Jump to content
Dogomania

Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy


Romka

Recommended Posts

[quote name='Romka']Zamówiłam dla naszych psiaków na tym wątku ogłoszenia,5 pakietów:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/213828-40-og%C5%82osze%C5%84-za-6-z%C5%82otych-!-Na-schronisko-w-S-cu-!Do-10-IX-2011-Bez-limitu-pakiet%C3%B3w-[/url]!!
Kogo proponujecie?[/QUOTE]

Nie orientuje sie na biezaco ktore psiaki mialy ogloszenia, ktore nie - trzeba dokona c szczegolowej analizy po watkach i zrobic szczegolowa ewidencje po to aby oglaszabć wszystkie psiaki jednakowo , rozkladać ogloszenia okresowo tak na ile będą pozwalały nam srodki. Nie moze byc dowolnosci , przypadkowosci czy kto ktorego chce wytypowac.

Z mojej obserwacji widze że napewno jest zaniedywany w ogloszeniach : Franek chyba Kiko, Zośka .. dalej może ktos wesprze nas informacjami. do poniedzialku trzeba sie z tym uporać.

Link to comment
Share on other sites

[U]A moja prosba jest taka, analizuje wątki na forum ogólnym i chciała bym sie zapytac o takie sprawy:[/U]

[U]1/[/U] Jaki jest obecnie los suczki z Kalenic/ Łyszkowic ta ktora pojechala na sterylke do Fundacji Emir?
To tez pies z naszego terenu - [COLOR=navy]wątek 5292, 5294[/COLOR]
[COLOR=#000080]2/[/COLOR][COLOR=black] co z Gonzo - informacja z dnia 30.06.2011, ktory pogryzł czlowieka i byl na obserwacji?[/COLOR]

3/ Chyba musimy odwiedzić Roya - adoptowany przez rolnika.

Czy mógłby ktoś może udzielic na forum informacji..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donata'][U]A moja prosba jest taka, analizuje wątki na forum ogólnym i chciała bym sie zapytac o takie sprawy:[/U]

[U]1/[/U] Jaki jest obecnie los suczki z Kalenic/ Łyszkowic ta ktora pojechala na sterylke do Fundacji Emir?
To tez pies z naszego terenu - [COLOR=navy]wątek 5292, 5294[/COLOR]
[COLOR=#000080]2/[/COLOR][COLOR=black] co z Gonzo - informacja z dnia 30.06.2011, ktory pogryzł czlowieka i byl na obserwacji?[/COLOR]

3/ Chyba musimy odwiedzić Roya - adoptowany przez rolnika.

Czy mógłby ktoś może udzielic na forum informacji..[/QUOTE]
Roya,planujemy odwiedzić z Ewą w tym tygodniu.Co do Gonzo to postaram dowiedzieć się co się z nim dzieje i czy wrócił do domu.
Co do suczki z Kalenic koło Łyszkowic informacje ma na pewno Mamanabank,ja też chciałabym wiedzieć co u niej słychać.

Link to comment
Share on other sites

Pytam bo uważam,że przejrzystość finansowa,powoduje,że jesteśmy WIARYGODNI dla darczyńców...Skarpeta łączyła się z finansami psiaków łowickich,w tym w schroniskowych...wielu darczyńców zagląda na wątek skarpety...proszę o ponowne umieszczenie banerka skarpety na wątku głównym...[B]chodzi o naszą wiarygodność,nas wszystkich.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Koleżanki wolontariuszki z Emira, prosze sie zachowywac jak przystało na dorosłe i dojrzałe osoby a nie jak psotne dziewczynki. Bo ta przekorna zabawa może sie wkrotce skonczyć zle dla kogos kto sie bardzo nieładnie i nie fer zachowuje wobec pozostałych.
Banerek ma wrocic na swoje miejsce do jutra, bo ja jestem też darczyńcą , chcę i będe chciala do niego zagladac.

Link to comment
Share on other sites

Koleżanką Pani nie jestem to po pierwsze!
Po drugie to Pani zachowuje się jak psotna dziewczynka, bo nie zajmuje Pani pozycji w sprawie skarpety!!
Tak bardzo podkreśla Pani, że jest Pani darczyńcą...
Proszę przedstawić propozycje w stosunku do skarpety.
Czy to takie trudne??mało zrozumiałe?
My przedstawiłyśmy swoją czekamy na Waszą drogie Panie.

