Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='dzasta']Pierniczki będą się robić jutro ale jak nam się uda wreszcie dojechać do Ciebie to na pewno zapakuję kilka dla Ciebie :)[/QUOTE]
Super!
Maluchy juz stoją w kolejce do miziania:)

[quote name='Bogarka']Maluchy coraz ładniejsze :). A mozna wiedziec skad wziełas ich imiona?
U nas tez zima snieg i lód, zastanawiałam sie czy Hadara nie trzeba rano w ubranku wyprowadzac bo jakby marzł.[/QUOTE]
Imiona z zasady wymyślam sama.
W tym miocie chciałam, aby miały "coś" wspólnego z Tatusiem, czyli Dojo. I odrzucając pierwszą literę powstały takie krótkie imiona (OKI, OLA, ORI, OFI). A ponieważ dojo ma imię 2-częściowe, tzn. DOJO-HOSHI, to poprosiłam Katrin (właścicielka Dojo), aby napisała mi, co oznacza druga część jego imienia. I okazało się, że po japońsku oznacza to "dziecko gwiazdy". Troszkę zmieniłam na"dziecko gwiazd" mając na mysli i Dojo i moją Żelkę, przetłumaczyłam to na angielski i stąd takie oto imionka:
OKI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI
OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI
ORI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI.
To wszystko:)

[quote name='Buszki']Witam się jeszcze bardziej zimowo niż wczoraj.
A co by nie było,że przesadzam,to oto jeszcze ciepłe foteczki (ja jestem jeszcze zimna po tej sesji,a Buszi to w ogóle uciekła do domu).
I co? Ładny mamy śnieg?[/QUOTE]
No, teraz Ci wierzę! Śliczna ta ostatnia fotka - zachodzące słońce i róg dachu - piekne ujęcie, prawie pocztówka:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']
Witam Cię Asiaczku :multi:[/QUOTE]
Witaj w domu!

[quote name='pati']a ja go dziś poznałam i szykuj sie kochana :diabloti:[/QUOTE]
Hahaha, może nie będzie aż tak źle...?

[quote name='Zuza i Noddy']Oczywiście kciuki będziemy trzymać ;)
To fajnie bo lubię takie charakterki :evil_lol:[/QUOTE]
Myślę, że wespól-w zespół damy radę, prawda?

[quote name='Iza.']Powodzenia :kciuki: :kciuki:[/QUOTE]
[quote name='Tengusia']trzymamy :thumbs:[/QUOTE]
[quote name='Korenia']Trzymamy kciuki :) [img]http://www.dogomania.pl/images/smilies/thumbs.gif[/img][/QUOTE]
Przydały się, dziękujemy!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogarka']Trzymam :)
Buszki, co to za budynek na drugim zdjeciu? Ładne zdjecie :)[/QUOTE]
Jeżeli dobrze pamiętam, to kawałeczek domku Buszkowego...

[quote name='AMIŚKA'][B][SIZE=3][COLOR=Blue]Trzymamy kciuki!![/COLOR][/SIZE][/B]:thumbs::thumbs:
[url]http://img13.imageshack.us/img13/8444/ab10f.jpg[/url]
[B][COLOR=Blue]a maluszki urosły niewiadomo kiedy..
i teraz czas z nimi bedzie galopował...
i zanim obejrzysz sie dobrze ,
one juz beda grzały dupki w swoich domkach[/COLOR][/B]:p:p[/QUOTE]
Noooo, po 12 stycznia 2010 r. maluchy będą juz szły do nowych domków... One juz teraz mają skończone 5 tygodni...

[quote name='Alicja']................ :kciuki:[/QUOTE]
Dziękowac!

[quote name='Rinuś'][I][B]oo cześć:) ale masz psa ubranego :)[/B][/I][/QUOTE]
Buszka nie mieszka ze mną. Sunia ma swój domek na południu PL:)

[quote name='Izabela124.']Również kciuki zaciskam[/QUOTE]
Przydały się!

