Jump to content
Dogomania

Półsieroty-głodno i chłodno.Ida Swieta...niech do nich tez przyjda.Prosimy o pomoc.


Anna_33

Recommended Posts

Pewnie przyszła książka dla Andżeliki, bo paczkę żywnościową właśnie spakowałam i dzisiaj zaniosę na pocztę. Jeśli możesz dopytaj się która karma doszła, czy 22 kg, to dla dużego psa, czy 6 kg dla szczeniaka, czy może 10 kg dla kotów. Bo ja powinnam wystawić komentarze na Allegro. Jeśli możesz podeślij mi komórkę rodziny, bo kurierzy do mnie wydzwaniają, a ja nie wiem, czy u nich jest ktoś w domu w danym momencie! Proszę!!!

Link to comment
Share on other sites

Netu nie mialam, przepraszam...
Dzis wieczorem zadzwonimy do Angeliki i sie upewnimy. Wiem, ze przyszla karma dla psow, ale nie jestem pewna, czy tylko dla nich.
Sukienka wydaje mi sie, ze rowniez doszla, ale wole potwierdzic,ok? :-)
Zywnosc ludzka tez wysylalas?
Ile w sumie bylo tych paczek, bo sie troche miesza? Jedna z sukienka- to wiem, jedna z karma tylko dla psow? jedna z mieszana karma? i jedna ludzko zywnosciowa?

Link to comment
Share on other sites

Jedzenie dla zwierzaków to trzy oddzielne paczki, które wysłane były kurierem. Wiem, ze doszła 22kilowa paka z jedzeniem dla dużego psa. Rozmawiałam z Olą i ona to potwierdziła. Powinna być 6 klilogramowa paczka z jedzeniem dla szczeniaka i 10 kilogramowa dla kotów. poza tym przesyłka z książką i paczka z jedzeniem. Dzięki za wieści, szczególnie czekam na potwierdzenie paczek kurierskich(2 sztuki), bo chciałabym wystawić komentarze na allegro lub ew. interweniować, jeśli coś nie doszło! Sorki, że Ciebie zadręczam, ale jestem już w Anglii i nie bardzo mam jak zadzwonić na komórkę rodziny!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...