Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

No to teraz mogę napisać :)

[CENTER][SIZE=6][COLOR=magenta][B][I]GRATULACJE[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=magenta][B][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=magenta][B][I]DLA CAŁEJ EKIPY[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=magenta][B][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=magenta][B][I]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

To ja napiszę teraz kilka moich uwag a propos wystaw, hotelu itp.

Wystawa w przepięknym, starym parku Królowej Sissy. Daleko od szosy i innych takich, dojazd wąską uliczką, wejście - skrzypiąca furtka. Żadnych biletów, sprawdzań paszportów itp...:evil_lol:
Wystawa Klubowa i Specjalistyczna - bardzo kameralne. Pierwszego dnia zarejestrowanych psów - 137, drugiego - 116. Trzy (!) ringi, trzech sędziów. Nas I dnia oceniąl sędzia z USA - David Miller - cudo a nie sędzia!:loveu: Serio-serio. Mimo słońca palącego, spiekoty - do kazdego wystawcy uśmiechnięty, pogodny, jakby zupelnie bez nerwów. Na BIS'ie - uprzejmy, jasny w dyspozycjach, szybki w decyzjach. Chociaz na ringu to trochę przegonil Zuzkę i Mateusza...

Niestety nasz ring I dnia - bardzo zły; doły, górki, szyszki, odrastająca trawa skutecznie utrudniała swobodne bieganie... To wszystko było bardzo męczące przy bieganiu. No i upał...

Dobrze, że przy ringach było trochę drzew (starych, a co za tym idzie - o szerokich pniach i dużej koronie) i można było schować się w ich cieniu.
Jedno stanowisko z langos'ami i piciem (z lodówki!), 1 z winem, 2 z art. psiowymi... Ringi b. czytelnie oznaczone.

Po ocenie I dnia, wracając do samochodu, zdecydowaliśmy, że psy sobie trochę polatają. Dziewczyny + Serek i Ofik biegały bez probloemów, do nich dołączył Dżezik. Potem Dżezik poszedł na sznurek i MIAŁ sobie pobiegać Wazik. Ale ten troszkę pobiegał, a potem zorientował się, że Dżez jest zbyt blisko niego (Dżez był na smyczy) i trzeba pogonić Rudego!:diabloti: No i się zaczęło - złapał Rudego na przednią łapę, potem nos Wazirka był w niebezpieczeństwie, troszkę pokiereszowany, sporo krwi, ale summa summarum okazało się, że strat jakichs specjalnych nie było.
Psy, czyli Dżezik i Wazirek, spały oczywiście osobno. Wazirek został wyeksmitowany do pokoju Zuzki i Mateusza, a Dżezik spał z nami.
Problemem było to, że wszystki psy chciały spać na łóżku a klimatyzacja w pokoju nie działała zbyt dobrze. I miałam 4 dodatkowe grzejniczki...

Drugiego dnia - wystawa w tym samymmiejscu. Inny ring, ale o wiele lepiej się po nim biegało. Równy, bez dołów-wądołów...
Niestety, chyba z powodu trochę gorszego samopoczucia - Wazi dostał ocenę bdb, a Dżezik - dosk., ale bez CAC'a. Trudno. Ale za to OFIK - na BIS PUppy - 3 miejsce!!! Byłam bardzo dumna z najmłodszego synusia. Zuzka z wystawy na wystawę coraz lepiej go prezentuje, a i on sam coraz piekniej wygląda.:loveu::loveu:

Chcę jednoczesnie bardzo, bardzo ciepło (nie wiem, czy to stosowne słowo:evil_lol:) podziękować Zuzce i MateUszowi za piekną prezentację basków na ringach. Mimo upału - ubrani w kostiumik i garnitur prezentowali się super! Pomagali mi w wyprowadzaniu psów, słuchali uwag.
Efekty ich pracy podałam w poprzednim poscie:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']No to teraz mogę napisać :)
[CENTER][SIZE=6][COLOR=magenta][B][I]GRATULACJE[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=magenta][B][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=magenta][B][I]DLA CAŁEJ EKIPY[/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=magenta][B][/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=6][COLOR=magenta][B][I]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
Pzdr[/QUOTE]
Dziękowac!

