Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Cienka']Teraz większość ludzi woli spodnie ale mnie nie o to dokładnie chodzi. Mnie nie raz łapią koleżanki na tym, że myślę jak facet a nie dziewczyna. Albo teksty moich kumpli "heh żeby moja dziewczyna myślała jak ty Karola jak by łatwiej było się nam dogadać".
Śmieje się czasem , że powinnam otworzyć poradnie i pomagać parom które nie mogą się dogadać, całkiem mi to wychodzi:diabloti:[/QUOTE]
Dziewczyno, to otwieraj tę poradnię! Macie przecież kredy to do spłacenia;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Kalendarz fajny ;)

A co do tych facetów, to ja też tak trochę jak chłopak się zachowuję :D Ale to dlatego, że mam starszego brata i jak byliśmy mali, to nie bawiliśmy się lalkami(bawiłam się sama), ale jakimiś samochodzikami, graliśmy w piłkę, ogólnie chłopięce zabawy :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Teraz większość ludzi woli spodnie ale mnie nie o to dokładnie chodzi. Mnie nie raz łapią koleżanki na tym, że myślę jak facet a nie dziewczyna. Albo teksty moich kumpli "heh żeby moja dziewczyna myślała jak ty Karola jak by łatwiej było się nam dogadać".

Śmieje się czasem , że powinnam otworzyć poradnie i pomagać parom które nie mogą się dogadać, całkiem mi to wychodzi:diabloti:[/QUOTE]


To chyba zupełnia jak u mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

U mnie to sie złoszczą ze jak są jakieś problemy w związku to zazwyczaj zrzucam na kobietę :cool3:
[COLOR=pink]no chyba, że to mój związek to zachowuję co nieco z kobiecości i wine zrzucam na faceta :diabloti:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']To chyba zupełnia jak u mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

U mnie to sie złoszczą ze jak są jakieś problemy w związku to zazwyczaj zrzucam na kobietę :cool3:
[COLOR=pink]no chyba, że to mój związek to zachowuję co nieco z kobiecości i wine zrzucam na faceta :diabloti:[/COLOR][/QUOTE]

Najczęściej wina leży tak jak prawda po środku:evil_lol:

Choć u mnie w związku to ja jestem częstszym zadymiarzem, ale mam po prostu paskudny charakter i podziwiam mojego męża, że ze mną wytrzymuje i się nawet nie skarży:diabloti:

A kochana wszystko się zmieniło i zamiast czwartek, piątek mam wolne dziś i jutro. Siedzę od wczoraj i wymyślam opakowania dla kolczyków i zawieszek powinnam dziś skończyć:lol: Tomecki nawet obiecał, że zrobi "profesjonalne" foty (postaram się go upilnować by było to w tym tygodniu:evil_lol:), więc tobie zostanie zrobić bazarek i porozsyłać potem ludziom.

[quote name='Asiaczek']Ale sukieneczki i spódniczki w szafie wiszą, tak?;)
Pzdr.[/QUOTE]

Tak 3 sukienki i ze 2 spódnice:cool3:
Nie chodziłam 10 lat w kieckach przez kompleksy nadal mi to marnie wychodzi

[quote name='*kleo*']Na taką ilość fotek to chyba jeszcze nigdy nie trafiłam :p
Piękny ten kalendarz, ciekawe czy można gdzieś dorwać taki yorkowy...[/QUOTE]

Jak znajdziesz jeszcze 11 innych zainteresowanych to z tomeckim możemy pomóc przy realizacji takiego kalendarza, my sobie baskowy w tym roku zrobiliśmy.
Tu masz odnośnik do naszego
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192923-Basenji-Pina-i-Jogi-czyli-moje-mo%C5%9Bki/page14[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha, co do szachów, to mój kolega ze szkoły podstawowej kiedys powiedział "szachy siłowe" a ja do tej pory nie mogę sobie takiej dyscypliny sportowej wyobrazić;)

Pzdr.[/QUOTE]

heh :)

