Jump to content
Dogomania

Jakuszyce sylwestrowe?!


Cyraneczka

Recommended Posts

Hello,
czy ktoś z listowiczów wybiera sie na sylwestrowe zawody do Jakuszyc??
Są to podobno bardzo ważne zawody jeśli chodzi o rangę, ale nikt się nie pochwalił, że chce startować. Podobno jest już zgłoszonych ponad 130 załóg z całej Europy...
My się wybieramy niejako służbowo, będziemy robić reportaż do miesięcznika "Przyjaciel Pies". Mam nadzieję, że kilka znajomych osób też nakręcimy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ano ja zgłosiłem kudłaczy na zestaw "sprint w Sylwka, Midzik tydzień po" ale zdaje się, że średni się faktycznie nie odbędzie... Zawsze można spróbować pojechać w klasie O, długośc trasy 19 km ;-) to już coś.

A pomyśleć, że ludzie już siedzą i trenują w górach po śniegu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote]Ano ja zgłosiłem kudłaczy na zestaw "sprint w Sylwka, Midzik tydzień po" ale zdaje się, że średni się faktycznie nie odbędzie... Zawsze można spróbować pojechać w klasie O,[/quote]


Jacek, nie ma cie nie liscie sprintu. :o A lista jest już zamknięta na Sylwestra. I tak warunkowo dopuszczono kilka osób ponad normę.

Cyraneczka, nie sądzę, zebyś tu znalazła opór ludzi startujących na zawodach. A na saniach, to juz w ogóle - jakaś garstka by się uzbierała. Na saniac w Polsce, to startuje może 1/4 wszystkich startujących w ogóle, jak nie mniej.

Ale z bywających dawniej tu na forum do Jaku na Sylwka zgłoszona jest tylko Śnieżna Rakieta, Carie, jak co roku - Fair Play - bedzie tam też na zgrupowaniu juz od świąt, Alaska i Szybszy od dyliżansu. Z nimi się możesz skontaktować

Pay, ale widziałam Jarka na liście? Tato startuje zamiast ciebie?


My mamy własne zgrupowanie klubowe od świą do sylwka w tym czasie, potem jedziemy z psiurami w Gorce, bedziemy dopiero w Jaku od 6 stycznia i potem w kazdy weekend do 22 ;-)), a potem Bieszczady ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Jacek, nie ma cie nie liscie sprintu. A lista jest już zamknięta na Sylwestra.[/quote]
Spoko spoko, będę ;-)

[quote]My mamy własne zgrupowanie klubowe od świą do sylwka w tym czasie, potem jedziemy z psiurami w Gorce, bedziemy dopiero w Jaku od 6 stycznia i potem w kazdy weekend do 22 ), a potem Bieszczady[/quote]

No i co się Pani tak przechwala? Mój klub w ramach wpisowego wysyła wszystkich klubowiczów na zgrupowanie razem z psami i pokrywa koszt wpisowego na jakąś kameralną imprezkę. To się jakoś Iditarod nazywa zdaje się, ale muszę się dopytać.
A na poważnie to powiem tylko, że niektórzy to mają dobrze i wcale mi to nie przeszkadza, tyle że TEŻ TAK CHCĘ!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...