Jump to content
Dogomania

MATYLDA MAff-Staff i ARRIGO Rubinowy Skarb


anutka

Recommended Posts

  • Replies 271
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Faktycznie zycie bez psa jest zyciem bez sensu.Ja mam trzy suczki. dwie rottweilerki i buldozke. Tina skonczyła 10 lat, jest profesorem dla tych młodszych ale barddzo wyrozumiałym i cierpliwym. Ostatnio niestety trochę mi niedomaga bardzo się nia martwię.Rottki nie sa długowieczne.Mam je juz od 20 lat i najdłuzej zyjacym był SZACH.bo zył 12 lat.W zeszłym roku kupiłam rotke i buldozke, teraz mają ponad 1.5 roku. Razem się wychowały i bardzo się kochają ale wszystkie zabawy nadzoruje Tina i jak dochodzi do jakichkolwiek spięc miedzy młodziezą to na nie nawarczy i jest spokój w rodzinie.Ta lapiovra to wymysł mojego starszego syna. tak mnie zalogował. Ja jestem gamon komputerowy ale mam nadzieję ze pomału się rozkręcę.Licze troche na młodszego syna ale on w te klocki jeszcze nie wszystko wie.Troche napisałam o sobie bo jestem tu nowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Witamy Lapiowra. Opowiedz nam coś więcej o swojej buldożce, a może jakieś fotki dolączysz[/quote]Serdecznie dziekuje za miłe przyjecie tobie Draczyn i Anutce. Ja mam suczkę imieniem Margot To Lubie .corke Kubusia i Lolity Punkt Widzenia. To coreczka tatusiowa tylko bez białego znaczenia. Wyrosło z niej kawał kobity.Charakterek ma . ze daje sobie radę z jej rowiesniczą rotką. szczegolnie gdy ma zaplecze w Tinie. bo ta zawszr ją broni a bardzo rzadko karci.Traktuje ją jak swoja corke. Jesli chodzi o fotki to dla mnie wyzsza szkoła jazdy i dopoki syn nie przyjedzie to nic z tego. Poza tym niestety on ma cyfrówke a ja jeszcze nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapiovra']Serdecznie dziekuje za miłe przyjecie tobie Draczyn i Anutce. Ja mam suczkę imieniem Margot To Lubie .corke Kubusia i Lolity Punkt Widzenia. To coreczka tatusiowa tylko bez białego znaczenia. Wyrosło z niej kawał kobity.Charakterek ma . ze daje sobie radę z jej rowiesniczą rotką. szczegolnie gdy ma zaplecze w Tinie. bo ta zawszr ją broni a bardzo rzadko karci.Traktuje ją jak swoja corke. Jesli chodzi o fotki to dla mnie wyzsza szkoła jazdy i dopoki syn nie przyjedzie to nic z tego. Poza tym niestety on ma cyfrówke a ja jeszcze nie.[/quote]Czy to ta suczka co wygrala wszystko w Kielcach, czy jej siostra??????? Ale tak czy inaczej to jesteśmy rodziną. Tymbardziej się cieszę, że tu jesteś

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anutka']Witaj Lapiovra.
Dołączam się do prośby Draczyn o fotki buldożki :)[/quote]Anutko ciebie poznałam zdięki zdjęciu na pierwszej stronie tego watku. bo Dorotal znam troche z wystaw. Jak mi nikt nie pomoze tu w domu to chyba nie dam rady wkleić sama zadnej fotki. Mąż powiedział ze sprubuje. bo trochę mamy w komputerze. Ostatnio jak moj syn był. to pstryknął parei wrzucił na jakąś stonę u nas. Niestety ja nic nie umiem jeszcze oprócz pisania i wysłania.Trochę cierpliwości musicie wykazać wobec mojj osoby