A groźby są karalne proszę Pani!!!

Link to comment
Share on other sites

Moja propozycja: podzielić po równo na każdego psa,także Elmo,Erniego i Kubę pieniądze ze skarpety oraz [B]objąć wspólnym finansowaniem[/B] ,karmy i innych wydatków,psy:ELMO,ERNI,KUBA.
Nadal jesteście wolontariuszkami schroniska w Łowiczu ponadto jesteście członkami organizacji prozwierzęcej...[B]czy nie widzicie sprzeczności w tym ,że chcecie pozbyć się odpowiedzialności nad psami będąc jednocześnie wolontariuszem schroniska i organizacji prozwierzęcej[/B]?Naprawdę?
Ponadto skarpeta jako znak firmowy psów z Łowicza powinna pozostać,DONATA na pewno przejmie chętnie jej prowadzenie.FIGA,Ty załóż nową skarpetę(?) dla psiaków będących tylko pod Waszą opieką.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisała wcześniej mamanabank pod NASZĄ opieką pozostają psy przez Nią wymienione!

Co do podziału według mnie ok! Kwota skarpety może być podzielona na 10 psów, ale kwestia wyżywienia psów utrzymujących się ze środków gminnych to nie nasza odpowiedzialność - będziemy mieć 7 psów!!!
Kto tu się uchyla od odpowiedzialności?? bo na pewno nie my.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki zmieniły jedynie miejsce pobytu ze schroniska na hotelik i chwała za to tak światłej gminie,psy jak pamiętacie miały problemy(pogryzienie,łapa po wypadku)...mamy wszystkie obowiązek wobec psiaków oraz naszych koleżanek prowadzących hoteliki.
[B]Czy nie widzicie sprzeczności w tym ,że chcecie pozbyć się odpowiedzialności nad psami będąc jednocześnie wolontariuszem schroniska i organizacji prozwierzęcej[/B]?Naprawdę?
Będziemy finansować na przemiennie,raz Wy jako organizacja i wolontariusze schroniska,następnie my.Propozycja jest sprawiedliwa!
NIE ZAPOMNIJ,ŻE MAMY JESZCZE PSY W SCHRONISKU!

Link to comment
Share on other sites

Powtarzasz się Romka!

A jaką ja ponoszę odpowiedzialność??podpisywałam jakąś umowę??

Nie uczestniczyłam ani nie godziłam się na wyciągnięcie Erniego, Elmo ani Kuby???ba, nawet mamanabank nie!!
Tylko Ty, więc kto ponosi odpowiedzialnośc za swoje czyny??

Jeszcze raz!
1.Podział skarpety na 10 psów.
2. Odpowiadamy za 7 psów!!!
3. Prosze przenieść się z dalszym dialogiem na watek skarpety [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177078-SKARPETA-%C5%81OWICKA-Fundusz-na-%C5%82owickie-psiaki"]http://www.dogomania.pl/threads/177078-SKARPETA-%C5%81OWICKA-Fundusz-na-%C5%82owickie-psiaki[/URL]
4. Możecie sobie robić co chcecie i tworzyć nową skarpetę, powołać skarbnika.
5. My nie chcemy mieć z Wami do czynienia! Czy to tak trudno zrozumieć??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']Powtarzasz się Romka!

A jaką ja ponoszę odpowiedzialność??podpisywałam jakąś umowę??

Nie uczestniczyłam ani nie godziłam się na wyciągnięcie Erniego, Elmo ani Kuby???ba, nawet mamanabank nie!!
Tylko Ty, więc kto ponosi odpowiedzialnośc za swoje czyny??

