Jump to content
Dogomania

Galeria Gracji i Uli


*kleo*

Recommended Posts

Oko należy do kolegi Dawida, ludzi było full a pokój mały to trzeba było się miejscem podzielić, rozumiecie :)
Daria czemu na strzyge? Rozwiń :eviltong:

No i za komplementy dzięki, skromna nie będę ale przyznam, że akurat na tej imprezie byłam zadowolona patrząc w lustro ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Doti1986']No Klaudia super fryz a sukienkę mam taką samą :) Hihihih[/QUOTE]
A też ją kochasz tak samo jak ja? :evil_lol: Bo to jest moja sukienka na wszystkie okazje, jak się w nią mieścić przestanę albo się popsuje to nie wiem w czym będę na imprezy chodzić ;)
[quote name='ladyyork']Niczego sobie laska z naszej klauduni,nic dziwnego że ktoś na dole oczkiem podgląda:evil_lol:[/QUOTE]
Nic nie podgląda, przed się w obiektyw prościutko patrzy :eviltong:
[quote name='Nati28']No no Klaudia super laska z Ciebie a sukienka bardzo ladna :) :loveu:[/QUOTE]
Dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka']Hej Klaudia, nasza dogo-dżago! hihi

A ja myślałam, żre ty na trzyletnich jesteś, a tu mi wynika, że na 4-cio letnich... Ja też miałam połowinki :) Ale za 1,5 roku koniec już :p[/QUOTE]
Lepiej - na 5-cio letnich - 3,5 inżyniera i 1,5 magistra :eviltong:
[quote name='Pegaza']Klaudia poka jesio nowe fotki polowinkowe:)[/QUOTE]
Na razie nowych niet, muszę się wbić do akademika kiedyś, może tam coś mają.
[quote name='dzasta']O wreszcie Cię widzimy :) Bardzo ładnie wyglądałaś :)
Moje połowinki to jednak chyba trochę inaczej wyglądały bo i stroje zgoła inne były :)

Właśnie właśnie jak tam ciężarówka?[/QUOTE]
Ja już się gdzieś na początku pokazałam z Graculą ;)
Za komplementa dzięki :) Nasze połowinki były w garniakach i kieckach wieczorowych :)
[quote name='ladyyork']Klaudia jak się czuje nasza ciężarówka,wymiotuje czy juz nie, mówbo jestem ciekawa jak jej ciąża przebiega:lol:[/QUOTE]
Jak na razie bez zmian, nic się ciekawego nie dzieje.
[quote name='Yoko2009'][URL]http://img180.imageshack.us/img180/2296/sl271381edited.jpg[/URL]
No no no piękna dziewczyna w ślicznej kreacji:) fajnie miałaś włoski upięte:)[/QUOTE]
[quote name='niunka04']o kurde jaka laska!!!:) no kochana ładniutko. Fryzurka super;)[/QUOTE]
[quote name='Katie']Hej Klaudia :loveu:
super wygladalas :lol:[/QUOTE]
[quote name='dysia-u'][URL]http://img180.imageshack.us/img180/2296/sl271381edited.jpg[/URL]

wszystkie trzy oczka ładne hihi[/QUOTE]
Dzięki :) No tylu komplementów na swój temat to się dawno nie naczytałam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FREDZIU']Witamy Gracje i jej pancie po długim czasie. No przyszła mama sliczniutka i biedniutka.
A Fredziula idzie w czwartek do strzyzonka, bo już jej nie widac z za tych włosków:evil_lol:szczególnie nie widac ucholi;)[/QUOTE]
Że śliczniutka to się zgadzam jak najbardziej, ale czemu zaraz biedniutka? :eviltong: A Fredziula do nas idzie uchole robić? To może się zobaczymy :)
[quote name='ladyyork']Klaudia dawaj zdjęcia Graculki;)[/QUOTE]
Nie mam, przecie w Olsztynie siedzę od środy :roll:
[quote name='Karolina&Lucky']Hej Klaudia :multi:
Super wyglądałaś, fajnie włosy miałaś zrobione, podoba mi się :p
Sukienka też fajna :loveu:

Ja też bym chętnie jakieś zdjęcia Gracji obejrzała :siara:[/QUOTE]
Dzięki :lol: Na zdjęcia to trza będzie się uzbroić w cierpliwość i poczekać niestety...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...