Jump to content
Dogomania

Spotkanie w Częstochowie


credita

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie, nie pomyliłam... wiesz gdzie jest Ruska? i wiesz gdzie jest Legnicka? Kartuska to boczna od Legnickiej... jest mniej więcej na przeciwko Ruskiej. kojarzysz? to nowa uliczka, niedawno tak tylko polna drużka była, więc w internecie może jej nie być... teraz parę domów tam wybudowano... a obok jeszcze (bo myślę, ze niedlugo wytną, żeby działki zrobić) są lasy ;) takie małe... no, ale dobra, jak nie wiesz gdzie to, to nie ma co ;p pasuje Ci w niedzielę albo w przyszłym tygodniu?(komunalny) jeśli tak to o której? no i czy masz na myśli tą piaskownię? ;p

Link to comment
Share on other sites

Ach dziękuję, jak miło ;)
A ja w sumie pierwszy raz spotkałam się z kimś sporo starszym kto nie traktował mnie z góry 'bo i tak nie zrozumiem...'

O dziwo nie musiałam kąpać Jaskiera;p i jeszcze potem poszłam z starszym na spacer... wybiegał się psiur za wszystkie czasy ;D

Trzeba się będzie jeszcze kiedyś spotkać, nie? :P Może z cockerem...? czy za bardzo żywiołowy? ;p

Link to comment
Share on other sites

Fajnie dziewczyny, ale gdzie te zdjęcia?:mad:może kiedyś zrobimy spotkanko większe? MOja Nula z Bezą od Eriu i wasze psiaki? Hheheh Problem gdzie i kiedy:razz: bo z tym największy problem. Mój Tz nie chce już ciągle słuchać o psach:eviltong: a Dorotka ciągleeeeeeeeeeeeee zabiegana:roll:

Link to comment
Share on other sites

My z północy , czyli drugi koniec miasta, i to na dodatek północny kraniec północy;). Lasek Aniołowski i łąki to prawie mój drugi dom!!!:eviltong: A chwaliłam się że byliśmy w Górach Stołowych w tym tygodniu? Ach dziewczyny, co to była za wyprawa:loveu: Psica sprawdziła się w 100 procentach. Byliśmy w gospodarstwie agro, gdzie było pełno dziwnych zwierząt, dziki, daniele, struś i inne ptactwo. Nula miała ubaw po same koniuszki wąsików!!!! A szlaki cud miód i malina:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...