Jump to content
Dogomania

Galeria Gracji i Uli


*kleo*

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='laurin']cześć :lol:
uroczo :loveu: [URL]http://img697.imageshack.us/img697/9291/p1030916w.jpg[/URL][/QUOTE]
Czasem z niej wychodzi taki mały słodziak ;)
[quote name='jot11'][URL]http://img229.imageshack.us/img229/5048/p1030918.jpg[/URL] Gracunia super wygląda :loveu:

Wypierz te buty....:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Gracunia dziękuje za komplement ;)
A na buty nie mam mocy... :eviltong:
[quote name='agamewa']Witamy się:)no jak Western biegał w papilotach to miałam spokój z przynoszeniem trawek,liści do domu,a teraz się zaczęło........[/QUOTE]
O tak, to była ich dobra strona :p

Właśnie wróciłyśmy ze spacerku po bagnichu. Gracka padła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Witam wieczorkiem:) ja postanowiłam sprawdzić jak Jazzio prezentuje się w długich włoskach, wiec na razie nie będę go ścinać:)[/QUOTE]
Ja tam Gracji zupełnie na krótko też raczej nie zetnę, ewentualnie skrócę trochę płaszczyk :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Nowego ? ; ) .

Czyli co nowego :evil_lol: :p ??[/QUOTE]
[quote name='chrupcia']Czesc Klaudia:) co nowego... mów szybko ciekawa jestem!!;)[/QUOTE]
Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy :evil_lol: Jeszcze Was troszkę potrzymam w niepewności, a co tam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy :evil_lol: Jeszcze Was troszkę potrzymam w niepewności, a co tam :eviltong:[/QUOTE]

nie ładnie tak trzymac w niepewności wiesz?;) my tutaj czekamy i czekamy:) kiedy masz zamiar nas oświecić ?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']nie ładnie tak trzymac w niepewności wiesz?;) my tutaj czekamy i czekamy:) kiedy masz zamiar nas oświecić ?;)[/QUOTE]
Wcale długo nie czekacie, dopiero co napisałam, że nowość w chałupie :eviltong: A oświecę Was hmmm... wkrótce :evil_lol: Póki co możecie zgadywać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Truska34']Tak, mówię o yorkach. Też mi się wydaje dość niska ta waga urodzeniowa, ale taką podała mi hodowczyni. Boję się, żeby jakiś karzełek nie wyrósł. Mamusia mojego pieska jest dość mała, bo waży 1,8, a tatuś 2,3. Były tylko dwa szczenięta w miocie.
W poniedziałek chyba go zaliczkuję i wtedy się pochwalę dokładniej.
Mam jednak kilka wątpliwości. Szczeniak ma dopiero tydzień, a już Pani kazała mi go zaliczkować, a jak później się okaże, tzn w wieku 9 tyg, że nie spełnia moich oczekiwań, to co wtedy?[/QUOTE]
Zależy też czy szczeniak urodził się o czasie czy też nie. Mój Pudzianuś urodził się ważąc 65 gram ale był wcześniakiem.. Fakt, że był malutki jak na swój wiek ale teraz już ma rok i jest tylko ciut mniejszy od swojej mamy ;) Nie wiem ile dokładnie waży ale coś koło 2,2 -2,3 kg pewnie ..
Co do zaliczki to lepiej się dogadaj.. no bo co jeśli zgryz pójdzie nie tak, jeśli jąderka się nie pokażą? W tak młodym wieku nie powinno się brać zaliczki tak na moje.. :roll:
[quote name='Princess_York']krowa ? Może po tych egzaminach Ci się spodobały ? :evil_lol:[/QUOTE]
:roflt::roflt::roflt::mdleje: dobre :evil_lol:

Ja tam obstawiam, że to nie pies :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...