Jump to content
Dogomania

Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy


Romka

Recommended Posts

[quote name='Figafiga']dla mnie to jest bezsens robić taką stronę i zostawić ją samopas...ludzie na pewno piszą w google schronisko Łowicz i ją znajdują, ale większość psów jest nieaktualna...to jest chore...zrobić coś i zostawić!!!pewnie ktoś z Urzędu Miasta jest za nią odpowiedzialny[/QUOTE]

A mozecie podpytać w schronisku jak teraz będziecie ? Moze jednak ktos cos wie ? Było by super

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']A mozecie podpytać w schronisku jak teraz będziecie ? Moze jednak ktos cos wie ? Było by super[/QUOTE]

Owieczko już Ci odpowiadam!Pisałam o tym w pierwszych postach na podobne pytanie chyba Ocelot!Około 3 lat temu trafiłam do schroniska,znalazłam przy drodze psiaka ,który potem został u mnie,mój ukochany Lucek!Kiedy zorientowałam się,że schronisko nie ma strony internetowej razem z bardzo dobrym informatykiem i jednocześnie fotografem założyliśmy str internetową!Przez pewien czas była ona przez nas aktualizowana.Na moja prośbę miasto przejęło prowadzenie strony i zatrudniło stażystę do robienia zdjęć...i strona wygląa jak wygląda!Za stronę oficjalną odpowiada w mieście Wydział Promocji!Jak ogladasz naszą str oficjalna zwróć uwagę jak różnią sie zdjęcia w zakladce znalazły dom od zdjęć pozostałych!Opisy do zdjęć robiłam ja osobiście ,były krótkie i takie trochę naiwne!Nie badaliśmy predyspozycji psiaków ani osobowości!Teren jest wiejski więc zależało nam,żeby jak najwięcej psiaków było dobrych do pilnowania podwórka,pisaliśmy o ich łagodności lub nie!Psiaków nie ogłaszaliśmy w internecie!Obydwoje pracowaliśmy zawodowo i nikt nie miał na to czasu!Proponuję zwrócić się oficjalnie do Wydziału Promocji z prośba o aktualizację strony,jeśli zauważa to ktoś z zewnątrz to zawsze jest to lepiej widziane!Najtrudniej jest byćprorokiem we własnym kraju!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']A mozecie podpytać w schronisku jak teraz będziecie ? Moze jednak ktos cos wie ? Było by super[/QUOTE]
Owieczko zwróć uwagę,że na różnych wątkach są archiwalne zdjęcia w pozach jak do portretów na stronę to są właśnie zdjęcia z tego okresu!Wejdż np. na wątek Saby!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank'][URL="http://www.dogomania.pl/../171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t"][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/9210/lowiczm.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/../171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t"][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9701/lowicz.jpg[/IMG][/URL]

Nasze banerki do pobrania, są też na pierwszej stronie, będzie jeszcze 1 mały z Zadrą, kupione na bazarku dla kudłaczy, zrobione przez Mantis, proszę się częstować :-)[/QUOTE]
hihihihi:) czy na tym mniejszym banerku to nie moja Nelka ? :)

Link to comment
Share on other sites

Smutno wygląda... Teraz to moglaby pozować do pomnika psa szczęsliwego ;)
Dzwoniłam do Ciebie rano, bo wpadł mi pomysl do glowy - chcialabym zrobic w pracy (pracuje w dosc duzej firmie) przedswiateczna zbiórke karmy dla psiakow - glownie suche, ale oczywiscie puszkami tez nie pogardze ;) Poniewaz bede informowac, ze to dla schroniska w Lowiczu, chcialam dac Ci znac, zebyscie nie byly zaskoczone, jak jakis darczynca chcialby sprawdzic czy rzeczywisie jedzenie trafi do Was ;)
mam nadzieje, ze znajomi nie zawioda i uda sie zapelnic samochod smakolykami :D

[URL="http://www.dogomania.pl/../171870-A-owicz-Schronisko-dla-ZwierzAE-t"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

O matko, mi się telefon ostatnio urywa i nie zauważyłam, nie słyszałam...

Bardzo Ci dziękujemy! A do mnie trzeba się dobijać do skutku, bo czasami umykają mi pewne sprawy z natłoku zajęć, patrzę i nie widzę, słucham i nie słyszę, bo ciągle mam kudłate i ogoniaste myśli.

O i banerek już masz!

Link to comment
Share on other sites

Wrzucilam info na facebooka i na n-k :) Jeszcze jutro wystosuje maila w pracy - mam nadzieje, ze przed swietami ludziom otworza sie serca i kieszenie i wspomoga schronisko;) Nawet zastanawialam sie nad wycieczka do Lowicza, ale po ostatniej wizycie boje sie ze znow sie calkiem rozsypie :( a kolejnej Nelki juz nie wezme ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej :-) nie ma już wątku Pieprza (Atosa - jamniora ze strony 5), a chciałam dać znać co u niego słychać, więc zrobię to tutaj. Pieprz jest tak cudownym psem, że nie ma osoby, która by się w nim nie zakochała. Jest super przyjacielskim jamnikiem, uwielbia dzieci, do każdego ciągnie, merda ogonem, cieszy się - zupełne przecwieństwo Wanilki - mojej drugiej jamnicy (co mnie zresztą cieszy). Zachowuje się bardzo dobrze, dużo rozumie, jest posłuszny - jak nie jamnik ;-) Kupiłam mu dziś kaganiec, a raczej tubę materiałową, bo Pieprzyk ma jedną wadę - jest odkurzaczem. Niestety na podwórku ludzie wyrzucają
przeróżne rzeczy, a on wchłania wszystko jak popadnie. Byłam z nim niedawno na spacerze w kagańcu, złościł się trochę, ale szybko mu przeszło ;) Ze spraw formalnych - bylam u weterynarza, w tym tygodniu jeszcze prześlę papiery do weterynarza schroniskowego. Pieprz miał cały czas bardzo silne rozwolnienie, w ogóle nie przybywał na wadze. W zeszły piątek byłam na 1 wizycie, dostał 3 zastrzyki, aurizon do uszu, szwów nie trzeba mu zdejmować - ponoć są samowchłanialne. Wczoraj byłam ponownie na wizycie, dostał znowu zastrzyk z antybiotykiem oraz nifuroksazyd, który zdziałał cuda od momentu podania. Od wczoraj Pieprz normalnie się wypróżnia, więc są szanse że nie ma przewlekłej choroby jelit. Piesek ma apetyt, je cały czas ryż rozgotowany z kurczakiem i marchewką 2 razy dziennie, ma energię, z Wanilką już coraz lepiej się dogadują (to Wańka go ustawia, on jest ugodowy). Założyłam bloga o Wanilce i Pieprzu - jak go tylko uzupełnię to prześlę linka.
Pozdrawiamy serdecznie z Pieprzem(on już spod kołdry, w którą się szczelnie zakręcił :-) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...