[quote name='deer_1987']Gratulacje i za drugi dzien i czekam na relacje![/QUOTE]
Dziękować i juz wsio (chyba...) napisałam...

[quote name='Cavy']Również ogromne gratulacje ode mnie! :multi: :multi:[/QUOTE]
Dziękować i witaj!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']No to sie wystawczy spisali :)[/QUOTE]
Tam zawsze jest kameralnie.
dodatkowo był poczestunek ciasteczkami dla wystawców. A w poprzednim roku było nawet picie dla nas. Picie i poczestunek podano po skończonej ocenie na ringach a przed oceną konk. finałowych. W ub.r. był równiez pokaz psich wyścigów. W tym roku widziałam maszynę do tego sportu, ale chyba z braku czasu nie zdecydowano się na taki pokaz. BIS'y I dnia rozpoczęły się z 2-godzinnym opóźnieniem. Ale i tak zabawa była przednia... chociaż upał mocno dał się nam we znaki...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Fotek ostatnio sporo wrzuciłam, ale z wystaw, oczywiście, mam. I musze się z nimi sprężać, bo za tydzień - następne wystawy, no i osoby zainteresowane czekają:)

Pzdr.[/QUOTE]

fotki widziałam!! co nie zmienia faktu, że po kolejnej wysatwie powinny być kolejne ;)

Gratulujemy (qrde nie my, bo Anata w wwie :( ), no to gratulujeee wyników i z drugiego dnia!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Agappe[/B] - będą foteczki, będa. Z I i II dnia, troszkę z drogi, troszkę sprzed hotelu, troszkę z dzisiaj. Bo tak Wam w tajemnicy powiem, że byłam dzisiaj na Dworcu Centralnym i odprowadzałam koleżankę, która sobie sprowadziła pieseczka. Nie powiem nic więcej, bo najpierw musze miec jej zgode na foti, które zrobiłam.

No i w kolejce czeka Aiko i olbrzym ze swoim ogrodem...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Agappe[/B] - będą foteczki, będa. Z I i II dnia, troszkę z drogi, troszkę sprzed hotelu, troszkę z dzisiaj. Bo tak Wam w tajemnicy powiem, że byłam dzisiaj na Dworcu Centralnym i odprowadzałam koleżankę, która sobie sprowadziła pieseczka. Nie powiem nic więcej, bo najpierw musze miec jej zgode na foti, które zrobiłam.

No i w kolejce czeka Aiko i olbrzym ze swoim ogrodem...

Pzdr.[/QUOTE]

a rase chociaz możesz zdradzić? ;> albo chociaż grupe/sekcje? ;)

jak masz jeszcze siłe dzisiaj to zapraszam na nowe zdjęcia z Litwy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']a rase chociaz możesz zdradzić? ;> albo chociaż grupe/sekcje? ;)
jak masz jeszcze siłe dzisiaj to zapraszam na nowe zdjęcia z Litwy ;)[/QUOTE]
Nic, nic, nic nie powiem, dopóki nie będę miała całkowitej zgody Właścicielki:) Może SAMA chce o tym napisać...? Jutro już będę wsio wiedziała, a do jutra to wytrzymasz:)
Zaraz wpadnę na LItwę na dobranockę:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Mogło byc lepiej, szczególnie II dnia (Wazi i Dżezik), ale i tak posunęlismy do przodu naszą statystykę w osiągach na Węgrzech...
Serek - zaczął MŁ.CH.HUN,
Wazi, Dżez, Erka i Felka - zdobyli następne CAC'e do dorosłych Championatów węgierskich.

W sumie - udana wystawa:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]deer,[/B] a może byś mi życzyła "miłego, ale wtorku", co?;)

Ja wstałam przed 5-tą, spacerki. Ponieważ spotkałam koleżankę (kiedyś od charta polskiego Sokoła, obecnie od owczarków niemieckich), to jeszcze kilka minut sobie z nią pogadałam, śniadanko dla psów, wizyta w sklepie po pieczywo dla mnie, moje śniadanie i... oczywiście - komp:)
Ponieważ na dzisiaj nie mam nic szczególnego do zrobienia, to postaram się zająć fotkami z wyjazdu. No i trochę ogarnąć mieszkanie.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...