Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

a jak wygląda rasa nr 6 z tego załącznika ? [url]http://zwkipr.prv.pl/dokumenty/wykaz_ras_miniaturowych_i_wielkoglowych_zwkipr.pdf[/url]

[QUOTE]c) ograniczyć krycia suki do 3 w przeciągu 2 lat kalendarzowych dając jej możliwość regeneracji po poprzednich ciążach,[/QUOTE]
czyli płodzenie cieczka w cieczkę

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku, jakie masz już w domu duże kluski :loveu:


[quote name='Vectra']a jak wygląda rasa nr 6 z tego załącznika ? [url]http://zwkipr.prv.pl/dokumenty/wykaz_ras_miniaturowych_i_wielkoglowych_zwkipr.pdf[/url]


czyli płodzenie cieczka w cieczkę[/QUOTE]

no nie przesadzajmy, średnio na 2 lata są 4 cieczki więc suka będzie miała dość czasu na regenerację, jedną cieczkę nie będzie kryta:angryy:
a co z sukami, które mają cieczkę raz do roku? aż nieopłacalne do hodowli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Pseuduch założyły związek.......koszmar jakiś.
[URL]http://zwkipr.prv.pl/index.php?el=10[/URL][/QUOTE]
Koszmar...

[quote name='Vectra']a jak wygląda rasa nr 6 z tego załącznika ? [url]http://zwkipr.prv.pl/dokumenty/wykaz_ras_miniaturowych_i_wielkoglowych_zwkipr.pdf[/url]
czyli płodzenie cieczka w cieczkę[/QUOTE]
Dokładnie...

[quote name='M&S']Tylko nie znalazłam tam nr KRS.......i który sąd to coś zarejestrował, o ile zarejestrował.
W zarządzie podobno ktoś, kto ma labradory....ja nie znam.[/QUOTE]
Jak bez KRS to nastepne oszustwo.... Boshe, czy to się skończy...?!?!?!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku - dzieciaki cudne :loveu:


[quote name='Vectra'][URL]http://zwkipr.prv.pl/dokumenty/wykaz_ras_miniaturowych_i_wielkoglowych_zwkipr.pdf[/URL]
[/QUOTE]
York 12 miesięczny sam jeszcze jest szczeniakiem. Może się nie znam, może przez 20 lat nie byłam w stanie zaobserwować tego, że właściwą budowę osiągają w granicach 18 miesięcy. Kurde, tyle zmarnowanych lat przez ten idiotyzm, że kryć to nie wcześniej niż przy trzeciej cieczce i nie częściej niż co drugą :wallbash:
Jednakże to nie czas na kpiny, to już zakrawa na absurd jak w tym kraju można omijać prawo kosztem żywych istot. Wypadałoby złożyć doniesienie do prokuratury i już to powinien zrobić zarząd ZKwP.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgataP']
no nie przesadzajmy, średnio na 2 lata są 4 cieczki więc suka będzie miała dość czasu na regenerację, jedną cieczkę nie będzie kryta:angryy:
[/QUOTE]
troszkę nie , bo suka jak rodzi , odchowuje młode , to cieczka się przesuwa .. nie wychodzi to raz np na 6 miesięcy .. tylko 7-8 ... u moich suk , np u Emilii mojej , kryta była pod koniec grudnia , rodziła w lutym , cieczkę miała pod koniec lipca ... normalnie miała by w czerwcu ... jeśli zatem suka ma cieczkę co 7-8 miesięcy , wychodzi to 3 razy na dwa lata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']troszkę nie , bo suka jak rodzi , odchowuje młode , to cieczka się przesuwa .. nie wychodzi to raz np na 6 miesięcy .. tylko 7-8 ... u moich suk , np u Emilii mojej , kryta była pod koniec grudnia , rodziła w lutym , cieczkę miała pod koniec lipca ... normalnie miała by w czerwcu ... jeśli zatem suka ma cieczkę co 7-8 miesięcy , wychodzi to 3 razy na dwa lata[/QUOTE]

