Jump to content
Dogomania

KOWNO 23 - 24 stycznia 2010


narisowa

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pati1033']to i ja sie pochwale :oops:
moja Tamisia pierwszy raz wystepowala w klasie młodziezy i pokonala konkurentki zajmujac lok 1 a pozniej takze w porownaniu zdobywajac tytul Najlepszy Junior :multi::multi::multi:
tak wiec rozpoczelismy MŁ. Ch Litwy :)[/QUOTE]
Gratulacje!
Będe miała z kim jeździć na Litwę...:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ogromne gratulacje dla polskich psiaków!!
res. BIS wow wow :) to osiągniecie!!!

Gdy już się ogarniecie po wystawowych emocjach- będe mogła prosić o stawkę sznaucerów miniaturowych pieprz i sól? :) będe wdzięczna! muszę się przygotować na marcową konkurencję w Wilnie :lol: przynajmniej psychicznie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irviers']Ogromne gratulacje dla polskich psiaków!!
res. BIS wow wow :) to osiągniecie!!!
Gdy już się ogarniecie po wystawowych emocjach- będe mogła prosić o stawkę sznaucerów miniaturowych pieprz i sól? :) będe wdzięczna! muszę się przygotować na marcową konkurencję w Wilnie :lol: przynajmniej psychicznie :lol:[/QUOTE]
PSY
kl.mł.
INDIGO KONTAKTAS
TOP TARGET INKREDIBL

SUKI
kl.mł.
INGRID KONTAKTAS

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

to jeszcze my się dorzucimy do [COLOR=indigo][B]GRATULACJI dla polskiej ekipy[/B][/COLOR] !!!

a moja czekoladka
[COLOR=darkred][COLOR=red][B]Winterbourne NORWEGIAN[/B] [COLOR=red][B]WO[/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red]OD[/COLOR] [/B]
wybitnie obiecujący, Najlepszy Szczeniak w Rasie i [COLOR=red][B]BIS PUPPY IV [/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=black]i jestem bardzo zadowolona :):):) jak na debiut wystawowy dla mnie SUPER :):):)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irviers']dziękuje!
skromniutkie staweczki - ale akurat w naszych klasach.[/QUOTE]
No tak, nieważne ILE jest konkurentów, ważne ILU JEST W MOJEJ KLASIE, prawda?

[quote name='Musiałek']Asiu ogromne gratulacje :))
i całej polskiej ekipy :)))[/QUOTE]
Dziękujemy! Goda, Inga. no i Jumaszka pękaja z dumy:)

[quote name='narisowa']to jeszcze my się dorzucimy do [COLOR=indigo][B]GRATULACJI dla polskiej ekipy[/B][/COLOR] !!!
a moja czekoladka
[COLOR=darkred][COLOR=red][B]Winterbourne NORWEGIAN[/B] [COLOR=red][B]WO[/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red]OD[/COLOR] [/B]
wybitnie obiecujący, Najlepszy Szczeniak w Rasie i [COLOR=red][B]BIS PUPPY IV [/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=black]i jestem bardzo zadowolona :):):) jak na debiut wystawowy dla mnie SUPER :):):)[/COLOR][/QUOTE]
Ah, ci nasi debiutanci... Czekoladka - czwarty, Serek - drugi... Oby nie zapeszyć:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Ah, ci nasi debiutanci... Czekoladka - czwarty, Serek - drugi... Oby nie zapeszyć:)

Pzdr.[/QUOTE]

mój na co dzień z czerwoną wstążką paraduje, żeby ktoś go nie zauroczył :evil_lol:
a poza tym zawsze jakieś szanse są , bo niektórzy sędziowie lubią "brzydali":eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']już mi tak nie słódź ;) bo i tak nastepnym razem ci giry przemrożę :evil_lol:[/QUOTE]
Nie słodze Tobie tylko Woodyśkowi :) Bo mały to właśnie taki cukierek, złodziej serc ( a przynajmniej moje to ukradł juz po pierwszych 5 minutach). Będziesz miała z niego pocieche kochana.
A następnym razem to sobie 3 pary skarpet ubiorę :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoodka'] Będziesz miała z niego pocieche kochana.
A następnym razem to sobie 3 pary skarpet ubiorę :P[/QUOTE]

ja już mam pociechę i nie jedną tylko 100 pociech z tego mojego woodyśka :loveu:

3 pary skarpet, barani kożuch i nauszniki, albo stoperki, żeby nie było słychać wycia dusz nieczystych :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='narisowa']ja już mam pociechę i nie jedną tylko 100 pociech z tego mojego woodyśka :loveu:

3 pary skarpet, barani kożuch i nauszniki, albo stoperki, żeby nie było słychać wycia dusz nieczystych :evil_lol:[/QUOTE]
Kożuchów nie potrzebuję, bo psiutki grzeją - takie osobiste grzejniczki, a wycie dusz nieczystych, które nawiedziły samochód, było ekcytującym przeżyciem :)
Jednym słowem - wyniki, przygody i pogaduchy sprwiły, że warto było jechac :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...