Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

Ja też się cieszę, jak nigdy! Jeszcze nigdy nie udalo sie moim baskom tak daleko zajść! A tu masz, Fariczek dokonał rzeczy niemożliwej! Znaczy - nie ma rzeczy niemożliwych... hahaha
Mój ryszek Koffany zawsze stał w cieniu Felki i był krok w tył za nią. Ale teraz... hoho! Wyrównał i przegonił!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='donya']Asia jesteś pewna, że to panienka :crazyeye: :evil_lol: :evil_lol:
No i ogromne gratulacje za suksesy zakręconych ogonków :multi: :multi: :multi:[/quote]
Nie, ten "siurasek" to Dżastik (JUST FOR ME Asiaczek), będzie w Poznaniu! Ale też ładny, co nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Donya[/B] - czemu ja Cię tak rzadko czytuję, co? Zaniedbujesz baski, trochę...:razz:
Pzdr.[/quote]

Nie mam zupełnie czasu. Prawie codziennie mam zajęcia ze studentami. Ze wsi do Warszawy muszę dojechać - przewaznie na 8. W związku z tym wstaję o 5 rano. Z psami na spacer i do pracy. Jak wracam do domu to znowu z psami na spacer, jeść trzeba im dać. Przygotowac się do zajęć. Na komputer już czasu nie starcza. :shake: Ale w semestrze letnim sobie odbiję bo wtedy mam tylko raz w tygodniu zajęcia :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A Felusia jest już 2 razy pokryta! Ha! Wahzirek spisał się dzielnie!:lol:
Pzdr.[/quote]

Będę teraz śledziła nowe informacje o stanie jej zdrowia - kiedy będzie wiadomo jak sie powiodło? (pytanie całkowitego laika - wiem tylko że wszystko trwa około 2 miesięcy) ale jako przyjaciółkę kundelka aż takie fachowe szczegóły nigdy mnie zbytnio nie interesowały z wyjątkiem jednego razu gdy koleżanka nie była zadowolona.
Dzis prawdopodobnie się nie zobaczymy bo chyba wyjeżdzacie. Trzymam kciuki bardzo mocno...

Link to comment
Share on other sites

[B]Czoko[/B], ciąża u suk (nawet u tak dziwacznej rasy, jaką jest basenji) trwa +/- 2 miesiące lub - jak niektórzy mówią - 63 dni.:lol: Pewność masz ok. 3-4 tygodnia, niektórzy robią USG. Ja tego badania nigdy nie robiłam ani u moich kotek ani u suk. Po prostu wiedziałam, że jak sunia sama baaaaaardzo chce, to matka natura wie najlepiej...

W tym ostatnim przypadku Felki, ona sama "podrywała" i zachęcała Wahzirka i do połączenia doszło bez ingerencji nas, ludzi. Tak było w sobotę (ja byłam w Nitrze) i w poniedziałek (wpuściłam ją do pokoju, gdzie był Wahzirek, a sama - po spacerach - chciałam umyć ręce w łazience. Gdy miałam wychodzić z łazienki to już słyszałam charakterystyczne odgłosy Felki i wiedziałam, że są sczepione). Dla pewności i "ulżenia" Wahzirkowi spróbujemy jeszcze dzisiaj ppłd.:lol:

A jak maluchy będa na tym najlepszym ze światów, to już teraz zapraszam Ciebie do nas w celu socjalizowania maluszków.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Czoko[/B], ciąża u suk (nawet u tak dziwacznej rasy, jaką jest basenji) trwa +/- 2 miesiące lub - jak niektórzy mówią - 63 dni.:lol:
A jak maluchy będa na tym najlepszym ze światów, to już teraz zapraszam Ciebie do nas w celu socjalizowania maluszków.
Pzdr.[/quote]

Dziękuję bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia! W życiu nie widziałam maleńkich piesków. Bardzo dawno temu gdy nie byłam osobiście zainteresowana tylko małe kocięta.
Więc chociaż czas trwania ciąży dobrze pamiętałam z okresu gdy czekałyśmy na maleństwo dla Gosi...a teraz już Jej nawet wcale tu nie spotykam...

