Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']OK. Ale juz wtorek i środe rano mam zajętą:) Wybieraj, póki masz z czego;), bo na przyszły tydzięń będe miała umówionego kolegę do robienia różnych dziurek w ścianach, przyklejanie, uszczelniania itp.:)

pzdr.[/QUOTE]

ooo to napięty grafik ;) no to może być czwartek, tylko jak zwykle popołudniu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
w NDM zakóńczony Mł.Ch.Polski, a pare dni temu certyfikat u Właścicieli:)

[url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruSWEETLIKEHONEYAsiaczekFCI-MCHPL.jpg[/url]

Pzdr.[/QUOTE]Gratulacje :)

[url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0325.jpg[/url] kolejna figurka na półce :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']ooo to napięty grafik ;) no to może być czwartek, tylko jak zwykle popołudniu ;)[/QUOTE]
Tak, tak, mnie tez popołudnie bardziej pasuje:)

[quote name='Izabela124.']Gratulacje :)
[URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0325.jpg[/URL] kolejna figurka na półce :lol:[/QUOTE]
I to na dodatek bezcenna:) Jedyna taka:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Wiekszość z Was wie, że jestem miłośniczka i fanką obuwia marki [COLOR=#ff0000][B]Crocs[/B][/COLOR]. I otóż dostałam nastepna informacje o obniżkach w ich obuwie:

[COLOR=#800080][B][url]http://www.crocs.pl/womens-footwear/women-footwear,pl_PL,sc.html?adid=exacttarget_email_PL_130125_FinalSale[/url][/B][/COLOR]

Ja mam jeszcze jedne upatrzone klapki, ale - niestety - musze czekać do pierwszego, bo teraz to absolutnie nie moge sobie na nie pozwolić. Nawet po obniżce. Po prostu brak środków na koncie;) taka jest dola emeryta, hahaha...

Może za tydziken w piątek jak dostane emeryturę i będzie ona na koncie, to sobie zamówię:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Cześć:) :)[/QUOTE]
Cieszę sie, że chociaz na krótko, ale udalo ci się wpaść do Związku:)

[quote name='agaciaaa'][URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek/ZmianarozmiaruIMG_0322.jpg[/URL] jaki przekładaniec :loveu: strasznie słodkie są maluchy :p[/QUOTE]
Oj, są! Słodyczki Moje:)

[quote name='unikatowydiament']dzień dobry:)[/QUOTE]
Witaj:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chein']Uwielbiam te maluszki!
Widzimy się za tydzień w Rzeszowie? :)[/QUOTE]
Niestety, ale nie. Nie udało mi się skompletowac składu do busa.... może w nstepnymroku się uda:)

[quote name='Vectra']Upiekłam metrowca , wg Twojego przepisu.
Palce lizać[/QUOTE]
Serio? No to super!!!
A ja tak sobie myslę, aby na jutro upiec babecki (jak muffinki), ale z nadzieniem jabłkowym. Może się uda;) Bo jutro popołudniu przychodzi do mnie moja koleżanka ze szkoly podstawowej:) A zgadałysmy się na FB, bo gdzieżby inaczej, prawda?

Malce po przeglądzie w Oddziale byly takie nakręcony, że czekałam i czekałam i czekałam......., aby poszły sobie spac. A tu nic! No więc sobie tylko znanym sposobem zwabiłam ke do kojca i.... poszły spać. A jak je chciałam nakarmic kolacją tak ok. 23.15 - patrzyły sie na mnie niezbyt przytomnym wzrokiem. Ale tez niejako siłowo je nakarmiłam, teraz troche niemrawo usiłuja się bawic, ale czuje, że zaraz pójda spać. I to by było bardzo dobre rozwiązanie:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Na razie mamy w planach Włocławek, może Opole, pewnie W-wa w lipcu i we wrześniu. Chciałabym Kraków, Na pewno Sopot, Kielce. Chciałabym pojechac do Chorzowa we wrzesniu, bo w 2012 nie bylo mnie tam:)
Czekam na Grecję, Niemcy....
Generalnie to czesto bywało tak, że w ostatniej chwili cos się klarowało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chein']Rzeszów, Jarosław, Katowice, Lubliny dwa, Kraków, Warszawa w lipcu, Nowy Sącz, Kielce, Przemyśl, może, Wrocław :)
i oczywiście światówka :D[/QUOTE]
Przeczytałam siatkówka.. Widać uzależnienie, czas się leczyć :grins:

W Katowicach też będę, więc będę was podglądać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']Czyli możliwe, że spotkamy się w Krk :lol:[/QUOTE]
Możliwe:)

[quote name='Chein']Rzeszów, Jarosław, Katowice, Lubliny dwa, Kraków, Warszawa w lipcu, Nowy Sącz, Kielce, Przemyśl, może, Wrocław :)
i oczywiście światówka :D[/QUOTE]
Mysle, że jakoś się na siebie natkniemy:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...