Jump to content
Dogomania

Jaka karma dla kastrata?!


paulina2904

Recommended Posts

[quote name='paulina2904']Dzisiaj lub juro powinna przyjśc do mnie karma dla Bingasa i z powodu różnych deklaracji pieniężnych odbiło się trochę na Bingsie ,bo wziełam mu karmę Dog Chow adult sensitive czy coś takiego i 15kg kosztowało tylko 93 zł!:crazyeye: To po cenię wnioskuję ,że nie jest dobra w składzie ,ale te 2 miesiące przeżyje ,a później weźmie się orijen lub tak jak zwykle acanę;) A czy ktoś z was miał może karmę Dog Chow dla swojego psa i jak się spisywała?:p[/QUOTE]

Nie miałam nigdy tej karmy, ale skład ma kiepski.
W takiej samej cenie jest Brit, a skład o niebo lepszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina2904']Domyślałam się ,że nie będzie dobrqa recenzja ze strony dogomaniaków ,ale wiem że popełniłam błąd ,bo ta cena była śmierdząca:shake: ehh Bings musi się przemęczyc na tej karmie i w grudniu zamówię acanę pacifica:cool3:[/QUOTE]

Cena nie świadczy o jakości, Brit jest w tej samej cenie, a ma bardzo dobry skład. A niektóre karmy z kiepskim składem potrafią i 200 zł kosztować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Ja kupuję takie kostki Maceda, ale łamię je na kilka kawałków. Podaję też różne suszone smakołyki, typu płuca, żwacze wołowe czy skrzydełka.[/QUOTE]
Ja też kupuję te kostki i je łamię;) ,a właśnie z ej firmy widziałam te płucka i takie inne dziwne rzeczy i nie wiedziałam czy to nie jest szkodliwe i jak zareaguje żołądek mojego szogunisty:oops: ,a jak to się sprawdziło na twoim Dufflu?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Duffel uwielbia suszone przysmaki, nigdy nie miał po nich żadnych problemów żołądkowych. Jak dla mnie one są najzdrowsze, bo naturalne. Nie kupuję żadnych ciasteczek ani niczego w tym rodzaju, bo to sama chemia, wolę już sama mu upiec ciasteczka (chociaż raczej rzadko to robię).
Najczęściej kupujemy żwacze wołowe, płuca wołowe, wątrobę, tchawicę, skrzydełka, szyjki indycze.
Tu jest bardzo duży wybór
[url=http://www.maced.com.pl/produkty/kategorie/id=28&page=1]MACED.com.pl - karma dla psa[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja Wam powiem, że jakiegoś wielkiego problemu z karmą nie mam (Acana lamb&apple), psy mają tą samą wage co przed zabiegami. Boksia 30 kilo, mały - ok8. Karmy dostają tyle co wcześniej, plus gratisowo jakiś twarożek, mięsko, olej itp. Sucz do tego parówki na spacerach, a waga się nie zmienia:razz:
Co do smakołyków, to podobnie jak napisała Ewa&duffel, pieke ciasteczka (też rzadko:evil_lol:) lub daje płucka wołowe. No i ukochane parówki z serkiem:lol:

Link to comment
Share on other sites

Póki co to ne mam tragedii z wagą Bingasa ,ale wiem że jak złą karmę kupię to będzie czapa:cool1: Teraz je to nieszczęsne Dog Chow ,ale jakoś dobrze mu idzie to chociaż pójdzie bez oporów i niedługo zamówię mu te przysmaki wołowe i olej z łososia;) ,a jak skończy ten wór karmy to będzie Acana Pacifica

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Dla psów po kastracji lub z tendencją do tycia polecam Toscanę z Happy Doga. W porównaniu do innych karm Light tą psy chętnie jedzą. No i dodatkowy plus za skład i brak konserwantów. [url]http://happydog.sklep.pl/happy-supreme-sensible-nutrition-toscana-125kg-p-184.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

I ja chciałabym się poradzić.. Pies mały, na obecną chwile waży ok 10,5 kg. Przed kastracją ważył 9 i przekonałam właściciela, żeby odchudził psa, bo teraz wygląda jak chodząca bombka.Karmiony jest 2x dziennie, rano sucha karma Purina Pro Planu, wieczorem coś z puszki. Czasami zamiast mokrej dostaje kaszę, ryż z mięsem. Szkoda tylko, że żadnych warzyw :roll: ja sama nie potrafię dobrze poradzić panu. Pomożecie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...