Jump to content
Dogomania

HOLLY Złodziejka serc


kaho

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='niunka04']my dzis wróciłyśmy z dworu to miałam małego bałwanka w domu;)[/QUOTE]
Ale macie fajnie:lol: - zazdroszcze;). My dluzsze spacery (w tym szalenstwa) poki co mamy tylko w weekendy :-( - z utesknieniem czekam na wiosne :multi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Nie jesteś osamotniona w swym pragnieniu:lol:[/QUOTE]
Qrcze, mam juz dosc zimy w miescie :angryy::angryy::angryy:, dzis wrocilysmy z porannego spaceru nie dosc, ze jak dwa balwany (choc u Holly to juz standard:evil_lol:) to dodatkowo wymeczone - zaden plug chyba nie odwiedzal mojej okolicy :mad::angryy:i trzeba bylo sie przebijac przez sniezne zaspy aby w ogole dojsc do parku. Oczywiscie, w parku lepiej nie bylo (bo w koncu padalo cala nocke) ale przynajmniej pies mial radosc z czystego, swiezego sniegu :multi:- nurkowala w w nim jak krecik:loveu: szkoda tylko, ze i doprowadzenie jej do 'stanu uzywalnosci' tez trwa juz dluzej bo damesa wiecej zbiera korali sniegowych :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaho']Qrcze, mam juz dosc zimy w miescie :angryy::angryy::angryy:, dzis wrocilysmy z porannego spaceru nie dosc, ze jak dwa balwany (choc u Holly to juz standard:evil_lol:) to dodatkowo wymeczone - zaden plug chyba nie odwiedzal mojej okolicy :mad::angryy:i trzeba bylo sie przebijac przez sniezne zaspy aby w ogole dojsc do parku. .[/QUOTE]
Uroki zimy :cool3: i pamietaj ZIMA zawsze zaskoczy drogowców :diabloti:
chociaż ja wolę warstwę śniegu niż breję z soli, piasku i śniegu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaho']No nie wiem - Doginko, zdążymy odrosnąc:razz:?[/QUOTE]
To zależy od tego, kiedy ją zrobimy, ale myślę, że zaczniemy skubanko w marcu, więc nie odrośnie:shake:. Najwcześniej będzie gotowa na koniec maja początek czerwca;)

[quote name='niunka04']to maleństwo bedzie szło pod nożyk??:)[/QUOTE]
Będzie szła pod paluszki bez nożyka:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...