Jump to content
Dogomania

dlaczego shih tzu


Alenaa

Recommended Posts

Potrzebuję rady. Zastanawiam sie nad kupnem psa rasy shih Tzu lub chińskiego grzywacza powder puff. I nie moge sie zdecydowac. Napiszcie mi coś o charakterach Waszych piesków abym dokonała dobrego wyboru. Prosze nie skupiajcie sie tylko na ich dobrych stronach. Bardziej interesują mnie ich wady. :D

Link to comment
Share on other sites

shih-tzu (pisze na podst. swoich :wink: )
-słodziutkie :P
-uparte
-zarozumiałe
-wyniosłe
-wesołe
-ciekawskie
-wygodne
-jeden zawyczaj jest niechałaśliwy, za to w grupie.... :evilbat: :wink:
-żołądki na czterech łapach (i zawsze, to co we własnej misce jest gorsze :wink: )
-troche łobuziarskie (ale to kwestia wychowania :wink: )
-pieszczochy :angel:
-lubią długie spacerki (które nie są absolutnie konieczne :wink: )
-śpiochy
-zazwyczaj szybko się uczą

jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy, to dopisze :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lonka']Każdy piesek potrzebuje dużo uwagi :wink: Ale shih-tzaczkom trzeba poswięcic jeszcze duzo czasu na pielęgnacje(jezeli chcesz wystawiać) :D Wisz dla nas właścicieli shih-tzaczków te pieski nie maja wad :D SA cudowne i kochane.[/quote]

Wiesz Loniu... mysle, ze nawet jesli te psiaki maja jakies wady, to i tak my je kochamy i akceptujemy wszystko... Bo to jest przeciez nasz przyjaciel-czlonwk rodziny. Ja kocham mojego Zyzia i nigdy nie przestane. On oddziecza mi sie tym samym i... czasem kupka na dywanie :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania-k'][quote name=':)']czasem kupka na dywanie :evilbat: :evilbat:[/quote]
bo miałas mu kupić nowy dywan,bo ten mu się ewidentnie nie podoba :evilbat: :evilbat:[/quote]

Oj,ale ja powiedzialam,ze musi sobie na niego zarobic-inaczej moze pomarzyc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...