[quote name='betel']Zaciskam paluchy z całych sił. POWODZENIA :)[/QUOTE]
Super, ale juz możesz puścić;)

[quote name='Daisunia']ja też trzymam kciuki ! ;)[/QUOTE]
Pięknie witamy i dziękujemy!

[quote name='kaskaSz']Dołączam się do ludzi z zacisiętymi kciukami! Powodzenia :)[/QUOTE]
Hahaha, spocznij, już jesteśmy w domu:)

[quote name='Błyskotka']Również trzymam kciuki :). Czy są jakieś przecieki co do dnia dzisiejszego ?[/QUOTE]
Chyba zielona napisała coś niecoś...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']GRATULAACJE !:multi::multi:
nadal trzymam :kciuki: za jutro :cool3:[/QUOTE]
Super, że i w niedzielę trzymałaś:) Przydały się!

[quote name='jamnicze']No to mamy pierwsze wieści :multi::multi::multi: Super wieści :multi::multi::multi:
Ogromne gratki i nadal trzymamy zaciśnięte kciuki za jutro :p
Pięknie tu wyszła panienka zimową porą :loveu:
a jak dobrze rozumiem, niedługo będzie miała Buszka towarzystwo w postaci pręgowanej Olci :cool3:?
I Toficzek będzie u dogomaniaczki :multi:, fajnie, liczę na bieżące wieści i fotki sajdusiowego siostrzeńca :). Tylko Zuza i Noddy, nie mogę znaleźć waszej galerii :shake:, mogłabyś podać linka do niej?[/QUOTE]
Tak, mała OLA pojedzie do Buszki i będzie męczyła ciotkę Buszkę:)
OFI - pojedzie do Zuzki i tam tez będzie miał towarzystwo do męczenia...

[quote name='Izabela124.']No to gratuluję!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
Dziękowac!

[quote name='FredziaFredzia']No gratulacje! :)[/QUOTE]
Oooo, a kogóż my tutaj widzimy? Nowy Gość nam się zjawił:)
Witaj, Kochana i dziękujemy za miłe słowa.

[quote name='Angelika_Roser'][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Z okazji zblizających się świat, chciałam Życzyć Ci Asiaczku pogody ducha, nadziei która nigdy nie gaśnie w ciemnościach. Siły na przyszłe dni życia i spełnienia wszelkich marzeń

[IMG]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/ginkolaj25.jpg[/IMG][/FONT][/B][B][FONT=Comic Sans MS][IMG]http://www.edenet.pl/gify/gifs/boze_narodzenie/rega0007.gif[/IMG][/FONT][/B][/CENTER][/QUOTE]
O, to już? Ja jakoś przez te wystawy trochę straciłam na orientacji. Ale nadrobię.
I Wam tez zyczymy samych dobrych dni w Święta i w Nowym Roku!

[quote name='agaciaaa']Ups, przegapiłam trzymanie kciuków :lol: Ale gratuluję i czekam na dzisiejsze wieści :)
maluchy są przecudne :loveu:[/QUOTE]
No to dobrze, że się poprawiłąś i trzymałaś za niedzielę - wyniki niedzielne są ciutke lepsze od sobotnich:) To pewnie Twoja sprawka, co?

[quote name='Iza.']Asiaczku, niecierpliwie czekamy na Ciebie i wieści jak Wam poszło :cool3:[/QUOTE]
A zielona nic nie wstawiła? Oj, pisała, że wstawiła...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Asiaczku, niecierpliwie czekamy na Ciebie i wieści jak Wam poszło :cool3:[/QUOTE]
Generalnie poszło super! Bardzo jestem zadowolona z Wilna:)

[quote name='Korenia']Gratulejszyn :loveu:[/QUOTE]
Dziekowac!

