Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='gosiaja']Jak nie bywasz to o nic
chciałyśmy zamówić z jamnicze zamówić kagańce ale nie wiem czy będą pasować
ale damy radę[/QUOTE]
Jak juz będziecie wiedziały rozmiary itp. detale, to mogę podejść i kupić:) To nie problem...

[quote name='shirkan']O to widzimy się Asiu w Opolu:-).Specjalnie przyjdę wymiziać najmłodszą w rodzinie.
A co to do Łodzi się nie wybierasz?[/QUOTE]
No jeszcze myslę...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']Asiaczku miłej i słonecznej niedzieli :)
ja niestety w pracy ale tylko do 14, pozniej spacerek z grzywaczami :)[/QUOTE]
Wzajemnie, szybko mijającej pracy:)
Ja dzisiaj też będę miała spacerekwezmę Erkę i Romkę - dziewczyny trochę poćwiczą i się dotlenią. No, a przede wszystkim - zmęcza:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wzajemnie, szybko mijającej pracy:)
Ja dzisiaj też będę miała spacerekwezmę Erkę i Romkę - dziewczyny trochę poćwiczą i się dotlenią. No, a przede wszystkim - zmęcza:)

Pzdr.[/QUOTE]

szybko mija jeszcze tylko 7h ;)
ale bym chciala poznac Romke jeszcze takiego malego baska nie widzialam ;)
wymiziaj stadko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dla tych, co sa na FB, podaję link do cudnych fotek z coursingu basków:)
[url]http://www.facebook.com/#!/album.php?fbid=1945720965244&id=1309122223&aid=2118618[/url]

Pzdr.[/QUOTE]
Świetne fotki, oj Ofi to by sobie chętnie tak pobiegał. W domu zostaje mu tylko ściganie się z autami albo motorami. Jeszcze czasem w koło domu jak kota u sąsiadów zobaczy, a z na trawniku mamy dziury wyryte jakby jakiś koń tam biegał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dla tych, co sa na FB, podaję link do cudnych fotek z coursingu basków:)
[url]http://www.facebook.com/#!/album.php?fbid=1945720965244&id=1309122223&aid=2118618[/url]

Pzdr.[/QUOTE]
Ale super :)
Chciałam kiedyś baska w akcji zobaczyć...

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że gosiaji nie chodzi o to abyś nam kupiła te kagańce, tylko właśnie aby podejść tam z baskiem i przymierzyć jak leżą :). Ale spoko, jakoś damy radę.

[quote name='Asiaczek']Dla tych, co sa na FB, podaję link do cudnych fotek z coursingu basków:)
[url]http://www.facebook.com/#!/album.php?fbid=1945720965244&id=1309122223&aid=2118618[/url]

Pzdr.[/QUOTE]
Buuuu, a ja znowu sobie nie obejrzę.
[quote name='Asiaczek']Wzajemnie, szybko mijającej pracy:)
Ja dzisiaj też będę miała spacerekwezmę Erkę i Romkę - dziewczyny trochę poćwiczą i się dotlenią. No, a przede wszystkim - zmęcza:)

Pzdr.[/QUOTE]
Tylko nie zapomnij aparatu także zapakować :)

Widzę, że Romka się już całkiem zadomowiła i nieźle daje popalić tatuśkowi :diabloti:

Nie ma jak baski-przytulaski :loveu: ( a mi moja bździągwa właśnie wpakowała się na kolana i utrudnia pisanie, no bo przecież ręka musi robić za podmordnik ;))
[url]http://img847.imageshack.us/img847/9230/resizeofimg7364.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dla tych, co sa na FB, podaję link do cudnych fotek z coursingu basków:)
[url]http://www.facebook.com/#!/album.php?fbid=1945720965244&id=1309122223&aid=2118618[/url]

Pzdr.[/QUOTE]

świetne te baski, na żywo to musi jeszcze lepiej wyglądać :) w sumie to pierwszy raz widzę fotki basków bawiących się w coursing

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Świetne fotki, oj Ofi to by sobie chętnie tak pobiegał. W domu zostaje mu tylko ściganie się z autami albo motorami. Jeszcze czasem w koło domu jak kota u sąsiadów zobaczy, a z na trawniku mamy dziury wyryte jakby jakiś koń tam biegał.[/QUOTE]
Myslę, że wszystkie baski by sobie chętnie tak pobiegały za "czymś", tylko gdzie...?

[quote name='Kisses']Ale super :)
Chciałam kiedyś baska w akcji zobaczyć...[/QUOTE]
...no to zobaczyłaś:)

[quote name='deer_1987']Wow ale sobie swietnie radza![/QUOTE]
Baski do coursingów sa naprawde super!

[quote name='jamnicze']Myślę, że gosiaji nie chodzi o to abyś nam kupiła te kagańce, tylko właśnie aby podejść tam z baskiem i przymierzyć jak leżą :). Ale spoko, jakoś damy radę.
Buuuu, a ja znowu sobie nie obejrzę.
Tylko nie zapomnij aparatu także zapakować :)
Widzę, że Romka się już całkiem zadomowiła i nieźle daje popalić tatuśkowi :diabloti:
Nie ma jak baski-przytulaski :loveu: ( a mi moja bździągwa właśnie wpakowała się na kolana i utrudnia pisanie, no bo przecież ręka musi robić za podmordnik ;))[url]http://img847.imageshack.us/img847/9230/resizeofimg7364.jpg[/url][/QUOTE]
Juz jestesmy PO spacerku. Była z nami Magda D., młoda handlerka mieszkająca niedaleko W-wy. Mamy naprawde fajne fotki:)

[quote name='deer_1987']jamnicze to zaloz w koncu fb to nie zajmuje duzo :razz:[/QUOTE]
Zgadzam się. To jest chwila moment, no, może z 10 minut ze wszystkim. I od razu jesteś zalogowana:)

[quote name='Alicja']Asiaczku , spakowana na wizytę ??[/QUOTE]
Do Vectry? Tak. Jeszcze tylko upiec rożki-pierożki i będę juz całkowicie gotowa. No i ustawić tę wizytę logistycznie;)

[quote name='dagaa111']świetne te baski, na żywo to musi jeszcze lepiej wyglądać :) w sumie to pierwszy raz widzę fotki basków bawiących się w coursing[/QUOTE]
Ja widziałam kilka razy baski w coursingu - wrażenie niesamowite...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...