Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='hanacek'][B][COLOR=darkred]Asia - tiez GRATULUJE ZA JUMA -:multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
[/QUOTE]
Dziękuję!

[quote name='SuperGosia']Aśku, wielkie gratulacje - kolejny ogromny sukces Jumy :loveu: Brawa dla Ciebie jako hodowcy i oczywiście gratki dla wlaścicieli :lol:

Nam też poszlo nieźle (nie taki Niemiec straszny, jak go malują :evil_lol: choć trochę "bdb" się w IV-ce posypalo :eviltong:): 2xCAC, 2xCACIB, 2xBOB :multi:
Tutaj kartinka z drugiego dnia:
Buziaczki :loveu:[/QUOTE]
Hohoho, Gosiu, poszalałyscie!!!!
Oba dni Wasze!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']I informacja z ostatniej chwili:

[B]WILNO, 23-24.10.2009 r.[/B]
[B]JUMA MONGO Asiaczek FCI[/B]
[B]I dzień - ...BOB, BOG2 !!!![/B]
[B]II dzień - ...BOB, BOG1, BIS!!!!!!![/B]



Pzdr.[/QUOTE]

serdeczne gratulacje :multi::multi::multi::multi:

[quote name='SuperGosia']Aśku, wielkie gratulacje - kolejny ogromny sukces Jumy :loveu: Brawa dla Ciebie jako hodowcy i oczywiście gratki dla wlaścicieli :lol:

Nam też poszlo nieźle (nie taki Niemiec straszny, jak go malują :evil_lol: choć trochę "bdb" się w IV-ce posypalo :eviltong:): 2xCAC, 2xCACIB, 2xBOB :multi:

Tutaj kartinka z drugiego dnia:


Buziaczki :loveu:[/QUOTE]

przepraszam, ze tutaj troche prywaty- ale Gosi tez chcialam serdecznie pogratulowac :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula&Goofi'][B][SIZE=6]MY TEŻ GRATULUJEMY!!![/SIZE][/B]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Berek też poszalał w Wilnie, ale więcej info u nas :eviltong::p
Pozdrawiamy![/QUOTE]
OK, dziękujemy!
Zajrzymy do was jeszcze dzisiaj.:lol:

[quote name='dzasta']Gratulacje dla Jumy :multi:[/QUOTE]
Inga podczytuje trochę nasze forum, to myślę, że zrozumie...:lol:

[quote name='dadiii']hejka Asiaczki :)
Ja takze gratuluje sukcesu :D:D ogolnie wszystkich bo macie tego trochee na koncie :)
co u was nowego?? :D[/QUOTE]
Zyjemy! :evil_lol:

[quote name='pati1033']serdeczne gratulacje :multi::multi::multi::multi:
przepraszam, ze tutaj troche prywaty- ale Gosi tez chcialam serdecznie pogratulowac :multi::multi::multi:[/QUOTE]
Dziękujemy!
Niema sprawy - gratulować można na każdym topiku.:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Aśku, wielkie gratulacje - kolejny ogromny sukces Jumy :loveu: Brawa dla Ciebie jako hodowcy i oczywiście gratki dla wlaścicieli :lol:

Nam też poszlo nieźle (nie taki Niemiec straszny, jak go malują :evil_lol: choć trochę "bdb" się w IV-ce posypalo :eviltong:): 2xCAC, 2xCACIB, 2xBOB :multi:

Tutaj kartinka z drugiego dnia:
[url]http://s53.radikal.ru/i140/0910/8d/a7d882f608f9.jpg[/url]

Buziaczki :loveu:[/QUOTE]


To ja tez pogratuluję Gosi, brawo!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']

[URL="http://img203.imageshack.us/i/img4219m.jpg/"][/URL]
I stójka z brzuchem do kolan.:lol::loveu:
[URL="http://img203.imageshack.us/i/img4240.jpg/"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/82/img4240.jpg[/IMG][/URL]

Pzdr.[/QUOTE]

What a super-nice photo of mommy to be :loveu::loveu::loveu::loveu:

I'm kind of busy these days....have anohter girl for Dojo at home for mating and on weekend the next girlfriend for Dojo comes :cool1:

Hugs!
Katrin

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']I informacja z ostatniej chwili:

[B]WILNO, 23-24.10.2009 r.[/B]
[B]JUMA MONGO Asiaczek FCI[/B]
[B]I dzień - ...BOB, BOG2 !!!![/B]
[B]II dzień - ...BOB, BOG1, BIS!!!!!!![/B]

Ale niespodziewajka! Jumcia w szczytowej formie!

Pzdr.

Pzdr.[/QUOTE]

Hejka ;)

ale wieści, taki sukces :multi::multi::multi:
[SIZE=6][COLOR=Red][I][B]GRATULUJE!!![/B][/I][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dojo']What a super-nice photo of mommy to be :loveu::loveu::loveu::loveu:
I'm kind of busy these days....have anohter girl for Dojo at home for mating and on weekend the next girlfriend for Dojo comes :cool1:
Hugs!
Katrin[/QUOTE]
Hohoho, Dojo = Casanova!:lol:;):loveu:

[quote name='NATKA']Hejka ;)

ale wieści, taki sukces :multi::multi::multi:
[SIZE=6][COLOR=red][I][B]GRATULUJE!!![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Przekażemy!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']GRATULACJE!:multi:[/QUOTE]
Dzięki!

