Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=Olive][B]Ewa + Rosa[/B][/COLOR]
Magda + Arni
[B][COLOR=Olive]Marta + [/COLOR][COLOR=Olive][SIZE=3]Królowa!![/SIZE]
Kamila + Megi
Sabina+Rocky
Monia+Morus[/COLOR][/B]
Mateusz + Rico (90%)
[B][COLOR=Olive] Paweł + Monty
Bila1 + Bila + Cookie
Leszek + Ida[/COLOR][/B]

P.S. zielone=potwierdzenie przybycia ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak to będzie, bo moje futro jest w ciąży urojonej i właśnie weszła w fazę 'zabić każdego kto się nawinie' i nie wiem czy suczek nie będzie atakować. Tak czy siak będzie na smyczy więc w razie czego będziemy trzymać się z daleka... Ale będziemy na spacerze w niedzielę!!!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, kilka dni mnie nie było na kompie, oczywiście potwierdzam przybycie (możecie mnie tam na zielono zaznaczyc :) ) .. To w końcu w niedziele Lipie o 12? Boże ja nigdy tam nie byłam :O Obczaiłam, że autobus nr 27 tam dojeżdża, to teraz może ktoś obeznany mi powie gdzie się tam wysiada dokładnie i jak z przystanku dojśc na miejsce spotkania? Czekam na odp..

Link to comment
Share on other sites

Rosie wylazal wczoraj trzecia powieka, niby sie schowala w nocy i jest ok, ale jesli do niedzieli to sie powtorzy i ta gula sie nie schowa, to niestety ze spaceru nic nie bedzie z naszej strony.........badzmy jednak dobrej mysli ;)

[B][COLOR=olive]Ewa + Rosa
Sabina+Rocky
Monia+Morus[/COLOR][/B]
Michał+Rico
[COLOR=olive][B]Paweł+Monty
Ida+Leszek
Magda + Arni
Marta + Ajka
Kamila + Megi
Bila1 + 2 Corgi [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No to fantastycznie , że bulwary, chyba najsprawiedliwiej, bo to środek miasta.. tylko mam nadzieje, że unikniemy mandatów etc, jak już ktoś wspomniał :/ ale cóż, w taką pogode jak ja mam za oknem to wszyscy panowie policjanci siedzą w swoich gabinecikach i popijają kawke, a nie ganiają właścicieli psiaków po zabłoconych bulwarach.. hehh tylko osobiście mam nadzieje, że się poprawi pogoda, bo mój pies zmieni kolor na czekoladowy z kremowego, a tego bym nie chciała:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Roska, weź się dziewczyno nawet nie wygłupiaj, ZDROWIEJ!
[/quote]

Rosołek jest dzielny, nie damy sie paskudztwu i za wszelka cene bedziemy chcieli sie pokazac ;)

[B]Magda[/B] my juz mialysmy kontakt z policjantami z bulwarow, wiec jak beda Ci sami, to troche pomarudza, troche sie posmieja, dadza "upomnienie" i na tym sie skonczy ;). Nie wolno z nimi za mocno dyskutowac, albo pyskowac, bo sie chlopaki denerwowac zaczynaja :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa_17']
[B]Magda[/B] my juz mialysmy kontakt z policjantami z bulwarow, wiec jak beda Ci sami, to troche pomarudza, troche sie posmieja, dadza "upomnienie" i na tym sie skonczy ;). Nie wolno z nimi za mocno dyskutowac, albo pyskowac, bo sie chlopaki denerwowac zaczynaja :lol:[/quote]

A kto chce pyskować? :eviltong: .. Aż tak bym nie ryzykowała :razz: .. Zobaczymy na miejscu jak się sytuacja będzie przedstawiać, najwyżej na widok policjanta szybko każdy będzia psa na smycz zapinał i się wycofamy z pola widzenia :lol: No ale mam nadzieje, że nie będzie taż tak drastycznie, tylko miły, przyjemny spacer :) I każdy z nas będzie go miło wspominał, a psiaki się wybiegają i przy okazji mój mały trochę się posocjalizuje jeszcze.. :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Magda[/B] pisze o tym pyskowaniu, bo ja kiedys sie unioslam gdy jeden pan mundurowy chcial mnie uswiadomic, ze mam psa w typie bullowatych i nalezy do psow agresywnych :lol:..gdy zaczelam mu dobitnie tlumaczyc, ze jest to beagiel a do tego pies "terapeuta" odwiedzajacy dzieci w domu dziecka i nie ma w niej cienia agresji, to chlopak sie zdenerwowal i chcial juz moje dane spisywac ;)

Link to comment
Share on other sites

To nam się grupa wykruszyła :( .. a pozatym właśnie pada deszcz... Jak jutro będzie padać to znak dla każdego, że po spacerze.

[B][COLOR=#808000]Ewa + Rosa
Sabina+Rocky
Monia+Morus[/COLOR][/B]
Michał+Rico ????[COLOR=olive][B]
Ida+Leszek
Magda + Arni
Marta + Ajka
Kamila + Megi
Bila1 + 2 Corgi [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']To nam się grupa wykruszyła :( .. a pozatym właśnie pada deszcz... Jak jutro będzie padać to znak dla każdego, że po spacerze.
[/quote]
Nie wiem, czy ja jakaś odmienna, ale takiego myślenia nie rozumiem...
To jesli deszcz pada, to już nie wychodzicie z psami na spacer???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...