Link to comment
Share on other sites

piękne, a maluchy sa rewelacyjne:loveu:
bedziesz chyba musiała mnie przeszkolić w ćwiczeniu na miseczke jak juz kiedyś dorobię się wystawowego szkraba:cool3:
a ja tak z innej beczki,kto na Bielanach ma nowego baska?bo niedawno widziałam tylko z daleka,dziewczę z młodzikiem chyba , w okolicach moich i agabass

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']Dziękuję bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia! W życiu nie widziałam maleńkich piesków. Bardzo dawno temu gdy nie byłam osobiście zainteresowana tylko małe kocięta.
Więc chociaż czas trwania ciąży dobrze pamiętałam z okresu gdy czekałyśmy na maleństwo dla Gosi...a teraz już jej nawet wcale tu nie spotykam...[/quote]
Jesteśmy w kontakcie.
Gosia - pewnie tak, jak i ja - przeżywa Światówkę i stąd jej milczenie. Umówiłyśmy się, że od Niej pożyczękartę do aparatu cyfrowego , tak więc na pewno zobaczę się z Nią w czwartek.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothia']piękne, a maluchy sa rewelacyjne:loveu:
bedziesz chyba musiała mnie przeszkolić w ćwiczeniu na miseczke jak juz kiedyś dorobię się wystawowego szkraba:cool3:
a ja tak z innej beczki,kto na Bielanach ma nowego baska?bo niedawno widziałam tylko z daleka,dziewczę z młodzikiem chyba , w okolicach moich i agabass[/quote]
Może to była Inka? Ona ma suczkę chyba od Stellanova. A mieszka rzeczywiście niedaleko od Agabasska.

A nie wpadłabyś również na socjalizowanie maluszków? Co prawda to jeszcze daleka przyszłość (co najmniej 3 miesiące czekania), ale ja już teraz chcę zamówić sobie "dodatkowe ręce" do głasków. Umówicie się z Agabasskiem + Inką i jazda do mnie, co?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'] Gosia - pewnie tak, jak i ja - przeżywa Światówkę i stąd jej milczenie. Pzdr.[/QUOTE]

Oczywiście oprócz emocji związanych z wystawianiem macie dodatkowe dotyczace spotkań ze znajomymi i hodowcami z różnych krajów.
Od poniedziałku myślę ze zaczną się pojawiać relacje z wystawy...
Pozdrawiam i POWODZENIA

Link to comment
Share on other sites

Niestety, relacji w czwartekw nocy nie było, bo... wróciliśmy do domu ok. 1.30 w piatek! W samochodzie razem z Asiaczkami była Agappe razem z...
[SIZE=6][COLOR=Red]Zwycięzcą Świata - ANATĄ Yamamoto!!!
[COLOR=Black][SIZE=2]Tak więc psiowe towarzystwo , mimo, że spało przez całą drogę, było wysmienite, prawda?

Moje Asiaczki Dżezik + Żelka nie znalazły uznania w oczach sędziego i otrzymały oceny doskonałe. To był mój plan minimum i zostal wykonany. Dobrze jest!!!

Poza tym na wystawe przyszły obie właścicielki I'M YOUR LOVE Asiaczek (Zośka) i udało nam sie porobić spooro ciekawych zdjęć suni. Bardzo mi się podoba i myslę, że przy pomocy Nitor Nivalis i/lub Savannah mała pokaże się na wystawach w przyszłym sezonie. Trzymam kciuki.
Zdjęcia wstawie może jeszcze dzisiaj.
No, to pora na uczciwe chorowanie - idę do łóżka wygrzać się po tabletkach.
Pzdr.
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Niestety, relacji w czwartekw nocy nie było, bo... wróciliśmy do domu ok. 1.30 w piatek! W samochodzie razem z Asiaczkami była Agappe razem z...
[SIZE=6][COLOR=red]Zwycięzcą Świata - ANATĄ Yamamoto!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=2]Tak więc psiowe towarzystwo , mimo, że spało przez całą drogę, było wysmienite, prawda?[/SIZE][/COLOR]

[SIZE=6][COLOR=red]Moje Asiaczki Dżezik + Żelka nie znalazły uznania w oczach sędziego i otrzymały oceny doskonałe. To był mój plan minimum i zostal wykonany. Dobrze jest!!![/COLOR][/SIZE]

[SIZE=6][COLOR=red]Poza tym na wystawe przyszły obie właścicielki I'M YOUR LOVE Asiaczek (Zośka) i udało nam sie porobić spooro ciekawych zdjęć suni. Bardzo mi się podoba i myslę, że przy pomocy Nitor Nivalis i/lub Savannah mała pokaże się na wystawach w przyszłym sezonie. Trzymam kciuki.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=red]Zdjęcia wstawie może jeszcze dzisiaj.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=red]No, to pora na uczciwe chorowanie - idę do łóżka wygrzać się po tabletkach.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=red]Pzdr.[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/quote]

Jeszcze raz najserdeczniej gratuluję i bardzo sie cieszę!!!
A teraz koniecznie wracaj do łóżka...
Pozdrawiam Ewa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...