[quote name='deer_1987'][URL]http://www.blocket.se/lund/Basenji_Valpar_24219934.htm?ca=23_10&w=0[/URL]

Niedaleko od nas ;)[/QUOTE]
Dzięki za link, ale niewiele z tego zrozumiałam. Wiem tylko, że chodzi o kennel Wazin.

[quote name='Dojo']:lol::lol: Dojo is really happy about that :lol::lol:[/QUOTE]
I think so...!

[quote name='dbsst']wprawiam się wprawiam przed Wielkim Dniem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Taaaaaa, bajeczki musowo umieć opowiadac...:lol:

[quote name='jenis'][COLOR=black]Gratulacje dla Asiaczkowego synusia :multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR]
Sorki ale nei mogę ani powiekszyć ani dac kolor:angryy:[/QUOTE]
jenis, ja tez nie mogę. Myślę, że to przejściowe...

[quote name='Daja_']Dojo - Cassanova :evil_lol:
a co na to wszystko Żelka? :shake:
Normalnie zdrada :lol:
Matkę z dziećmi zostawić :crazyeye::evil_lol:[/QUOTE]
Coś Ty! Żelka się cieszy, ze jej dzieci będa mialy prztyrodnie rodzeństwo... Może gdzieś się spotkamy z nimi?
A swoją droga Katrin będzie miała super okazję zobaczyć, co jej pies przekazuje w połączeniu z innymi sukami. To bardzo cenna informacja dla hodowcy. Myślę, że dla Petry V. z Niemiec, która wyhodowała tak pieknego psa, tez jest to cenna informacja.

[quote name='bonita'][COLOR=blue][I][B]Gratulacje dla Asiaczków :multi::multi::multi:[/B][/I][/COLOR]
[I][B][COLOR=blue]Nawet BIS-a zgarnęli:crazyeye:jakie z Tych Asiaczków gwiazdy[/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=blue]A ja się mogę pochwalić że Was znam:eviltong::evil_lol:[/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=blue]Pozdrowionka[/COLOR][/B][/I]
[/QUOTE]
A ja się chwalę, że WAS znam!:lol:

[quote name='Bogarka']Teraz nie za bardzo mam czas na cprzegladanie wczesniejszych postów. Po jakim psie beda szczeniaki Zelki?[/QUOTE]
Żelka była na kryciu u psa Old Legend's DOJO-HOSHI. Piesek pochodzi z niemieckiej hodowli Petry VOGLER i mieszka w Niemczech. Jest pręgowany.
I dlatego jestem ciekawa, jakie szczylki się urodzą, tzn. w jakich kolorkach. Liczę, że na pewno będa rudo-białe. Bo pręgusków to raczej nie będzie...
A tak wogóle, to cieszę się , że do nas zajrzałalaś, Bogarko.:multi:

Pzdr.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']

A swoją droga Katrin będzie miała super okazję zobaczyć, co jej pies przekazuje w połączeniu z innymi sukami. To bardzo cenna informacja dla hodowcy. Myślę, że dla Petry V. z Niemiec, która wyhodowała tak pieknego psa, tez jest to cenna informacja.

Pzdr.[/QUOTE]

That's absolutly right ;) Petra and I couldn't get a better chance to see what kind of puppies will come up from the different breedings. Dojo's brother Demian is also breed with 3 different bitches this year. So there will be, if we're lucky, 7 different breedings with many puppies. They all will show up what the boys have to give to next generations.
There are also some other breeders that are very interested in the breedings, because they plan matings with one of the boys within the next years. For them it's also good to see many puppies from different bitches :cool3:

I cross fingers for beautiful and healthy Jelly-Puppies :loveu::loveu::loveu:

Hugs!
Katrin

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NATKA']Przyszłam się przywitać :loveu:[/QUOTE]
Witaj, Kochana, witaj!

[quote name='Dojo']That's absolutly right ;) Petra and I couldn't get a better chance to see what kind of puppies will come up from the different breedings. Dojo's brother Demian is also breed with 3 different bitches this year. So there will be, if we're lucky, 7 different breedings with many puppies. They all will show up what the boys have to give to next generations.
There are also some other breeders that are very interested in the breedings, because they plan matings with one of the boys within the next years. For them it's also good to see many puppies from different bitches :cool3:
I cross fingers for beautiful and healthy Jelly-Puppies :loveu::loveu::loveu:
Hugs!
Katrin[/QUOTE]
Howgh!

Pzdr.

[quote name='Kaya']Ja juz sie nie moge doczekać co z tego kojarzenia będzie :loveu:[/QUOTE]
Sama jesstem b.ciekawa...

Ppzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']a jak sie czuje przyszła mamusia Żelka? Brzucholek jej nie przeszkadza?

Zmieniło się jej zachowanie w ciąży? Więcej śpi, je?[/QUOTE]
Przede wszystkim zwiększył jej się apetyt. Zjadła by konia nawet z kopytkami.
Na razie lubi leżeć na boku z kopytkami wyciągniętymi. Ale potrafi tez jeszcze kłaść się na brzuchu. Myslę, że niedługo tylko na boczku będzie mogła leżeć.

A i parę razy zdarzyło jej się zrobic siiiii w domu. Podejrzewam, że nie wytrzymał pęcherz. Ale liczę się z tym, że taka sytuacja może zdarzać się częściej pod koniec ciąży...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...