[quote name='Mudik']Nie miałam kiedy napisać o kciukach to teraz pogratuluje WIELKIE BRAWA od całego Szpicowo-Mudikowego stada
Super! KOlejny raz Twoje psiaki potwierdziły klasę Asiaczków!!!:multi::multi::multi::multi::multi::loveu:[/QUOTE]
O, jeszcze masz z nami kontakt? Super
Każdego dnia było 17 zgłoszonych basków. To sporo. A i towarzystwo było baaaardzo zagraniczne - Litwa, Łotwa, Finlandia, Rosja, no i Polska:)

[quote name='AMIŚKA'][B][SIZE=5][COLOR=SeaGreen]WIELKIE GRATULACJE
DLA ASIACZKÓW[/COLOR][/SIZE][/B]
:laola::laola::laola:[/QUOTE]
Dzięki!

[quote name='shirkan']Wielkie gratki za tak udane występy w Wilnie.Super zakończenie sezonu.[B]BRAWO!!![/B]
Serek jest przecudny i tak pięknie przybija piątki:-).
A maluchy rosną jak na drożdzach i nareszcie zaczynają przypominać "wersję ostateczną".[/QUOTE]
Tak, to było mocne zakończenie sezonu. No i pierwsza wystawa bez Jacka ["]

[quote name='agaciaaa']Gratulacje!!! :multi:[/QUOTE]
Dziekować!

[quote name='Hiro']Gratulacje!!! Bravo!!! jak zawsze wspaniałe wyniki!!!Szkoda, że my tam nie pojechali:([/QUOTE]
My tez żałujemy, bo z tego, co wypatrzyłam w katalogu - nie było ani jednego thaia!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Kilka słów podsumowania Wilna.
Wyniki z I dnia, sędzia:Jarmo VUORINEN/FIN
[COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI, kl. otwarta - dosk.1, CAC, skończony CH.LT! (1/1)
JUMA MONGO Asiaczek FCI - kl.championów - dosk.1, CAC, CACIB, BOB! (1/4)
MALMSEY IN RED Asiaczek FCI - kl. młodziezy - dosk.2 (Maśka, niestety, miała na sobie conajmniej 1 kg za dużo;ale to i tak ładny wynik, prawda) (2/4)
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - kl. otwarta - dosk.1, CAC, r.CACIB (1/1)
Grupa hodowlana (Juma, Jazzy, Maśka) - III miejsce!!![/B][/COLOR]

Drugi dzień, sędziaL Pierluigi BURATTI/IT
[COLOR=Magenta][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI - kl. otwarta - dosk.1, CAC, r.CACIB (1/1)
JUMA MONGO Asiaczek FCI - kl.championów - dosk.1, CAC, CACIB, BOB!!! (1/4)
MALMSEY IN RED Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, Naj, Junior!!! (1/5)
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - kl. otwarta - dosk.1, CAC, r.CACIB (1/1)
[/B][/COLOR]
Wyjeżdżaliśmy do Wilna z dużymi obawami, jak to będzie z pogodą. Ale na trasie - OK, w Wilnie, mróz, śnieg...
W oba dni mieliśmy ciepło na hali, a drugiego dnia - to nawet b.ciepło:) Ringi OK, można pobiegac.

Hotel - tani, 25 Euro za noc od osoby. Na miejscu okazało się, że trzeba dopłacić za psy po 8 Euro od psa. Lecz gdy pokazałam moją wcześniejszą korespndencję z hotelem i brak info nt. ceny za psy - pani w recepcji obniżyła nam do 4 euro za psy i policzyła tylko za 2 psy (a było 5). Super!
Pokoje - na naszą prośbę - na parterze, aby było wygodniej poruszać się z klatkami. W sobotę wieczorkiem zrobiłam sporą rundę z psami i musze stwierdzić, że Wilno to miasto kontrastów - pelno b.nowoczesnych wieżowców, biurowców, a troszkę dalej - domeczki jak bajki o złej czarownicy... Ale za to całośc przykryta czapeczką ze śniegu... Pięknie tak się szło z psami wieczorową porą, śnieg skrzypiał pod traperkami, prawie nikogo na ulicach....
Po takim spacerku - kolacja dla psiaków (nie muszę pisac, że zjedzona w sekundę!), dla mnie zupka + banan + 2 kubki herbaty z cytryną. I spać. Erka spała przytulona do Dżezika, a Maśka..... - ze mną pod kołderką. CAŁĄ NOC Maśka przespała pod kołdrą.....

