Jump to content
Dogomania

Szampon odtluszczajacy


sota36

Recommended Posts

Witam :) - mam zapytanie - slyszalam, ze warto czasem (?) zastosowac szampon odtluszczajacy, ktory ponoc wlewa sie do wody i w tym kapie psa. A zatem, potrzebowalabym nazwy, jesli takowy istnieje, ale dla wlosa tzw. koziego (dla briarda). Slyszalam tez, ze ow szampon ma doskonale usuwac brud z siersci. Moj klopot polega na tym, ze kapie psa w szamponie dla psow szorstkowlosych (spawdzilam juz kilka typowe dla briarda - nie jestem zadowolona, stad ten dla szorstkowlosych) i spukuje go mydlica, ale niestety - musze go kapac co miesiac, bo sie bardzo brudzi. Dlatego tez ktos- gdzies (?) polecil mi szampon odtluszczajacy, ktory ma spowodowac, ze bud nie bedzie tak do siersci przylegal. Dodam, ze psa czesze co dzien, ale niestety po czesaniu moje rce sa brudne. Nie wiem, czy aby ta osoba, od ktorej te rade uslyszalam, ma racje. Jesli ktos cos wie - prosze o odpowiedz.

Link to comment
Share on other sites

Sota każdy szampon przed nałozeniem nalezy rozcieczyć w butece wodą.
Dobry oczyszczający-odtłuszczajacy z firmy 1# All Systems-Super Cleaning Shampoo .
Kolezanka uzywa i jest bardzo zadowolona.
szampon głeboko oczyszczajacy IV SAN BERNARD-KE Avocado "Oil no oil"
Zobacz na stronie [url]www.e-pet.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...