Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

Czekaj Ty ja się odwdzięczę za ten mój ryj :diabloti: Hehehe, a na tym drugim zdjęciu to gdyby nie ta dziura pod pachą to wszystko było by git! :lol: Jak będę miała chwilę, to wszystko pościągam :eviltong:

[IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/98/sdc11970f.jpg/[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

Dzisiaj pierwszy raz dał się pogłaskać Charlie. Najpierw jedną ręką z boku mordki, potem drugą ręką z drugiej strony, po łebku, gadałam do niego cały czas, że nic się nie dzieje...miziałam go na dwie ręce a on miał nos kilka centymetrów od mojej twarzy. Nie dowierzał, patrzył mi w oczy... a jego oczy do mnie mówiły...tyle mówiły ...

[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/197210_191031104266841_186764528026832_426990_8114704_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Charlie to cudowny psiak :)
Mi dal się pogłaskać po główce, ale dosłownie przez parę sekund i to na wyciagniętej ręce, super, że się przed Tobą otworzył :)
Kajtek, to ten co był już w domku w pielgrzymowicach i uciekł, znaleziony później na turystycznej, gdzie kiedyś mieszkał ze swoim Panem.
Jest w folderze "znalazły dom" dlatego pytam ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zobaczyłam go w tym folderze ( Kajtusia), ale nie wiedziałam, że ma domek!
U Charliego trochę czasu spędziłam, czasami godzinę albo więcej siedziałam razem z nim w kojcu
( gadałam, śpiewałam, podkarmiałam :evil_lol::evil_lol:). Żałowałam tylko, że w tygodniu nie mogę przyjechać.
Ale wierzyłam, że kiedyś ten moment nastąpi...:multi:

Link to comment
Share on other sites

Kajtusia odebrał ten pan z Pielgrzymowic. Podobno uciekł mu dzień wcześniej niż do nas trafił, więc niemożliwe żeby w jeden dzień doszedł na Turystyczną. Ale on podobno wskakiwał do samochodów, bo bardzo lubi jeździć i może tak właśnie zrobił,do auta lub do autobusu. Kto to wie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julia3020']Pozdrowienia od Szili:) Dzieci ją uwielbiają i to z wzajemnością:) Cały dzień biega przy domu i ma wilczy apetyt. Pan w pierwszy dzień nie był zaowolony z jej obecności ale Szila wiedziała jak go podejść bo teraz jest jego ulubienicą;) Jedyna smutna wieść to, że ich jamnik którego mieli dostał zawału serca wczoraj:( Miał 17 lat-piękny wiek. Wielka szkoda tym bardziej, ze sie bardzo z Szilą polubili. Jutro będe u nich i postaram sie zrobić zdjęcia.[/QUOTE]
Przewspaniełe wieści! :multi: :multi: :multi:
Z niecierpliwością czekam na zdjęcia Szilki szalejącej z dziećmi. :cool3:


Od kiedy Szilka jest w nowym domku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnArt']A mówił co tak długo go odbiera?..
W sumie jak pies jest skołowany to może mógł tyle przelecieć?[/QUOTE]

Już bardzo dawno go odebrał, ale jakoś go przegapiłam na FB, a chyba tu pisałam że Kajtuś odebrany.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj nie bardzo chciało mi się jechać, ale zebrałam się i pojechałam! Wszystkie psiaki jak zmokłe kurki siedziały. Ale do Charliego musiałam ....dał się wymiziać jeszcze bardziej niż wczoraj :multi::multi:. Ma kołtuny zbite z sierści na grzbiecie! Takie dredy nadające się tylko do wycięcia. No ale do tego etapu dopiero dojdziemy ( tak naprawdę nie wiadomo kiedy).
Martwię się o psiaczka z kojców ogólnych ( 15-tka lub 16-tka , tam gdzie jest Graff).
Starszy, czarny z siwą bródką - tam wszystkie psiaki go atakują a szczególnie ten łobuziak: [url]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/184873_187213224648629_186764528026832_405109_3333105_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]Nie wiem czy to przypadkiem nie ten psiaczek atakowany.[/B]


[IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/190251_187391361297482_186764528026832_406555_6288340_n.jpg[/IMG]

Bernardyn jest ogromny i ma taaaaki wielki łeb a jakie łapolki ...ho, ho !
Powinien chyba nazywać się [SIZE=4][I][B]"Góra ".[/B][/I][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Jaki bernardyn?
A co do tego atakowanego psiaka, tak jak Shanti mówiła - praktycznie w każdym boksie jest jakaś "ofiara", mi najbardziej w oczy rzucił się czarny psiak z ostatniego ogólnego. Ciężko coś z tym zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

Byłem w tym kojcu, wszystkie razem biegały koło mnie i nie wykazywały agresji wobec siebie. Może puszczał gazy i nie pozwalali mu wychodzić na świeże powietrze :evil_lol:
Będziemy obserwować;)
Bernardyn - pies, duży pies, zresztą wszystko ma duże, trafił w piątek

Link to comment
Share on other sites

Gazy ...no wiesz!:shake: [quote name='Krokiecik']Byłem w tym kojcu, wszystkie razem biegały koło mnie i nie wykazywały agresji wobec siebie. Może puszczał gazy i nie pozwalali mu wychodzić na świeże powietrze :evil_lol:
Będziemy obserwować;)
Bernardyn - pies, duży pies, zresztą wszystko ma duże, trafił w piątek[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Z tymi gazami, to lekka nutka ironii, ale chyba mi nie wyszło:oops: No ale zwrócę uwage jutro kto kogo i dlaczego atakuje.
A Bernardyn, jakby to napisać, na moje oko zadbany, ale Mrs Shanti ma lepszy wzrok i prowadzi bardziej skrupulatne "przeglądy", także lepiej będzie jak ona się wypowie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krokiecik']Z tymi gazami, to lekka nutka ironii, ale chyba mi nie wyszło:oops: No ale zwrócę uwage jutro kto kogo i dlaczego atakuje.
A Bernardyn, jakby to napisać, na moje oko zadbany, ale Mrs Shanti ma lepszy wzrok i prowadzi bardziej skrupulatne "przeglądy", także lepiej będzie jak ona się wypowie:evil_lol:[/QUOTE]

Nie bądź taki skromny Krokieciku :lol:
Benek nie zachudzony, ale sierść po zimie w złym stanie. Na razie czekamy na właściciela.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...