Jump to content
Dogomania

Nodusiowa Galeryjka


Moniś

Recommended Posts

[quote name='Moniś']
Cześć :lol:
Gniewam się na Ciebie :evil_lol: Wolisz film od dogo :mad:
[/quote]

No nie gniewaj sie już :p :p To wszystko wina tego filmu...wciąga jak jasna cholercia :diabloti: ale już coraz bliżej ku końcowi....;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witamy słonecznie!!

Ależ u nas pięknie słoneczko świeci za oknem, czuć wiosenkę coraz bliżej :loveu:
Oby tylko śniegu nam na święta nie nakotłowało :evil_lol:
Jednak pogoda robi swoje, od razu się inaczej człowiek czuje tzn. bardziej pozytywnie sie nastawia -przynajmniej ja tak mam :eviltong:
Na Święta jadę do TZcika i mam nadzieje, że jednak pogoda się nie zepsuje..:loveu: [SIZE=1]W święta pokażę Wam pewną rzecz, ale ciii.. niespodzianka...[/SIZE]
Szkoda tylko, że Noddy zostanie tutaj..., ale on chyba bardziej woli moją mame niż mnie - zdrajca haha :diabloti::diabloti:

Słonecznego dnia!! :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/124/473a0d4968cd862c.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/47/f0fc2689d2796426.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/74/7882c7df9830a215.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Cześć Kochani...

U nas niestety nie jest dobrze :placz: Noddus miał kleszcza pod szyją, jeśli zaraził go babeszją to nie wiem :shake: Rano Noddy był taki osowiały, zwymiotował, wiec mówie obejrze go... patrze a tam siedzi dziad... :shake: nie był jeszcze duzo opity... wczoraj po południu go sprawdzałam to jeszcze nie miał..

Pojechalismy szybko do weta, wyjął mu go, od razu zastrzyki zapobiegawcze i mam obserwować... mam nadzieje ze nic mu nie bedzie :placz::placz:

Tutaj u nas jest jakas plaga... sąsiadki pekińczyk w ciągu trzech dni miał juz ze 3 czyli codziennie jednego.... :-(

Link to comment
Share on other sites

nie smuć sie Kochana, zobaczysz wszystko będzie dobrze... :glaszcze: na pewno mu za niedługo przejdzie a Ty za wczasu kup mu cos na te kleszczory żeby kolejnych nie łapał

A co do tych obróżek to chyba nie za bardzo sie sprawdzają, przynajmniej tak było w naszym przypadku ;)

Ucałuj Nodusia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fidelek2']nie smuć sie Kochana, zobaczysz wszystko będzie dobrze... :glaszcze: na pewno mu za niedługo przejdzie a Ty za wczasu kup mu cos na te kleszczory żeby kolejnych nie łapał

A co do tych obróżek to chyba nie za bardzo sie sprawdzają, przynajmniej tak było w naszym przypadku ;)

Ucałuj Nodusia :loveu:[/quote]

Kupiłam fiprexa, w tamtym roku był skraplany co 3 tygodnie i nie miał ani jednego, a teraz trochę przegapiłam i miałam poczekać gdzieś do kwietnia, ale widze ze juz sie sezon zaczął :shake: Skropie go jak te leki troche mu zadziałają, bo teraz to jest taki osowiały... ehhhh.:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']a co się będzie z padliną zadawał ;)[/quote]

pewnie by wolał padline niż być w takim stanie.. martwie sie o niego.. :-(

Ewa, wet mówił, że po zastrzykach bedzie osowiały, ale żeby aż tak? :shake:

Chyba musielibysmy mieć strasznego pecha, żeby trafił się nam ten gnojek zarażony :shake:

Link to comment
Share on other sites

myślę, że tak może być tym bardziej, że wet tak mówił. nasze yoreczki to nie są zbyt wielkie psy i mogą tak reagować. Killuś na dokładkę przy każdej wizycie histeryzuje a potem udaje ciężko chorego. To nic, że jak byłam na zewnątrz gabinetu, to wet go nie mógł złapać i się ganiali wokół stołu, jak tylko weszłam zaczął słaniać się na łapkach i płakać. Prawie zemdlonego wynosiłam do domu... wet mówił, że takiego aktora to on u siebie jeszcze nie miał...
Będzie dobrze, zobaczysz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil']myślę, że tak może być tym bardziej, że wet tak mówił. nasze yoreczki to nie są zbyt wielkie psy i mogą tak reagować. Killuś na dokładkę przy każdej wizycie histeryzuje a potem udaje ciężko chorego. To nic, że jak byłam na zewnątrz gabinetu, to wet go nie mógł złapać i się ganiali wokół stołu, jak tylko weszłam zaczął słaniać się na łapkach i płakać. Prawie zemdlonego wynosiłam do domu... wet mówił, że takiego aktora to on u siebie jeszcze nie miał...
Będzie dobrze, zobaczysz![/quote]

hehehe, no to rzeczywiście niezly z niego agent :evil_lol::evil_lol:

Wyczytałam wlaśnie, że kleszcz zeby zarazić musi bytować na psie conajmniej kilka dni.., ale czy to prawda..? :roll:
Noddy na pewno nie miał go kilka dni, a na pewno jeszcze nie wczoraj po południu.... Musiał złapać wieczorem, albo dziś rano...
Aż sie boje teraz z nim na dwór wychodzić :roll:
Wieczorem skrople go fiprexem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil']no i jak dziś zdrówko ???[/quote]

no chyba już lepiej :multi: troszkę połaził, pobawił się i śpiocha :multi:
Właśnie gotuję mu obiadek i niebawem okaże się, czy ma apetyt....

W ogóle to dzieńdoberek :multi:

Dziewczyny w poniedzialek idę do pracy :lol: Do przedszkola hehe :cool3:
Noduliński będzie z mamą urzędował :evil_lol: Grunt, że nie będzie sam długo, bo zawsze ktoś w domku jest, więc będę mogła spokojnie zająć się dzieciakami :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Hey Monia :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Super, ze juz jestes hihi tylko szkoda, ze mnie nie ma no i nie mamy kiedy sie zgadac :eviltong: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Fajnie, ze bedziesz pracowala z dzieciaczkami, tylko zeby Ci sie od tego pracowania wlasnych nie odechcialo, bi kilkanascioro na raz przypilnowac to niezly wyczyn :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Bedziesz pracowala tylko w weekendy czy jak?? Do maturki rozszerzonej sie juz przygotowujesz czy darujesz sobie :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...