, że kiedyś w moim domu jakiś pudelino zamieszka :loveu: Ale to dopiero za kilka lat.

Super! Mała odważna i z temperamentem - ideał :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']To i my się chwalimy
małe tt urodzone 25 październik , 1 piesek 3 sunie
[URL=http://img816.imageshack.us/i/p1010967.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/2250/p1010967.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL][/QUOTE]

:multi::multi::multi:GRATULAcJE :multi::multi: piękne maluszki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A my dzisiaj byliśmy na USG z jedną z suczek i.... mamy potwierdzoną ciążę mnogą!!!!!!
Widziałam nawet bijące serduszka;)

Pzdr.[/QUOTE]

Asiaczku....no to trzymam mocno kciuki za małe baski ;) wiesz ja dojrzewam...dojrzewam;) hahaahahahahah.....i kiedys i tak taki basek wyląduje u mnie ;)) to tylko kwestia czasu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Tfu, tfu, tfu...
Nic nie wiedziałam, żeś taka fanka basków:)

Pzdr.[/QUOTE]

e tam..nie wiedziałaś :evil_lol: a po co tak sie dopytywałam jak by sie ewentualnie ze zmarszczuchami mi dogadały ;);)...ale myslę, ze by było OK.... poczekamy-zobaczymy :lol: narazie pokibicuję twoim przyszłym maluszką :cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Nadejszla wiekopomna chwila :D Właśnie wróciłam z USG , Suri będzie mamą - ciąża mnoga. :multi::multi:
29 dzien po pierwszym kryciu jeszcze nie było słychać serduszek ale jestem normalnie w szoku ,to mój pierwszy miot i mam cały czas banana na twarzy, trzymajcie kciuki żeby wszystko dobrze poszło , czyżby to pierwszy papillon na porodówce? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelka']Nadejszla wiekopomna chwila :D Właśnie wróciłam z USG , Suri będzie mamą - ciąża mnoga. :multi::multi:
29 dzien po pierwszym kryciu jeszcze nie było słychać serduszek ale jestem normalnie w szoku ,to mój pierwszy miot i mam cały czas banana na twarzy, trzymajcie kciuki żeby wszystko dobrze poszło , czyżby to pierwszy papillon na porodówce? :)[/QUOTE]
Gratulacje !!!!:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

OOO to tym bardziej trzymam kciuki.
U mnie to głównie to zasmuciło że prawdopodobnie sunia która teraz nie zaskoczyła następną cieczkę będzie miała chyba dopiero na jesień :(.
Wielki znak zapytania i nadzieja czy dostanie w marcu. Druga sunia ma dostać w maju bo teraz kończy cieczkować ale ma przerwę po dzieciach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anjaga']Asiaczku to u Ciebie będzie wysyp basków-grubasków:cool3::cool3:, super :multi::multi::multi:[/QUOTE]
Czy wysyp, to się okaże za 2 tygodnie, po wyniku USD u drugiej suni...

[quote name='Angelka']Nadejszla wiekopomna chwila :D Właśnie wróciłam z USG , Suri będzie mamą - ciąża mnoga. :multi::multi:
29 dzien po pierwszym kryciu jeszcze nie było słychać serduszek ale jestem normalnie w szoku ,to mój pierwszy miot i mam cały czas banana na twarzy, trzymajcie kciuki żeby wszystko dobrze poszło , czyżby to pierwszy papillon na porodówce? :)[/QUOTE]
Hohoho, 3mamy!

[quote name='Błyskotka']Gratuluję Asiu :).
A kiedyś nie byłaś zwolenniczką usg ;).
Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom. Trochę zazdroszczę bo ostatnie usg nic nie wykazało ale może w przyszłym roku się uda ;).[/QUOTE]
Ja nadal nie potrzebuję robic USG, bo po prostu wiem. I nigdy sama na sobie się nie zawiodłam:)
Niestety, ostatnie 2 krycie były trochę inne, takie niepewne a przy jednej to nawet nie byłam obecna i stąd moja decyzja o zrobieniu USG.

[quote name='PANGEA']to teraz trzymajcie za mnie kciuki, a wlasciwie za moja suke. Jestesmy 3 tyg po kryciu. W zeszlym roku bylo pusto. Oby teraz sie udalo. To bylby w mojej hodowli miot dogow po 6 latach przerwy.
Baaaardzo, baardzo mi zalezy[/QUOTE]
3mamy i zaciskamy!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...