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Czy to ta suczka co wygrala wszystko w Kielcach, czy jej siostra??????? Ale tak czy inaczej to jesteśmy rodziną. Tymbardziej się cieszę, że tu jesteś[/quote]Draczyn z hodowli To LUbię to Margotka była sama i fakytycznie wygrała. a potem za to dostałyśmy lanie na FBF.Zresztą gdyby nie ty nawet o tym bym nie wiedziała.Napisz o jakiej siostrze myślałaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapiovra']Anutko ciebie poznałam zdięki zdjęciu na pierwszej stronie tego watku. bo Dorotal znam troche z wystaw. Jak mi nikt nie pomoze tu w domu to chyba nie dam rady wkleić sama zadnej fotki. Mąż powiedział ze sprubuje. bo trochę mamy w komputerze. Ostatnio jak moj syn był. to pstryknął parei wrzucił na jakąś stonę u nas. Niestety ja nic nie umiem jeszcze oprócz pisania i wysłania.Trochę cierpliwości musicie wykazać wobec mojj osoby[/quote]Napewno wykażemy i we wszystkim będziemy starali się Ci pomoć. Zdjęcia Twojej suczki o ile jest to ta co wygrala w Kielcach rasę, śa już w topiku wystawy. Są to fotki z wystawy w Kielcach. Ja mam je również u siebie na dysku i jeśli chcesz to zaraz wkleję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapiovra']Draczyn z hodowli To LUbię to Margotka była sama i fakytycznie wygrała. a potem za to dostałyśmy lanie na FBF.Zresztą gdyby nie ty nawet o tym bym nie wiedziała.Napisz o jakiej siostrze myślałaś.[/quote]W tamtym miocie byly jeszcze inne suczki i wszystkie podobno bardzo ładne, ale juą wszystko jasne. Poznałyśmy się w ubiegłym roku na wystawie w Lodzi. Bardzo se cieszę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Napewno wykażemy i we wszystkim będziemy starali się Ci pomoć. Zdjęcia Twojej suczki o ile jest to ta co wygrala w Kielcach rasę, śa już w topiku wystawy. Są to fotki z wystawy w Kielcach. Ja mam je również u siebie na dysku i jeśli chcesz to zaraz wkleję[/quote]Draczyn jak będziesz tak miła to się strasznie ucieszę. Jak juz pisałam te zdjęcia Margotka ma dzięki wam. Potwierdzam ze to jest ta suczka co wygrała w Kielcach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapiovra']Draczyn jak będziesz tak miła to się strasznie ucieszę. Jak juz pisałam te zdjęcia Margotka ma dzięki wam. Potwierdzam ze to jest ta suczka co wygrała w Kielcach[/quote]To zaraz jej poszukam i ja Ci tu wkleje. Musisz tylko troszkę poczekać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hebulka'][B]Witaj Lapiovra:):)[/B][/quote]Hebulko, ja ciebie tez pozdrawim. Znam cię ze zdjęć z topików z tego forum. We Wrocławiu byłam w zeszłym roku w końcu sierpnia na kryciu u Gustawa. Niestety coś nam nie wyszło. chyba ruja u Margotki była trochę dziwna. Gutka znalazłam zresztą na twojej stronie z adresem właścicieli. bo oni mają telefon nie w TP i nie mogłam znalżć na nich namiarów. Gustawa znałam z wystaw bardzo mi się podobał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']To chyba to zdjęcie

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img302.imageshack.us/img302/1615/tnobraz0588hw.jpg[/IMG][/URL][/quote]Draczyn dzięki wielkie ale może masz Margotkę jeszcze przy pucharze. bo tam jest bliżej. Jak mozesz jeszcze to drugie wkleić to sie bede bardzo cieszyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapiovra']Hebulko, ja ciebie tez pozdrawim. Znam cię ze zdjęć z topików z tego forum. We Wrocławiu byłam w zeszłym roku w końcu sierpnia na kryciu u Gustawa. Niestety coś nam nie wyszło. chyba ruja u Margotki była trochę dziwna. Gutka znalazłam zresztą na twojej stronie z adresem właścicieli. bo oni mają telefon nie w TP i nie mogłam znalżć na nich namiarów. Gustawa znałam z wystaw bardzo mi się podobał.[/quote]

Milo mi,szkoda że Margot nie miała dzieciątek,napewno byłyby super,Gustaw to mój ulubieniec :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...