Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

Cały Misiu, jak go nie kochać:evil_lol:

Poszła ta Misia od Pajączki na zdjęciu z Ulą. Tamta faktycznie młodsza, ale raczej nie spokrewnione.

Ludzie zapisali sie na pudliczkę i Ringusia z węgla "1".

Dzis przyjechała sunia z działek, gdzie w norce miała 5 szczeniaków. Cała gromadka już u nas. Jutro je zobaczę. Dziś mam wolne.

Link to comment
Share on other sites

Cześć,
1szy news - SOPEL MA DOM :D Ponoć na dzień dobry narobił niezłego larma w kojcu. Zobaczył kota i mu odbiło ;) szczekał ponad godzinę. W końcu dostał zabawke do memłania i chyba jest lepiej. Całe szczęście nowa właścicielka ma cierpliwych sąsiadów ;) Psiak ma swoj kojec, swoja nowiusieńką budę. Koleżanke w kojcu obok i koty do gonienia ;) Mam nadzieje, że szybko sie zaaklimatuzuje :D Z Małgosia się fajnie dogadujemy, więc pewnie niedługo zawitam do Sopla z wizytą - obiecuję, że bądą fotki :D

2 - całkiem nieźle idzie nam w głosowaniu Tesco ;) mamy 4 miejsce! Więc jest szansa na wygranie karmy :D

3 - dzisiaj postaram się poprawić zdjęcie w tle - tylko prosze mi określić dokładnie ten dopisek, zeby już nie było niedomówień :) Ma być "Na Schronisko dla psów w Jastrzebiu-Zdroju"?!

No Misior z Aslanem to niezła spółke ponoć zawiązali :D Kto by sie spodziewał - tak sie wszyscy Misia bali i nei było wiadomo jak z psami. A tu proszę - ponoc papużki nierozłączki ;)

Fajnie, że zaczyna się coś dziać w schronisku ;) Także Iwonka - zapisuj sobie wszystko ;) zeby nas potem na bieżąco informować :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabusiaan']Norcia.................jak rodzina z ŻOR jej nie adoptuje to ja bardzo chętnie:) Pokochałam ja od pierwszego spojrzenia:)[/QUOTE]

Bardzo się cieszę:lol:

To przekochane, tylko przestraszone stworzonko. Już nie jest taka obojętna na świat. Potrafi się przytulić i nastawić do miziania. Tylko nie lubi zimna i zimy. Spacerki trwają 5 minut.

Link to comment
Share on other sites

jej.................żeby nie okazało się,ze jestem egoistka(choć jedynaczka)ale sza.................no wiec.............mam cichą nadzieje,że..ale jestem okropna-wiem-ale cóż..............jak można walczy o każdy dzień to spróbuję....więc..............jak no........żorzanie nie odezwą się to...myślę,że będę miała szansę da NORUSI domek:)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym musiała kupić toner do domu i podrukować te info z 1%. Sobie zrobiłam na czarno białym bo ja i tak proponuje podatnikom.
Mam pytanie Shanti czy jest jeszcze ten Onek co ma zdjęcie jak mu się czip sprawdza, ten z 1000lecia z 20.01.13
Rodzina mojego dobrego kolegi go wypatrzyla, wygląda jak ich pierwszy pies, myślą a póki co prosili żeby zapytać czy nadal jest.

Link to comment
Share on other sites

Żle z tym Onkiem, który szalał z miską. To stary pies, najprawdopodobniej ma problemy z kregosłupem, przestał jeść, tylko leży. Zestresowany strasznie. Dostał zastrzyki, jutro powtórka, ale czy pomoże? Zerknijcie na niego jutro, która będzie w schronisku, dobrze?

Martwi mnie też pinczerka. Odrobaczyłam drugi raz, 5 dni dostawała antybiotyk, bo miała biegunkę. Mało je, chudnie w oczach.

Z dwóch pozostałych szczeniaków poszedł chłopczyk, została dziewczynka. Nie wchodźcie do kojca, ciotki, wprawdzie zdezynfekowany, ale lepiej dmuchać na zimne.

Z goldenką siedzi nowy szczenior, puchata kulka.

Na węglu w "7" siedzi psiak z kwarantanny, ten znaleziony w torbie podróżnej. Już oswojony, ale to rozpieszczony panikarz. Typ dla Uli, ponosić na rączkach, pomiziać. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izek77']Jak mozna pomoc temu onkowi ,moze ja skory z barana przyniose (nie wiem moze to głupi pomysł )a moze dt? jezeli mozna szukac dt dla szczeniorkow i onka to dajcie znac..[/QUOTE]
tylko i wylacznie sloma, duuuuzo slomy, naturalne skory nie sa wskazane dla psow. Sloma trzyma cieplo od dolu, woda ktora pies wnosi na sobie lapach, przelatuje jak przez sitko i osadza sie na podlozu z ktorego ma mozliwosc odparowac. I tak bedzie to tylko minimum dla tego staruszka z obolalymi stawami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']tylko i wylacznie sloma, duuuuzo slomy, naturalne skory nie sa wskazane dla psow. Sloma trzyma cieplo od dolu, woda ktora pies wnosi na sobie lapach, przelatuje jak przez sitko i osadza sie na podlozu z ktorego ma mozliwosc odparowac. I tak bedzie to tylko minimum dla tego staruszka z obolalymi stawami.[/QUOTE]
Ciekawe jak u niego z załatwieniem potrzeb fizjologicznych :shake:. Jeżeli wcale nie wstaje to mogę się tylko domyślać ...niedobrze jest. On powinien być w domu, w cieple ... cholerewka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...