A, i jeszcze jedno. Towarzysko pojechał z nami Serek! Maluch w kenneliku trochę popłakiwał, ale to trwało tak ok. 20 minut. Potem poszedł spać, nie miał wyjścia... Noc spędził u Ingi z wujkiem Jumą. Nawet nie będę Wam pisała, co tam się działo:evil_lol:...Dość, że Jumcia chował się przed małym agresorem i jego ząbkami na kolana u Pańci:) Na wystawie, po wyjściu z klateczki, ciutkę spłoszony, ale ogonek w górze i ciekawośc w oczach. Nie bał się duzych psów, gwaru, krzyków, choć na pewno był trochę onieśmielony. Generalnie jestem z jego postawy zadowolona:):multi:

Zdjęcia są, będe je wstawiała systematycznie. Fotki robiła Inga i Ktoś jeszcze. Temu Ktosiowi bardzo serdecznie dziękuję za pomoc, rozmowę i spotkanie.:lol:

Miłe towarzystwo, ciasto, rozmowy, prezenty, koniaczek(!), eh, chce się zyc!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje za grupę hodowlaną! :multi: Tego chyba nikt wcześniej nie pisał (albo ja przegapiłam).

No i dla Serka też gratulacje, że sie tak dobrze spisał. Już nie mogę się doczekać, jak będziemy tu czytać o jego sukcesach wystawowych :)

Zdjęcie bardzo fajne, czekam na więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Gratulacje za grupę hodowlaną! :multi: Tego chyba nikt wcześniej nie pisał (albo ja przegapiłam).
No i dla Serka też gratulacje, że sie tak dobrze spisał. Już nie mogę się doczekać, jak będziemy tu czytać o jego sukcesach wystawowych :)
Zdjęcie bardzo fajne, czekam na więcej.[/QUOTE]
O lokacie z Grupą hodowlaną - nikt nie pisał.
Dzisiaj chcę pozgrywac zdjęcia, przejrzeć je, powysyłać i wstawić małe co nieco na Dogo.

[quote name='dzasta']Gratulacje Asiaczku!!! Zwyczajowo wymietliście co mieliście, miasto zwiedziliście i zadowoleni do domku wracacie :) A ja już zrobiłam pierniczki później zdjęcia wstawię do Galerii :)[/QUOTE]
Czekam na fotki smakowitości:)

[quote name='pati1033']sukcesow pierwszego dnia juz gratulowalam osobiscie- teraz gratuluje sukcesow z dnia drugiego :multi::multi::multi::multi:
i po cichutku przypominam sie o zdjecia w wolnej chwilce :oops:[/QUOTE]
Witaj, Pati, dzisiaj ppłd. zabieram się za fotki, OK?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Kilka słów podsumowania Wilna.
Wyniki z I dnia, sędzia:Jarmo VUORINEN/FIN
[COLOR=red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI, kl. otwarta - dosk.1, CAC, skończony CH.LT! (1/1)[/B][/COLOR]
[B][COLOR=red]JUMA MONGO Asiaczek FCI - kl.championów - dosk.1, CAC, CACIB, BOB! (1/4)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]MALMSEY IN RED Asiaczek FCI - kl. młodziezy - dosk.2 (Maśka, niestety, miała na sobie conajmniej 1 kg za dużo;ale to i tak ładny wynik, prawda) (2/4)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - kl. otwarta - dosk.1, CAC, r.CACIB (1/1)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red]Grupa hodowlana (Juma, Jazzy, Maśka) - III miejsce!!![/COLOR][/B]

