Jump to content
Dogomania

Seterki


Guest Allie

Jaka waszym zdaniem jest najfajniejsza odmiana setera?  

437 members have voted

  1. 1. Jaka waszym zdaniem jest najfajniejsza odmiana setera?



Recommended Posts

Mam dwie gordonki i każda ma inny charakterek Zira jest poważna, ale uwielbia zabawy w terenie(czytaj: lasy, pola) Jest po wypadku wi ęc z innymi psami bawi się , ale na swoich zasadach nawet z Zambią. .Zambia natomiast to jest jeden żywiołek,któremu zawsze mało zabaw i gonitw.Obie jednak uwielbiają prace w terenie nawet Zira, która wracając do domu praktycznie idzie na trzech łapkach, ale za to szcześliwa .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']An3eczka Pisałam właśnie na galeri Basco ze byliśmy w kielcach i nawet blisko Cioebie mieliśmy stanowski podeszłaś do właściciela Ines <bulterierki> który siedział koło nas wraz z stella i szarlota:):) a nam zabarkło odwagi zeby blizej podejsc hihihi:)))) ale w kielcach byliśmy i było naprawde suuper!!:D
Abmber i Arys również byli :)):):)
Może sie na bloniach zobaczymy:haha:[/QUOTE]

Muszę zajrzeć do galerii, bo coś mnie tam dawno nie było:sabber:
Aryska nie było a ja tylko obserwowalam, nie wystawialiśmy Basco. Faktycznie z InesEM:-D rozmawiałam.

Link to comment
Share on other sites

Basco był na polowaniu i mężowi nie chciało sie już dojeżdżać (choć początkowy plan był inny).
Amber otrzymał resCACIB:-D (CACIB przypadł Interchampionowi:haha: )
Myślałam o Katowicach, ale jednak darujemy sobie...
Może w lecie się na jakąs wybierzemy. Odechciało nam się wystaw.

Link to comment
Share on other sites

:-D Nam poszło tak samo również res.Cacib hih <Bos> w kazdym badz razie było super !! w seterkowym gronie
My bedziemy w Katowicach bo robimy ch.plo ml.ch przegapiliśmy bo w wakacje niegdzie byliśmy prez moja głupia noge złamałam i miałm w gipsie :puppydog: :puppydog: i nigdzie nie mogłam biegać
Czy basco juz ma zaliczonbe próby polowe??
mieliśmy jechac do antoninka ale przez moja kuster noge nnigdzie nie pojecghaliśmy ??
]i zabardzo nie wiem gdzie
wiem ze w kwietniu sa w przylasku rusieckim ale FT !!

Link to comment
Share on other sites

Skad masz takie informacje, że prób nie będzie?? W tym roku próby były 16, a FT 17.04.
Z tego co właśnie czytam na stronie [url]http://www.pzl.krakow.pl/[/url]
są to stałe imprezy. Co dwa lata odbywają się dodatkowo jesienne próby pracy (w 2005 nie było, więc w 2006 będą).
Tydzień po próbach krakowskich odbywają się na terenie Oddziału kieleckiego, więc nie jest źle.

Basco już startował w próbach we Weoclawiu, ale dostał dyplom III st., więc się nie liczy.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm
rzeczywiście8-)
Dzieki za mi podałaś ta strone bo bym w zyciu nie wpadła na to :) ze beda hihiih:thinkerg: ale dobrze ze sa w kwietniu bo nugat w srodku maja konczy 2 lata :)
Bacso z tego co pamietam chyba młodszy jest od nugata:)
ale to tylko przypuszczenia :) ostatnio spotkaliśmy Bardzoo sympatycznego Weimarka : o imieniu MAX który ponoć strasznie chorował i jesdt chudziutki jak przeciwnek ale ładny :) jego właścicielka równie sympatyczna ze wąłsnie zna Basco i amberka i aryska moze kojarzycie no to nic :)koncze

Link to comment
Share on other sites

Dawno mnie tu nie bylo bo ... mialam problemy z netem :)
Ale jestem i pytam:

czy osobki, ktore posiadaja gordonki mają może psiaki z hodowli 'strzelecki ród'? Moze sie okaze ze gdzies tu na forum, jest siostrzyczka mojej Iki? :thinkerg:

DODANE:
ostatnio spotkalam sie w moim miescie z seterem "biało czerwonym". Widzieliscie takiego psiaka? Śmiesznie to wyglada ... jakby ... polaczenie Anglika z Irlandem...

Link to comment
Share on other sites

Hehe - ja wiem jaka to rasa :) i ... to jest polaczenie Anglika z Irlandem, no nie?? Jednak nie podoba mi sie ta odmiana. Wg mnie najfajniejsze sa czarne [gordonki] i rude [irlandy] :) sa takie 'uniwersalne [mimo ze gordona trudno jest spotkac - ja ani razu sie nie spotkalam z innym niz z moja - no chyba ze na wystawach ...]

Link to comment
Share on other sites

O prosze my też mieszkamy w Podgórzu :)))))))))
ale moze w innej cześći

seter iralnadzki czerwono -biały pochodzi z tegoi samego pnia co seter irlandzki.Jest to pies wspanniale pracujacy w polu , ta rasa była bliska wyginięciu odżyła dopiero w ostatnich latach dereszoate znaki nie są chętnie widziane i stad to przciwnność do anglików:)
an3czka dodaj jakies fotki do galerii basco :)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa']seter iralnadzki czerwono -biały pochodzi z tegoi samego pnia co seter irlandzki[/quote]

To machoniowy wywodzi z czerwono-bialego. Kiedyś byly tylko dwukolorowe. Rzadko kiedy rodzily sie rude. Zaczęto wiec ostrą selekcję, w wyniku której dwukolorowe byly prawie na wyginięciu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...