Jump to content
Dogomania

Nodusiowa Galeryjka


Moniś

Recommended Posts

Jaaaaakie drastyczne, on tylko w pyszczu trzymał sobie :cool1:
To nie małpa :evil_lol: To niedźwiedź jakiś czy cuś :eviltong:

Daga u nas temp. na minusie niestety, niezły mrozik jest :shake: Słonko świeciło, ale mróz nie puszczał..

Magda, chce sie chce- nie ma wyjścia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='madziasto4']Jezu nie ma wyjścia z klatki? :crazyeye: :evil_lol: To Ty biedna jesteś rzeczywiście zmuszona kursować po tych schodach wte i wewte :evil_lol:[/quote]

nooooooo zamurowali :placz::placz::placz::placz::placz: Nodiego spuszczam na smyczy przez okno a sama zjeżdzam po choince, która tu sobie rośnie:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']Monia, byłam i widziałam i się załamałam...to jest XL :placz: :placz: utopiłabym sie w niej i jeszcze trzy razy cała obwinęła...[/quote]

hahaha no XL, ale to xl jest chyba sporo zawyżone :eviltong: bo ona nie wygląda na taką w rzeczywistości, ale pewnie po wymiarach i tak na Ciebie za duża :placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniś']
hahaha no XL, ale to xl jest chyba sporo zawyżone :eviltong: bo ona nie wygląda na taką w rzeczywistości, ale pewnie po wymiarach i tak na Ciebie za duża :placz::placz:
[/quote]

nawet nie będę sie obmierzać bo ja noszę S - tak więc nawet zawyżony XL będzie wielki :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']
Ja sobie 2 razy w tygodniu na 8 wchodzę :razz: I nie jeżdżę windą, bo mam wizje, że mi gdzieś między piętrami się zatnie albo prąd wyłączą :smhair2: :evil_lol:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Hehe a kogo odwiedzasz 2 razy w tygodniu - babcie :eviltong: Ja sie tylko niepewnie czulam jak wjezdzalam widna na 110 pietra na WTC cisnienie tak poszlo do gory ze nie wiedzialam co jest grane :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Moja widna w bloku jest inna nie zacina sie,a i pradu nie wylaczaja :diabloti: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Hej Monia :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]A czy placisz podatek od Noddulka - mowisz ze wzorowy obywatel z Ciebie :evil_lol: :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Hehe a kogo odwiedzasz 2 razy w tygodniu - babcie :eviltong: Ja sie tylko niepewnie czulam jak wjezdzalam widna na 110 pietra na WTC cisnienie tak poszlo do gory ze nie wiedzialam co jest grane :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Moja widna w bloku jest inna nie zacina sie,a i pradu nie wylaczaja :diabloti: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]
Pudło:eviltong: Na francuski chodzę ;)
Jezu 110! :shocked!:

Cześć Moniś :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Aaa to fajnie :razz: a w szkole sie uczysz tez czy tylko dodatkowo??[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
Oj to trochę skomplikowane :eviltong: Moja klasa uczy się (tzn powinna się uczyć:evil_lol: ) ang i niemieckiego, a ja się postawiłam i jako jedyna z klasy mam franc. ;) Nie pasują mi w tym roku godziny, żeby chodzić na niego do innej klasy, więc po prostu zaliczam go pod koniec semestrów. W zasadzie to tylko formalność, bo poziom na jakim są prowadzone lekcje fr. w moim LO ja miałam już dawno w gimnazjum w klasie francuskiej;) A dodatkowo chodzę ze względu na maturę z franc. ;)


Monia wybacz, że wypisuję tu moje jakieś historie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniś']a jak :evil_lol: i czekam na odwiedziny haha :evil_lol: jak przekroczycie limit to sie wtedy odezwe :evil_lol:[/quote]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]a kiedy ten limit bedzie przekroczony :eviltong: misimy wiedziec, ile trzeba zapisac zebys sie doezwala :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]a kiedy ten limit bedzie przekroczony :eviltong: misimy wiedziec, ile trzeba zapisac zebys sie doezwala :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

a tego nie powiem, jak uznam, że jest wystarczająco to sie odezwe :evil_lol::evil_lol:
Narazie bede mniej, bo Jarek przyjechał :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...