Jump to content
Dogomania

Miejsce staruszka to na pewno nie bok Pana... 15 psów prosi o WIRTUALNĄ OPIEKĘ


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Staruszki nadal czekaja na wirtualna opieke.
Dzisiaj zrobilam kilka zdjec. Mam fotki Kosmicznej i Kosma. Zrobiłam zdjęcie Reckowi i Ariskowi. Akita też się załapał na zdjęcie. Postaram sie jutro je wrzucić do watku.
A tak przy okazji wspomne o Arisku. Dzisiaj mnie maluch zaskoczył. Glebnał się na zimne płytki w boksie i zasnął jak kamień. Normalnie zaczał tak głośno chrapać. :evil_lol: I nic go nie obudziło, dopiero jak Bredzik zaczał się koło niego kręcić, bo szukał smakołyków. Kochane maleństwa.

Link to comment
Share on other sites

czekam na nowe zdjęcia

może przyniosą wirtualnych opiekunów :cool3:

a tak przy okazji Gonia - o jakich psiakach tak pięknie opowiadałas :eviltong:
czy to są szczeniaki a może jakis zdjątko dla wyjasnienia jak wyglada Arisek / o ile posiadasz :evil_lol: /

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/9158/znicz7vb.gif[/IMG][/CENTER]

[CENTER]20 czerwca odszedł nasz jeden ze wspaniałych staruszków... [B]Akita[/B]...
Akitko, kochany psiaku, biegaj sobie na zielonych łąkach razem z innymi psiakami ze schroniska za Tęczowym Mostem. My tutaj bardzo za Tobą tęsknimy... Wciąż nie można w to uwierzyć, że Cię nie ma w Twoim boksie, przecież w niedzielę byliśmy na spacerze. Niestety, choroba zywciężyła. :-(
[B]Kochamy Cię...[/B][/CENTER]

[CENTER][B][IMG]http://upload.miau.pl/1/72614.jpg[/IMG][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Oj Dziadki, małe leniuchy, nawet na wybieg nie chciały wyjść i się załatwić. Jedyne Bredzik, reszta plaszczyla pooopcie w chłodnych boksach.[/quote]

przy 33 stopniach to mój młody Aniuś leżał jak nie przyrównująć "zwłok"
w okolicach piwnicy na płytkach i tylko ogonem machał jak się mu proponowało spacer :painting:
na tym się jego reakcja kończyła , dobrze , że ma mocny pęcherz i jakoś dotrwał do godziny 20 i łaskawie wyszedł na pole

tak , że starowiny nie mogły być bardzie ruchawe trzeba im wybaczyć

ale na 1 strone to jakoś może się podniesiemy :multi:

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Powiem Wam tyle, ze dzisiaj sie pozytywnie zaskoczyłam. Nawet nie wiedziałam, ze z naszych staruszków to takie pieszczochy. Tylko Ewa, Kinga, Madzia i ja wiemy o czym mowie. Mam nawet zdjęcia jako dowody! A o co chodzi? Dzisiaj szczotkowałyśmy Kosmiczną i Kosma i prosze jakie to cudne psy. Z zaniedbanego futerka zrobiła się jedna wielka kuleczka, przemiła w dotyku. Takiego psiaka tylko na poduche dac i tyle. Szczotkowałyśmy tak ich, ze wyszło wiadro futerka. A psiaki w pełnym zadowoleniu. Zaraz wrzuce zdjęcia. :-)

Link to comment
Share on other sites

A co do tego 14-letniego psiaka. Trafił do schroniska po likwidacji jakiejś firmy. Nikt się nim zupełnie nie interesował. Opiekowała się nim Pani, która już dawno nie pracowała w tej firmie. No i pies okazał się zbędny... I trafił niestety do schroniska :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Wipuś był dzisiaj na spacerku z Ewunią.


[IMG]http://img104.imageshack.us/img104/9393/wipus3ea.png[/IMG]

[/quote]

a był , był i jeszcze wam dodam , że jak na dziadka to chłopak [B]ma dużo

krzepy i podejście do kobiet : [/B]

ja to zostałam na dobry początek wylizana dokumentnie i dopiero potem

mogliśmy pospacerowac :lol:

a jak inne psiaki zostały wypuszczone na wybieg

i zaczęły nas obszczekiwac to Wipus z taką werwą im odszczekął , że

pouciekały a on popatrzył sie na mnie wymownie jakby mówił , że umie mnie

obronic przed " gówniarzerią "

został pochwalony i z podniesiona kitą :painting:spacerowalismy już bez

przeszkód

Wipus ciotka Ewa jest tobą zauroczona :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...