Drugi dzień, sędziaL Pierluigi BURATTI/IT
[COLOR=magenta][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI - kl. otwarta - dosk.1, CAC, r.CACIB (1/1)[/B][/COLOR]
[B][COLOR=magenta]JUMA MONGO Asiaczek FCI - kl.championów - dosk.1, CAC, CACIB, BOB!!! (1/4)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta]MALMSEY IN RED Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, Naj, Junior!!! (1/5)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=magenta]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - kl. otwarta - dosk.1, CAC, r.CACIB (1/1)[/COLOR][/B]

[/QUOTE]

Skoro są już pełne wyniki to teraz spokojnie mogę napisać:

[CENTER][IMG]http://img901.mytextgraphics.com/glittertextgraphics/2009/12/21/352b5687f3e5a1d78b126ef6ea217a63.gif[/IMG][/CENTER]

No i fantastycznie, że podróż minęła spokojnie :)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Kilka słów podsumowania Wilna.
Wyniki z I dnia, sędzia:Jarmo VUORINEN/FIN
[COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI, kl. otwarta - dosk.1, CAC, skończony CH.LT! (1/1)
JUMA MONGO Asiaczek FCI - kl.championów - dosk.1, CAC, CACIB, BOB! (1/4)
MALMSEY IN RED Asiaczek FCI - kl. młodziezy - dosk.2 (Maśka, niestety, miała na sobie conajmniej 1 kg za dużo;ale to i tak ładny wynik, prawda) (2/4)
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - kl. otwarta - dosk.1, CAC, r.CACIB (1/1)
Grupa hodowlana (Juma, Jazzy, Maśka) - III miejsce!!![/B][/COLOR]

Drugi dzień, sędziaL Pierluigi BURATTI/IT
[COLOR=Magenta][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI - kl. otwarta - dosk.1, CAC, r.CACIB (1/1)
JUMA MONGO Asiaczek FCI - kl.championów - dosk.1, CAC, CACIB, BOB!!! (1/4)
MALMSEY IN RED Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, Naj, Junior!!! (1/5)
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - kl. otwarta - dosk.1, CAC, r.CACIB (1/1)
[/B][/COLOR]

Pzdr.[/QUOTE]

Przyszłam się przywitać a tu takie wieści :multi::multi::multi:

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Red][B]GRATULACJE DLA PRECELKÓW!!! :thumbs:
[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Skoro są już pełne wyniki to teraz spokojnie mogę napisać:
[CENTER][IMG]http://img901.mytextgraphics.com/glittertextgraphics/2009/12/21/352b5687f3e5a1d78b126ef6ea217a63.gif[/IMG][/CENTER]
No i fantastycznie, że podróż minęła spokojnie :)
Pzdr[/QUOTE]
Dziękować!
A, i mam dla Ciebie upragnione coś...:)

[quote name='NATKA']Przyszłam się przywitać a tu takie wieści :multi::multi::multi:
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Red][B]GRATULACJE DLA PRECELKÓW!!! :thumbs:
[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Witaj i dziękuję za gratulacje!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dziękować!
A, i mam dla Ciebie upragnione coś...:)
[/QUOTE]
[CENTER]
[IMG]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1201/1201559c6q3pm1zaf.gif[/IMG]
[IMG]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1365/1365859p8cqtasrz1.gif[/IMG]
[/CENTER]
Pzdr
............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Gratulacje :).[/QUOTE]
Dziękuję, Kochana!

[quote name='jenis'][B][COLOR=darkred]:multi:Gratulacje!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
[COLOR=black]Super zakonczony rok.[/COLOR][/QUOTE]
O, tak! Nie za bardzo chciało mi się jechac na te wystawy, ale... pojechałam. I nie żałuję, z różnych powodów:)

[quote name='bety'][CENTER]
[IMG]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1201/1201559c6q3pm1zaf.gif[/IMG]
[IMG]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1365/1365859p8cqtasrz1.gif[/IMG]
[/CENTER]
Pzdr
............[/QUOTE]
Dzisiaj ppłd. zgram i zacznę rozsyłać:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...