U mnie mówią że ja kanapowiec jestem co nie jest tak dokońca prawdą.
Nie lubię piłki itp. ale chodzić czy pobiegać to lubie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa'][URL]http://img200.imageshack.us/img200/316/skanowanie0001md.jpg[/URL]
Ojejuuuuu... I jak tu takiego nie pokochać? :loveu:
Chyba w tym rozczulającym spojrzeniu kryje się sekret rasy, cudo po prostu :)
Aż chce się przytulić i pocieszyć :lol:[/QUOTE]
A żeby było jeszcze ciekawiej, to ten piesek na cytowanej fotce jest pól-bratem ze strony ojca dla mojego Serka:)

[quote name='M&S']Cześć Aśko:)
Widziałam suuper baskowe kluseczki!!!![/QUOTE]
[SIZE=5][COLOR=red][B]Jeeeeeeeee..........
M&S odżyła!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Najczęściej wina leży tak jak prawda po środku:evil_lol:

Choć u mnie w związku to ja jestem częstszym zadymiarzem, ale mam po prostu paskudny charakter i podziwiam mojego męża, że ze mną wytrzymuje i się nawet nie skarży:diabloti:
[/QUOTE]

Co racja to racja z każdej wersji jest coś prawdy i wina po środku, al ejak dla mnie zawsze kobity, no chyba ze jak juz pisałam moj związek :razz:
Chociaż doskonale zdaje sobie sprawę, że tak jak Ty ja jestem tym zadymiarzem, to ja najczęściej mam problemy z jakiś pierdół (co ciekawe w poważnych sprawach umiem się bez problemu dogadać :razz:) i to ja strzelam fochami :diabloti:
ale powoli ucze się wyciągać ręke na zgode co keidys byloby nie do pomyslenia :razz:

a swoja droga jaki Twoj znak zodiaku? :razz:

Co do bazarku to super, że tzet porobi fotki :loveu: bo moja cyfrówką rzadko da się coś lepszego wykrzesać :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][SIZE=5][COLOR=red][B]Jeeeeeeeee..........
M&S odżyła!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Pzdr.[/QUOTE]

Coś w tym rodzaju;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DuDziaczek']Co racja to racja z każdej wersji jest coś prawdy i wina po środku, al ejak dla mnie zawsze kobity, no chyba ze jak juz pisałam moj związek :razz:
Chociaż doskonale zdaje sobie sprawę, że tak jak Ty ja jestem tym zadymiarzem, to ja najczęściej mam problemy z jakiś pierdół (co ciekawe w poważnych sprawach umiem się bez problemu dogadać :razz:) i to ja strzelam fochami :diabloti:
ale powoli ucze się wyciągać ręke na zgode co keidys byloby nie do pomyslenia :razz:

a swoja droga jaki Twoj znak zodiaku? :razz:

Co do bazarku to super, że tzet porobi fotki :loveu: bo moja cyfrówką rzadko da się coś lepszego wykrzesać :roll:[/QUOTE]

Faceci też aniołkami nie są. Twierdze też że nic tak nie oczyszcza (atmosfery w związku oczywiście:eviltong:) jak wydarcie czasem ryja.

Mój znak to znak wszystkich schizofreników- Bliźnięta:evil_lol:


A co do zdjęć to tomecki łaski nie robi jak by się sam nie domyślił to by mu wałek pomógł. Skoro musiałam poświęcić jeden pokój na studio to też mogę coś z tego choć raz mieć :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Faceci też aniołkami nie są. Twierdze też że nic tak nie oczyszcza (atmosfery w związku oczywiście:eviltong:) jak wydarcie czasem ryja.

Mój znak to znak wszystkich schizofreników- Bliźnięta:evil_lol:


A co do zdjęć to tomecki łaski nie robi jak by się sam nie domyślił to by mu wałek pomógł. Skoro musiałam poświęcić jeden pokój na studio to też mogę coś z tego choć raz mieć :cool3:[/QUOTE]

no nie są nie są :razz: ale oni jakos zawsze umieją wybrnąc obronną ręko z tego:evil_lol: pogadaja pogadają przyniosą bukiecik :razz:

haha moj Strzelec a już myslałam... :razz:

O widzisz :cool3: grunt to dobra podpowiedź co ma facet robić, bardzo rzeczowa, treściwa i krótka :evil_lol: czasom boli - ale coż :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...