Jump to content
Dogomania

...piękny włos...


aj22

Recommended Posts

Mam pytanko, czy stara metoda na piękne lśniące włosy w postaci surowe jajo lub łyzka oleju z oliwek jest dobra? Karmię swoją yoraskę suchym royalem,ale może jako wspomagacz coś z w/w? Mała ma dopiero 13 tygodni i waży ok 95dkg., z pochłanianiem jedzienia w każdej postaci nie ma problemów, dlatego pomyślałam, że może coś jej dawać....no i w jakich ilościach-jeżeli"TAK"
Pozdrawiam AURELIA i Frotka

Link to comment
Share on other sites

[quote]Mam pytanko, czy stara metoda na piękne lśniące włosy w postaci surowe jajo lub łyzka oleju z oliwek jest dobra?[/quote]
Słyszałam o takiej metodzie, ale nikt z moich znajomych jej nie wypróbował... Ja również karmię Ramisia Royalem (bo tylko to chce jeść...), a jeśli chodzi o włoski, to stosuję preparaty firmy Hery. Gorąca polecam! Mam odżywkę, szampon, żel przeciw "śladom łez" i preparat w sprayu Demelant Eclat. Co do szamponu i odżywki jestem bardzo zadowolona, a spray na początku nie podobał się psiakowi ze względu na intensywny zapach, ale już się przyzwyczaił i nie ma problemu. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Może ktoś tu zajrzy i coś mi doradzi:placz: co mogłabym zastosować na poprawę włosków na samych koniuszkach tzn.wydaje mi się że trochę się wycierają ,czy może łamią .?.jak tak dalej pójdzie to włos będziemy zapuszczać przez dobrych parę lat:shake: Jaki rodzaj włosa ma pies 7 miesięczny czy to już dorosły czy jeszcze szczenięcy ? czy to różnie bywa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulka']Może ktoś tu zajrzy i coś mi doradzi:placz: co mogłabym zastosować na poprawę włosków na samych koniuszkach tzn.wydaje mi się że trochę się wycierają ,czy może łamią .?.jak tak dalej pójdzie to włos będziemy zapuszczać przez dobrych parę lat:shake: Jaki rodzaj włosa ma pies 7 miesięczny czy to już dorosły czy jeszcze szczenięcy ? czy to różnie bywa?[/quote]

juz gdzies pisalam o tym ostatnio :mad:
regenerujacy spray hery polecam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziulka']Może ktoś tu zajrzy i coś mi doradzi:placz: co mogłabym zastosować na poprawę włosków na samych koniuszkach tzn.wydaje mi się że trochę się wycierają ,czy może łamią .?.jak tak dalej pójdzie to włos będziemy zapuszczać przez dobrych parę lat:shake: Jaki rodzaj włosa ma pies 7 miesięczny czy to już dorosły czy jeszcze szczenięcy ? czy to różnie bywa?[/quote]

Napewno wszelkiego rodzaju oleje, które sprawiają, że włosy są mniej podatne na łamanie i odżywione ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Najlepiej jak bys kupila spray do roszczesywania z firmy Hery jest najlepszy bo sama wyprobowalam mojyorczek mial takie koltuny ze wydawalobysie ze nigdy sie juz nie roszczesza lecz kupilam ten preparat i podzialalo .on jest drogi po jakies 40-50 zloty lecz radze go kupic zanim bedzie zapozno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...