Jump to content
Dogomania

Warsztaty agility z Tonda Grygarem 5-6.12.2009


Zielsko

Recommended Posts

[CENTER]Klub Agility Fort
serdecznie zaprasza na
warsztaty agility dla
średnio-zaawansowanych i zaawansowanych
z
Tonda Grygarem [/CENTER]

Termin 5-6.12.2009.

Limit psow 30

Zgloszenia otwieramy 3.11.2009

[url=http://www.kafort.pl/seminaria/grygar1209.html]Informacje i zgłoszenia[/url]




Serdecznie zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

Podpinam się pod pytanie i zadam jeszcze jedno- mam z kulawą suką wizytę u ortopedy 4go listopada i wtedy dowiem się, czy w ogóle będzie szansa na to, że młoda jeszcze w tym roku pobiega- czy będę mogła się ew. 4go wieczorem opowiedzieć czy będziemy czy musimy zrezygnować?:roll:

Link to comment
Share on other sites

Obecnie w Polsce wystawy są praktycznie niemal w każdy weekend, więc jakakolwiek inna impreza zawsze może z jakąś wystawą kolidować. A termin Grygarowego seminarium jest juz tradycyjny od wielu lat i zawsze jest to pierwszy weekend grudnia.
BTW
MPA wypadają w terminie międzynarodówki w Kielcach i każdy musi podjąć decyzję, gdzie chce być w tym czasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Obecnie w Polsce wystawy są praktycznie niemal w każdy weekend, więc jakakolwiek inna impreza zawsze może z jakąś wystawą kolidować. A termin Grygarowego seminarium jest juz tradycyjny od wielu lat i zawsze jest to pierwszy weekend grudnia.
BTW
MPA wypadają w terminie międzynarodówki w Kielcach i każdy musi podjąć decyzję, gdzie chce być w tym czasie.[/QUOTE]

Wiem, że nie da się zorganizować żeby wszystkim odpowiadało, ale ja wcześniej się seminariami nie interesowałam i nie wiedziałam, że jest w tym czasie. A zgłoszenie na Nową Rudę poszło ;)

i nie koniecznie w każdy weekend, bo np. tydzień czy dwa w tą czy w tą strone są 'wolne' ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...