Jump to content
Dogomania

Pseudohodowla psów pod częstochową !


AdaPanna

Recommended Posts

Pod częstochową istnieje pseudohowodla psów wielu ras, właścicieli los psów nie interesuje w ogóle ważne są tylko pieniążki
psów jest mnóstwo są trzymane wszystkie w jednym ogrodzeniu na dworze bez zadaszenia jest tylko parę bud dla tych psów, są to maltańczyki, yorki, buldogi francuskie, psy ciągle są dokupowane, umierają, zagryzają się, mnożą jak chcą.

Omijajcie to miejsce
link użytkownika na allegro to :
[B] [URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=9694106"]ahim25[/URL] (30) [URL="javascript:OpenHelp(41)"][IMG]http://static.allegrostatic.pl/site_images/1/0/stars/star25.gif[/IMG][/URL]

aktualna aukcja :

[url]http://www.allegro.pl/item767425148_buldogi_buldog_francuski_porodowodowch_rodzicach.html[/url]

zdjęcia oczywiscie robione w domu a te psy na codzien domu nie widzały, słyszą jedynie wyzwiska od Ku* i innych, są karmione odpadami, bite, zero socjalizacji w momencie przyjazdu kupujących wszystko jest organizowane by było widać jak najmniej niedociągnieć to straszne i niewiele można z tym zrobić.
Uważajcie na tych ludzi ![/B]

Link to comment
Share on other sites

AdaPanna, na stronie głównej Dogo wczoraj widziałam trzy takie same wątki założone przez Ciebie o tej pseudohodowli. Dziewczyny postują tu i tam. Mam propozycję, abyś wybrała jeden właściwy, a pozostałe dwa po podaniu linku właściwego może pozamykaj? Bo właściwie teraz nie wiadomo, który wątek śledzić? :huh:

;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AdaPanna']to temat informacyjny, dałam do odpowiednich działów jak sądzę, gdyby mieli 10 ras psów dałabym ogłoszenie do każdej rasy osobno,
mogę pozamykać, jeśli to jakiś problem, sądzę że czym więcej tym lepiej w tym przypadku.

Pozdrawiam.[/QUOTE]

Z tego co widzę, to chyba moderatorzy już rozwiązali problem. Drugi wątek jest zamknięty, co z trzecim nie wiem, bo nie zapisałam.

Link to comment
Share on other sites

Pytałam w innym temacie, ale został usunięty, a wraz z nim moj post, więc ponawiam pytania tutaj. Przede wszystkim czy są to sprawdzone informacje? Czy możesz zdradzić skąd je masz? Czy masz jakieś zdjęcia tej hodowli lub samych psów? Czy o sprawie został poinformowany tamtejszy TOZ lub organizacje prozwierzęce? Po komentarzach użytkownika widać, że psy sprzedaje, ale ile tych sprzedaży było tego nie wiadomo. Psy ze zdjęć nie wyglądają źle. Po komentarzach widać również, że ta osoba zaopatruje się w sklepach zoologicznych, co kupuje niestety nie można sprawdzić, ale ponieważ zakupy nie były dokonywane jednokrotnie można pomyśleć, że jednak o psy w jakiś sposób dba. Podałaś bardzo mało szczegółów dotyczących całej sprawy, a oskarżenia można łatwo rzucać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czy temat przestał być aktualny? Czy też może dotyczy również Katowic. Tutaj, w Katowicach lub w okolicy mamy taką jedną hodowczynię skupującą szczeniaki bez rodowodu a następnie odsprzedającą je dalej, już jako szczeniaki po swoich rodowodowych sukach. Podkłada obce szczeniaki bez rodowodu jako rodowodowe. Czy to może być ta sama hodowla? Bo Częstochowa zaledwie 80km od Katowic. A temat jak najbardziej aktualny. Słyszałam o ostatnich zakupach tej hodowczyni w listopadzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Jestem z Częstochowy. Moja kolezanka 2 lata temu brała terriera z hodowli pod Częstochową. Wydaje mi sie, ze moze to byc to samo miejsce. Psy bez rodowodu oczywiscie, w okropnych warunkach, upchane masowo w klatkach, i ta cena 500 zl.
A z pieska wyrosl zwykly wlochaty kundelek....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

niestety dopóki ludzie będą tak zacofani co do poglądów na temat hodowli i pseudohodowli, i dopóki będą kupno psa traktowali bez jakiekokolwiek zastanowienia uprzedniego, dopóty będą istniały natkie pseudohodowle jak ta pod częstochowa. nie miejcie pretensji tyl;ko do tych pseudohodowców ale też do ludzi którzy stamtąd psy kupują

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...