Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Jak dla mnie najwazniejsze, że ma apetyt. Ładnie opiekuje isę Słodyczkami, wylizuje je, sa czysciutkie:)
Nawt jak zostawiam uchylone dzrwi od kojca - nie wychodzi. A jak juz wyjdzie - to pochodzi troche po pokoju, polezy na wersalce i wraca do Dziewuch:)

pzdr.[/QUOTE]

troskliwa mamusia ;) i tak trzymac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jak dla mnie najwazniejsze, że ma apetyt. Ładnie opiekuje isę Słodyczkami, wylizuje je, sa czysciutkie:)
Nawt jak zostawiam uchylone dzrwi od kojca - nie wychodzi. A jak juz wyjdzie - to pochodzi troche po pokoju, polezy na wersalce i wraca do Dziewuch:)

pzdr.[/QUOTE]

Super mamuśka!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']troskliwa mamusia ;) i tak trzymac ;)[/QUOTE]
Przekażę Erce:)

[quote name='zielona']Ło jeziuu.... jakie słodziczki...[/QUOTE]
Hahaha, zapomniałas, jak to u Ciebie było? Daj i mnie trochę nacieszyc się maluchami:)

[quote name='M&S']Super mamuśka!!!!![/QUOTE]
Na razie - tak:)

[quote name='Vectra']kluski słodkie jak czekolada i miód :)
Rekin już nie waruje w kojcu , zajęła wyrko stojące blisko kojca , wszystko ma na oku. Nadal mam bezobsługowe cosie ;)[/QUOTE]
Er

[quote name='A&L']Hejka :D
Panienki S są cudowne, szczególnie Czekoladowa maskotka mnie urzekła :loveu: Prosze je ode mnie ucałować w cudne pysie! :)
Miłego wieczoru ;)[/QUOTE]
Czekoladka urodziła się jako pierwsza i moje serduszko mocniej na jej widok zabiło. Ale Miodzik równa do starszej siostry:)

[quote name='Unbelievable']hm, "moje" już wyłażą :diabloti: już wiem czemu hodowczyni na nie narzeka :evil_lol:[/QUOTE]
Oj,tam, żeby zaraz narzekac....
Przy dobrej logistyc to nie ma na co narzekać;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']hm, "moje" już wyłażą :diabloti: już wiem czemu hodowczyni na nie narzeka :evil_lol:[/QUOTE]

tylko ja nauczona doświadczeniem , mam WYSOKI kojec ... więc żadne szczenie , nie wyjdzie :)
Przy Emilii miocie , pierwszy kojec , był obudowany po pierwszych 4 dobach ... bo potrafiły wypełznąć.
Końcowa obudowa kojca , miała ponad metr i tak rudy gad , wyłaził ....
teraz zaczęłam od 35 cm , by Rekin mógł wskakiwać ... jak zamknę drzwiczki jest 60 cm ... czeka dobudówka na 120 cm ..
gwarantuje , że "Twoje" z mojego kojca by nie wyszły również ... gdyż na tym etapie rozwoju , nie wskoczą tak wysoko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']tylko ja nauczona doświadczeniem , mam WYSOKI kojec ... więc żadne szczenie , nie wyjdzie :)
Przy Emilii miocie , pierwszy kojec , był obudowany po pierwszych 4 dobach ... bo potrafiły wypełznąć.
Końcowa obudowa kojca , miała ponad metr i tak rudy gad , wyłaził ....
teraz zaczęłam od 35 cm , by Rekin mógł wskakiwać ... jak zamknę drzwiczki jest 60 cm ... czeka dobudówka na 120 cm ..
gwarantuje , że "Twoje" z mojego kojca by nie wyszły również ... gdyż na tym etapie rozwoju , nie wskoczą tak wysoko.[/QUOTE]

moje też mają koło 35cm, ale też jest listwa dookoła która im pewnie pomaga ;) no i trochę większe są od staffików zapewne(mój grubas już ponad kilogram). Mają ustawiony metalowy kojec dookoła, ciekawe jak szybko z niego wyjdą :evil_lol:
fajne takie porównywanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']moje też mają koło 35cm, ale też jest listwa dookoła która im pewnie pomaga ;) no i trochę większe są od staffików zapewne(mój grubas już ponad kilogram). Mają ustawiony metalowy kojec dookoła, ciekawe jak szybko z niego wyjdą :evil_lol:
fajne takie porównywanie ;)[/QUOTE]
a ile mają ?
moje ważą od 1000 do 1200 gram :) zaczęły widzieć i słyszeć ... za dwa dni , kończą 3 tygodnie .... a i zaczynają pierwsze mało świadome zabawy ...

może inne rasy ... mają inne umiejętności ... z tych co znam , pełzać w górę po kojcu nie potrafią , chyba że kojec ma spadziste ściany - u mnie są pionowe .. wyłączając CAO , bo te stają na łapkach w dniu narodzin , no ale tak wymagała od nich natura ... idziesz=żyjesz , nie idziesz=zostajesz i nie żyjesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a ile mają ?
moje ważą od 1000 do 1200 gram :) zaczęły widzieć i słyszeć ... za dwa dni , kończą 3 tygodnie .... a i zaczynają pierwsze mało świadome zabawy ...

może inne rasy ... mają inne umiejętności ... z tych co znam , pełzać w górę po kojcu nie potrafią , chyba że kojec ma spadziste ściany - u mnie są pionowe .. wyłączając CAO , bo te stają na łapkach w dniu narodzin , no ale tak wymagała od nich natura ... idziesz=żyjesz , nie idziesz=zostajesz i nie żyjesz.[/QUOTE]

ważone były w wieku 2 tygodni(wrtorek), wtedy też już wszystkie widziały (niektóre zaczęły widzieć w wieku 1,5tyg), jak z zabawami w sumie nie wiem, chyba jeszcze nie ;)
ale mogą rozwalić go, przewrócić, cokolwiek, wiadomo że niektóre psy są zdolne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ważone były w wieku 2 tygodni(wrtorek), wtedy też już wszystkie widziały (niektóre zaczęły widzieć w wieku 1,5tyg), jak z zabawami w sumie nie wiem, chyba jeszcze nie ;)
ale mogą rozwalić go, przewrócić, cokolwiek, wiadomo że niektóre psy są zdolne :evil_lol:[/QUOTE]
to "Twoje" są młodsze od 2 dni :)
litego drewna , skręconego na śruby , nie rozwalą :)
a z płotków dedykowanych dla szczeniaków , nie korzystam - nie ta rasa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...