Jump to content
Dogomania

Galeria Gracji i Uli


*kleo*

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Karolina&Lucky']Cześć! :)Melduję że chłopaki rosną,włos Ulci również :p[/QUOTE]
Dzięki za meldunek :)
[quote name='Pegaza']Wydaje mi sie ze patrzy jakby chciala powiedziec : no czego?:evil_lol:
[URL]http://img442.imageshack.us/img442/810/p1030530d.jpg[/URL]
ogarnij ją troche co ona lazi taka rozmymlana:evil_lol:[/QUOTE]
Chyba to właśnie miała na myśli :evil_lol:
Pancia rano rozmymłana to i Ulcia może :eviltong: Ale na spacer już w kitajcu poszła.
Mama ją chyba ogarniała potem, bo ja przed wyjazdem zdążyłam tylko Grackę wyprać i zawinąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jot11']Żałuj i musisz to nadrobić w przyszłości ;)
Ale tak od urodzenia to też nie miałam,Klaudia to ma fajnie bo od pierwszych dni patrzy jak maluchy się rozwijają :loveu:[/QUOTE]

Też zazdroszczę Klaudii :)

Rozczarowałam się :( Wiesz Klaudia, myślałam że przed wyjazdem jakieś fotki jeszcze wrzucisz :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viky i Ja']Też zazdroszczę Klaudii :)

Rozczarowałam się :( Wiesz Klaudia, myślałam że przed wyjazdem jakieś fotki jeszcze wrzucisz :([/QUOTE]
No przecie dałam, rozczochraną Ulcię i bąki przy śniadaniu :eviltong:
[quote name='jot11']Jo,jo niech Ci będzie.:evil_lol:
Tylko idąc na lekcje matematyki (jesli masz) tak nie myśli,nie byłby to wskazane. :cool3:[/QUOTE]
Matmy nie mam, nie bój nic ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Cześć po dłuższej przerwie ;) .[/QUOTE]
[quote name='Yoko2009']hej hej, pozdrawiam serdecznie:)[/QUOTE]
Hej kobitki :)
[quote name='chrupcia']Klaudia( jeśli moge po imieniu):) Ulci się inaczej nie da opisć, ona jest na prawdę śliczna!:)[/QUOTE]
Jasne, że możesz, taka stara jeszcze nie jestem, a poza tym jak mawia znajoma 'w kynologii nie ma panów' :) Miło mi to czytać, mam nadzieję, że śliczna zostanie ;)

Wiecie co, zła jestem... odwołali grudziądzką wystawę, i tym samym debiut Ulci zostaje odłożony na nie wiem kiedy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka'][URL]http://img13.imageshack.us/img13/2973/p1030525a.jpg[/URL]
słodziaczki
poka Gracule![/QUOTE]
Nie pokażę bo mnie w chałupie nie ma :eviltong:
[quote name='Nati28']Tez czytalam ze wystawa odwolana, glupio ale co zrobic ... :roll:[/QUOTE]
[quote name='FREDZIU']Pozdrawiamy i żałujemy że odwołali wystawę, ale cóż takie zycie:-([/QUOTE]
No niestety...
[quote name='tigrunia']To ja Ci powiem na kiedy - 22 maja :angryy: Też jestem wściekła jak nie wiem .. już się nastawiłam a tu klops :angryy: Mam nadzieję, że Inowrocławia nie odwołają :mad:[/QUOTE]
Jo już wiem, też się nastawiłam na teraz, ale co zrobić :roll: Inowrocław już chyba powinien być normalnie...
Zgłaszam za to na 3 maja do Bydgoszczy, tylko się zastanawiam co to za sędzina jest, bo nie znam kobity.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Jasne, że możesz, taka stara jeszcze nie jestem, a poza tym jak mawia znajoma 'w kynologii nie ma panów' :) Miło mi to czytać, mam nadzieję, że śliczna zostanie ;)

Wiecie co, zła jestem... odwołali grudziądzką wystawę, i tym samym debiut Ulci zostaje odłożony na nie wiem kiedy...[/QUOTE]
No to bardzo mi miło:)

No ja bym też zła była jak bym się już nastawiła na to że jade.. ale Ulcia się lepiej przygotuje:) chociaż ona już pewnie nieźle śmiga na ringówce i stoi pięknie(tak pisałaś);)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']To ja Ci powiem na kiedy - 22 maja :angryy: Też jestem wściekła jak nie wiem .. już się nastawiłam a tu klops :angryy: Mam nadzieję, że Inowrocławia nie odwołają :mad:[/QUOTE]
A u nas w Częstochowie będą obydwie wystawy 17,04 terierów i 18,04 krajowa:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jot11']Pięciolitrowy termos załatw.Tylko nie wiem co ze śmietaną bo ja chcę taką ubitą mikserem.:eviltong:[/QUOTE]
To Ci ubiję :eviltong:
[quote name='chrupcia']No to bardzo mi miło:)

No ja bym też zła była jak bym się już nastawiła na to że jade.. ale Ulcia się lepiej przygotuje:) chociaż ona już pewnie nieźle śmiga na ringówce i stoi pięknie(tak pisałaś);)[/QUOTE]
Śmiga jak szalona, ostatnio znajomej pokazywałam to była w szoku. I co ciekawe jak ćwiczymy same to jej się nudzi i świruje, a jak ktoś patrzy to popisówkę odstawia. Lubi mieć widownię dziewczyna ;)
Żebym tylko jej nie przechwaliła, bo się jeszcze wstydu najem na ringu :roll:
[quote name='ladyyork']A u nas w Częstochowie będą obydwie wystawy 17,04 terierów i 18,04 krajowa:p[/QUOTE]
No to spoko macie, u nas taki bubel...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...