Jump to content
Dogomania

Frisbee w Krakowie - sonda.


marcin_ra

Recommended Posts

  • 9 months later...

Cześć!
Nazywam się Iwona i jestem posiadaczką suczki owczarka australijskiego Rici Motopies. Sunia skończyła 15 miesięcy i chciałabym żeby pobawiła się trochę frisbee :)
Niestety sama mam dwie lewe ręce, jedynie co to chodzę z nią na agility, ale kiedyś rzucałam jej frisbee i wydawała się być bardzo tym zafascynowana i sprawiało to jej wielką frajdę. Fajnie łapała i przynosiła, ale ja zupełnie nie wiem jak nauczyć ją czegoś więcej i jak z nią nad tym pracować.
Mieszkam w Krakowie na Os Podwawelskim. Mam pytanie: czy ktoś chciałby popracować troszkę z moją sunią nad frisbee? Jakiś młody, zafascynowany światem psich sportów człowiek? Rica na pewno będzie wniebowzięta i szczęśliwa, a dobroduszny człowiek który przystanie na tą propozycję uzyska maksimum zainteresowania ze strony mojego psa. Ja zakupię dyski, jeżeli będą jakieś zawody i Rica będzie sobie nieźle radzić - chętnie ją zgłoszę z tą osobą :)
Nie chodzi mi jednak o to, żeby koniecznie przygotować ją do startowania w zawodach. Chodzi o to, żeby Rica miała trochę frajdy, a zainteresowana tą propozycją osoba mogła ćwiczyć swoje umiejętności na psie o predyspozycjach do takich szaleństw.
Dojechać mogę na Błonia, do większości Krakowskich parków, mogę się pojawić na wałach Wiślanych czy w Pychowicach. To byłoby do ustalenia.
Zainteresowanych taką frizbiową współpracą zapraszam do kontaktu ze mną :) gg:1544861 tel.kom:601 690 166
Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Witam,
jeśli ktoś byłby chętny na wspólne treningi w Krakowie, proszę o kontakt marysia(at)canistic.pl
Spróbujemy wypracować jakiś kompromis dotyczący miejsca, kosztów wynajęcia terenu i terminów spotkań. Podajcie jakieś info o sobie, psie i Waszych umiejętnościach :)
Niech Kraków rośnie w siłę!

Pozdrawiam,
Marysia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam!

Jestem graczem Ultimate, dyscypliny kojarzonej z psami, bo też używamy frisbee, z pewnością części z Was ta nazwa obiła się o uszy;)

W październiku organizujemy w Krakowie kolejną edycję turnieju Ultimate, gdzie spodziewamy się ponad setki graczy z całej Polski, jak również z zagranicy. Piszę tutaj, ponieważ zastanawiam się nad uatrakcyjnienie zawodów poprzez krótki pokaz Dog Frisbee.

Stąd pytanie - czy w Krakowie znajdują się osoby, które trenują z psami? Chciały by przyjść i zrobić małą prezentację? Czy nawet dać możliwość porzucania wyszkolonemu psu (wśród zawodników będą reprezentanci Polski, także na pewno swoją gamą i umiejętnościom rzutów też dadzą zwierzakom sporo radości). Niestety, osobiście nie jestem w temacie Dog Frisbee, także jeżeli wypisuję herezje, z góry przepraszam.

Z góry dziękuję za odpowiedź, najchętniej prosiłbym bezpośrednio na mój adres e-mail.

Pozdrowiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...