Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

deer - nie wiem.
Co prawda ciasto już dochodzi (jeszcze jakies 15-20 minut), kotleciki tez juz smażę przedostatnia partię, ale... Od 11.00 muszę znowu zrobic krótkie tym razem spacerki, bo o 12-tej przyjeżdża Zuzka z Ofikiem i Tofik będzie u mnie az do 17-tej. W tym czasie chcę z nim troche poćwiczyć, zaliczyc spacerek (bo Mauszek pewnie nie wytrzyma tyle czasu bez siknięcia). Po ich wyjeździe - porządny spacer z psami, pakowanie się i.... juz jest pewnie gdzieś ok. 19-tej. Tak więc czas na spanie do 00.00 i znowu spacery... A o 3.30 pakowanie się do busa i o 4.00 rano wyjazd do Opola:)
Sama widzisz - dzien wypełniony po brzegi. Ale będę próbowała wstawić foteczki, bo mam je przygotowane... Nie obiecuję:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Uf, Tofik juz jest u mnie, była na spacerku; zaciekawiony straszliwie, przede wszystkim ludźmi. Z kazdym chciał się przywitac i dac buzi...
W domu - Żelka naburczała, pozostałe psy - OK. Na poczatku najlepiej bawił się z Felką (babcia), ale ona nie była w stanie dotrzymac mu kroku. Potem Erka wzięła go w swoje pazurki i było OK. Żelka nie chciała się z nim bawić, choc Ofik robił wszystko, aby go zauwazyła;)


Zaraz Ofik dostanie jedzonko, może coś mu zasmakuje:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ależ tu plany widzę :) Miłego wyjazdu i życzę powodzenia!
A co do ciast to ostatnio robiłam majonezowca- ładny wyszedł, smakuje i wygląda jak zwykły biszkopt, ale jest dużo bardziej tłusty i sycący. Niestety rodzince nie przypadł do smaku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']Ależ tu plany widzę :) Miłego wyjazdu i życzę powodzenia!
A co do ciast to ostatnio robiłam majonezowca- ładny wyszedł, smakuje i wygląda jak zwykły biszkopt, ale jest dużo bardziej tłusty i sycący. Niestety rodzince nie przypadł do smaku.[/QUOTE]
Majonezowiec tłusty? Hm, a cos ty tam do niego dodała...?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='despera']Trzymam kciuki za Asiaczki i czekam na jakieś foty:D[/QUOTE]
Fotki mam, ale zaraz idę spać, bo o 00.00 - spacery z psami i o 3.30 zbiórka na wyjazd. Tak więc fotki dopiero w poniedziałek...

[quote name='Iza.']Asiaczku, trzymam kciuki za Was jutro! Dajcie czadu jak zwykle :kciuki: :kciuki:
Mam nadzieje, że ktoś przekaże nam tu informacje jak Wam poszło, żebym mogła kciuki puścić :lol:[/QUOTE]
Napiszę do zielonej i poproszę ja, aby wstawiła info, OK? Oczywiście, jak będzie się czym chwalić...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Napiszę do zielonej i poproszę ja, aby wstawiła info, OK? Oczywiście, jak będzie się czym chwalić...

Pzdr.[/QUOTE]

Super by było! :p
Oj Asiaczku u Ciebie to zawsze jest czym sie chwalić, nie pamiętam, zebyście z jakiejś wystawy bez sukcesów wrócili.

Link to comment
Share on other sites

A my właśnie wróciliśmy z warszawskiego wypadu, bo jeszcze po drodze zaliczyliśmy mały postój u rodzinki. Ofi tak padnięty, ze jutro na ringu to mi chyba spał będzie, ja już się szybciutko pakuje, żebym ogóreczkowych smakołyków nie zapomniała i szybciutko spać, bo jestem wykończona. na szczęście wyruszamy dopiero o 6.30

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Super by było! :p
Oj Asiaczku u Ciebie to zawsze jest czym sie chwalić, nie pamiętam, zebyście z jakiejś wystawy bez sukcesów wrócili.[/QUOTE]
Niestety, Serek dzisiaj zaczął kulec na tylną łapę, nie wiem, co tam w tej łapce się stało. Tak więc raczej Serka nie pokażę na ringu; szkoda....
Jezeli do poniedziałku/wotrku nie przejdzie, to trzeba będzie jechac do weta.

[quote name='Zuza i Noddy']A my właśnie wróciliśmy z warszawskiego wypadu, bo jeszcze po drodze zaliczyliśmy mały postój u rodzinki. Ofi tak padnięty, ze jutro na ringu to mi chyba spał będzie, ja już się szybciutko pakuje, żebym ogóreczkowych smakołyków nie zapomniała i szybciutko spać, bo jestem wykończona. na szczęście wyruszamy dopiero o 6.30[/QUOTE]
Fakt, spac to on u mnie za duzo nie spał. Był taki podniecony spotkaniem Mamusi, Babci i Ciotki, że szalał równo...
Ale to młody byczek;), to szybciutko się zregeneruje:)

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]no właśnie też się zdziwiłam :hmmmm: majonezowiec jeszcze nigdy nie wyszedł mi tłusty
Asiaczki :kciuki:[/B][/COLOR][/QUOTE]
Tfu, tfu...

A u nas jutro będzie taki zestaw "wystawowy": kotleciki mielone, ogóreczki domowe od Zuzki, ciasto od Buszki i ode mnie.

Ja zrobiłam ciasto wg przepisu Buszki (jabłuszka + rodzyneczki). A Buszki upiekła coś z owocami. Mówiła o jakichś malinkach...? Uczta zapowiada się niezła:)

Trzymajcie kciukasy!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Niestety, Serek dzisiaj zaczął kulec na tylną łapę, nie wiem, co tam w tej łapce się stało. Tak więc raczej Serka nie pokażę na ringu; szkoda....
Jezeli do poniedziałku/wotrku nie przejdzie, to trzeba będzie jechac do weta.
[/QUOTE]

Oj biedny Serek, mam nadzieje, ze to nic poważnego.

Link to comment
Share on other sites

Trzymałam cały czas kciuki, a tu jeszcze nic nie napisane.
Hej, hej, jak Wam poszło?

Pewnie tak się cała ekipa objadła, że im się na ring wyjść nie chciało [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/diablotin.gif[/IMG]

Jak ładnie trenują
[url]http://img153.imageshack.us/img153/7171/resizeofimg34431.jpg[/url]

Hi, hi
[url]http://img412.imageshack.us/img412/5010/wiosnaipsy218.jpg[/url]

I moja ulubienica :)
[url]http://img88.imageshack.us/img88/4878/resizeofimg9210.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...