Jeszcze raz!
1.Podział skarpety na 10 psów.
2. Odpowiadamy za 7 psów!!!
3. Prosze przenieść się z dalszym dialogiem na watek skarpety [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177078-SKARPETA-%C5%81OWICKA-Fundusz-na-%C5%82owickie-psiaki"]http://www.dogomania.pl/threads/177078-SKARPETA-%C5%81OWICKA-Fundusz-na-%C5%82owickie-psiaki[/URL]
4. Możecie sobie robić co chcecie i tworzyć nową skarpetę, powołać skarbnika.
5. My nie chcemy mieć z Wami do czynienia! Czy to tak trudno zrozumieć??[/QUOTE]
Figa ja też nie podpisywałam umowy ale jak pisze Mamanabnk mamy obowiązek moralny i Z TYM ZGODZĘ SIĘ!
Zapominasz,kto jest szefem koła i kto akceptował wszystkie działania dotyczące psów.Kto ma kupować karmę dla psów jak dotąd nie było wątpliwości,to skąd nagle są?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]4. Możecie sobie robić co chcecie i tworzyć nową skarpetę, powołać skarbnika.[/QUOTE]
Im szybciej się rozejdziemy tym lepiej,to my zostajemy w schronisku z naszymi psiakami,chcemy też mieć nasz wątek i naszą skarpetę.To wszystko łączy się z tradycją,ponad 2 letnia,wiele osób tak to postrzega.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Nie reagowałam na prowokacje pod moim adresem, dopóki ignorowanie działało wyłącznie na moją niekorzyść. [B]Pomawianie dotyczące nieuczciwości w kwestiach finansowych, delikatnie nazywałam niecelowym przekłamaniem, choć miałam świadomość, że jest skierowane na niszczenie organizacji pomocy psom, a wpisy były celowe. [/QUOTE][/B]
No,proszę...coś o pomawianiu o nieuczciwości w kwestiach finansowych pisze Mamanabank...a dalej o niszczeniu organizacji pomocy psom...

Link to comment
Share on other sites

Wiele osób dostrzega co innego.
Wątek skarpety będzie zamknięty.

Już nie odpisuje na tym wątku, prosiłam o przeniesienie się na skarpetowy.

Proszę napisać do kogo mam przelać kwotę równą na Erniego, Elmo i Kubę??
Co do karmy to tak jak napisałam - bierzemy odpowiedzialność za 7 psów!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Im szybciej się rozejdziemy tym lepiej,to my zostajemy w schronisku z naszymi psiakami,chcemy też mieć nasz wątek i naszą skarpetę.To wszystko łączy się z tradycją,ponad 2 letnia,wiele osób tak to postrzega.[/QUOTE]

My mamy swoja propozycje tego podzialu, przeslemy ją droga mailowa na PW ktorejs z Pan. Myślalam, że zwrot koleżanka może byc stosowany na takim formum jak grupa wolontariuszy, ale widzę że koło wolontariuszy traktuje Pani raczej w sensie prywatnym , zresztą nie dziwi mnie to, to czuc w Pani słowach te wyczuwalna temperaturę emocji....

Jesli nie, przeslemy inną drogą narazie nie na forum, bo tak jak przeczuwałam na przyjście na spotkanie grupy żadnej z Was nie bedzie stać.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkred]Niedzielne spacery naszych psiaków:[/COLOR][/B]

Podaję zaległą listę naszych spacerowiczów, a więc na spacerze byly 24 psiaki a pomagaly im wyjsc 3 wolontariuszki plus 2 kolegów:

[COLOR=navy][B]Szorti, Liszka, Boluś, Irys, Paula, Easy, Smyk, Reks, Lolek, Karmel, Szymek, Brenda, Miki, Hera, Rebus, Rambo, Grei, Misiek, Mini, Leon, Konor, Barry, Bary Owczarek, Antosia[/B][/COLOR].


Przybędzie nam juz wkrótce nowa wolontariuszka, która ma bardzo dobry kontakt z psiakami i doswiadczenie.

Link to comment
Share on other sites

Jako , że i mi i np. mojemu teściowi zdarzyło się wspomagać skarpetę, my jak najbardziej wyrażamy zgodę na przedstawiony podział.

Donato, co to za problem podzielić uczciwie te pieniądze pomiędzy psiaki? Jeśli chcecie kontynuować działalność to rozliczmy to i załóżcie ' nowa skarpetę' z nowym numerem konto. Po co na sile zmuszać kogoś do czegoś. Dziewczyny nie chcą współpracować w ten sposób, który jest im narzucany. Czemu kogokolwiek do czegoś zmuszacie? Jak na razie tylko Donata wyraża sprzeciw, wiec większość jest głosów za tym podziałem i proponuję go uskutecznić...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...