Jump to content
Dogomania

klub agility w Tarnowskich Górach/Katowicach


Ania i Salma

Recommended Posts

  • 1 month later...

[B]Ania i Salma,[/B] czy masz na mysli mnie , mówiac "moja znajoma" hahahah , tak oczywiście ze mam wielki zapał :) ale najpierw musze kupic psiorka do tego sportu (co mam nadzieje nastapi w niedalekiej przyszłosci ;)

a czy bede dojeżdzac do Katowic ?? , jasne !! dojeżdzam co tydzień na Gostar ( to jak mój drugi dom ;) ) ale z moja dobka na szkolenie IPO :0 wiec gyby tylko było wiecej chętnych i szło by coś zorganizowac na Gostarze i jak tylko kupie moja wymarzoną dzidzię w kropki to napewno będe chętna :D

Link to comment
Share on other sites

Aldi, lepiej sie pospiesz z ta dzidzia :mad:
Bo cos malo skaczacych kropek w Polsce.. Jednen sucz sie obija (tak Agatko to do ciebie!!!! :cool3: ), jednen cwiczy i cwiczy i do niczego dojsc nie moze (to my! :cool1: ) i tylko jeden na poziomie hopa.. az sie smutno robi, przeciez te psiaki to kochaja..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Polarna Legenda']Sporo czasu mineło od ostatniej wypowiedzi w tym wątku.Ja też jestem z TG.Czy coś się zmieniło?Powstał moze tor agility w naszej najblizszej okolicy?[/quote]
Całkiem niedaleko, bo w Czechowicach (dzielnica Gliwic od strony Pyskowic) ćwiczą już od kilku miesiecy :)
Skontaktuj się z Cimi. Zna szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

w gostarze juz cos chyba ruszylo (w katowicach), jak bylem na przedszkolu ze szczeniakiem to tor jest (nie wiem czy pelny, bo sie nie znam)

btw. jak zapytalem w watku dot slaskiej grupy agility, grupe cwiczaca w gliwicach-czechowicach czy mozna przyjsc popatrzec jak cwicza, to dostalem odpowiedz, ze jak chce pocwiczyc to moge sobie wykupic tor u wlasciciela

Link to comment
Share on other sites

zaraz, zaraz.

Jak wykupić tor :razz:. Dostałeś odpowiedź, nie ode mnie, więc nie wiem dokładnie, że jeśli chcesz przyjść pocwiczyć musisz zapłacić właścicielowi toru i terenu, na którym ćwiczymy 10 zł, tak samo my płacimy czy osoby, które przychodzą zobaczyć -potrenować i zastanawić się czy chcą być z nami czy nie.

Link to comment
Share on other sites

spoko,

wykupic w sensie 'zaplacic za wynajecie', wiadomo, jezeli chcialbym cwiczyc to wypada sie dolozyc, ale chcialem po prostu rzucic okiem jak to wyglada, to tez jest zwyczajowo skladkowe? : >

jezeli treningi nie maja jakiejs konspiracyjnej formy, a goscie sa w miare mile widziani to poprosze o PW kiedy ewentualnie mozna zobaczyc, pewnie kiedys wpadne na rowerku

pozdrowka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='artaks']w gostarze juz cos chyba ruszylo (w katowicach), jak bylem na przedszkolu ze szczeniakiem to tor jest (nie wiem czy pelny, bo sie nie znam)[/quote]

Na Gostarze jest pelen tor (a nawet wiecej, bo sa tez przeszkody nie-agilitowe;), sa rowniez (od maja 2007) prowadzone kursy agility, tak ze dla chcacego... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...