też prawda, Ci "hodowcy" pomyśleli więc o wszystkim... coraz więcej niestety powstaje takich stowarzyszeń, rosną jak grzyby po deszczu, zaraz powstanie "Związek Psa W Typie", bo przecież ludzie będą chcieli "legalnie" rozmnażać :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Asiaczku - dzieciaki cudne :loveu:
York 12 miesięczny sam jeszcze jest szczeniakiem. Może się nie znam, może przez 20 lat nie byłam w stanie zaobserwować tego, że właściwą budowę osiągają w granicach 18 miesięcy. Kurde, tyle zmarnowanych lat przez ten idiotyzm, że kryć to nie wcześniej niż przy trzeciej cieczce i nie częściej niż co drugą :wallbash:
Jednakże to nie czas na kpiny, to już zakrawa na absurd jak w tym kraju można omijać prawo kosztem żywych istot. Wypadałoby złożyć doniesienie do prokuratury i już to powinien zrobić zarząd ZKwP.[/QUOTE]
Nie licz na to...

[quote name='Vectra']troszkę nie , bo suka jak rodzi , odchowuje młode , to cieczka się przesuwa .. nie wychodzi to raz np na 6 miesięcy .. tylko 7-8 ... u moich suk , np u Emilii mojej , kryta była pod koniec grudnia , rodziła w lutym , cieczkę miała pod koniec lipca ... normalnie miała by w czerwcu ... jeśli zatem suka ma cieczkę co 7-8 miesięcy , wychodzi to 3 razy na dwa lata[/QUOTE]
Dokładnie tak:)

[quote name='AgataP']też prawda, Ci "hodowcy" pomyśleli więc o wszystkim... coraz więcej niestety powstaje takich stowarzyszeń, rosną jak grzyby po deszczu, zaraz powstanie "Związek Psa W Typie", bo przecież ludzie będą chcieli "legalnie" rozmnażać :/[/QUOTE]
Nie kracz...

[quote name='FredziaFredzia']Jest już kilka takich "związków", niestety...[/QUOTE]
Zgadza się...

[quote name='M&S']Doberek Asiaczki:)[/QUOTE]
Witaj:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Ach te oczka rozbiegane :)
[url]http://img440.imageshack.us/img440/9339/zmianarozmiaruimg2894.jpg[/url][/QUOTE]
no jakies takie...

[quote name='cropka']Doberek :)[/QUOTE]
Hej:)

[quote name='M&S']Asiu, gdzie jesteś.....?[/QUOTE]
Zabiegana...w ruchu...

[quote name='gosiaja']wolne sobie od nas zrobiła :([/QUOTE]
nigdy w zyciu...
Kiedy i jak przyjezdżacie?

[quote name='Buszki']Pewnie jakieś sprawy załatwia ;).[/QUOTE]
Dokładnie!

[quote name='Yourii']Ojejku jejku oszalałam ! jakie śliczne dzieciaczki masz !! przepiękne kluseczki ! gratuluje :)
mam pytanko gdzie można przeczytać całą nowelizacje ustawy ??[/QUOTE]
Ja coś mam zapisane na pulpicie. Podeslij maila, to spróbuje wysłac.

[quote name='*anusia&ajlu*']a ja jutro zobacze Słodzinki :loveu:[/QUOTE]
Tak, tak.
chociaz cos u mnie jakis mały szpitalik się zrobił.
Ledwo Serek wyszedł z niejedzenia, to teraz roma nie je. erka - je i zwraca, jest chuda jak szczapa.
A jeszcze i słodyczki cos brzydkie kupy robia. Nie wiem, czy to efekt ostatniego odrobaczania, czy zaserwowania im gotowanego kurczaka...? czy - nie daj Boshe - jakas cholera ise przyplatała...

[quote name='Buszki']A Asiaczka dalej ni ma :shake:.[/QUOTE]
Jestem juz od 6 rano na nogach. Mam - tak, jak pisałam wyzej - mały szpitalik w domu...
No i sporo latania po miescie...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...