Jump to content
Dogomania

Budapest Derby 2005


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Katarzyna']Znajoma Węgierka ma mi wysłać info o wystawach, więc wkleje tutaj jak tylko dostanę:)[/quote]
Katarzyna - nie ma sensu wklejać informacji o wystawach węgierskich w 2006 r. do tego topiku, bo - jak sama widzisz - temat dotyczy Derby 2005! Użytkownicy forum w tym topiku raczej nie będą szukać tego typu informacji.

Proponuję pozakładać topiki, odpowiednio do miejscowości, gdzie ma się odbyć wystawa.

Dziękujemy za chęci.:bigok:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dostalam cos takiego o championacie Wegier
[FONT=Arial]Dziekuje pani Małgorzacie Skrzypczyk[/FONT]

[FONT=Arial]Uprzejmie informuje ,[/FONT]
[FONT=Arial]ze [/FONT][FONT=Arial]w [/FONT][FONT=Arial]roku 2005 zostal zmieniony regulamin Ch,Wegierskiego dla cudzoziemcow.[/FONT]
[FONT=Arial]4x CAC ( 3 na krojowych 1 na miedzynarodowej lub klubowej )[/FONT]
[FONT=Arial]ostatni po uplywie 1 roku.[/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#ff0000]Wszystkie CACe z KL. Championow[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#ff0000][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#ff0000][FONT=Arial][COLOR=blue][FONT='Comic Sans MS'][B][SIZE=2][FONT=Verdana]Champion Węgier (HCH)[/FONT][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=blue][FONT='Comic Sans MS'][SIZE=2][FONT=Verdana]DYPLOM[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[SIZE=2][FONT=Verdana][U][COLOR=blue][FONT='Comic Sans MS']Psy ras podlegających próbom pracy:[/FONT][/COLOR][/U][COLOR=blue][FONT='Comic Sans MS'][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[B][COLOR=blue][FONT='Comic Sans MS'][FONT=Verdana]Trzy tytuły CAC, które pies osiągnął na organizowanych przez MEOE na Węgrzech wystawach, w klasie pośredniej- otwartej- lub użytkowej-; dla psów będących własnością zagranicznych[/FONT][/FONT][/COLOR][/B]
[SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=blue][FONT='Comic Sans MS']wystawców w klasie championów-, przyznane przez dwóch różnych sędziów. Z trzech tytułów CAC [/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT='Comic Sans MS']co najmniej jeden należy uzyskać na wystawie międzynarodowej lub klubowej. Pomiędzy pierwszym i ostatnim tytułem CAC musi upłynąć jeden rok. [/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[COLOR=blue][FONT='Comic Sans MS'][SIZE=2][FONT=Verdana]Wynik próby pracy, który oznacza spełnienie próby dla danej rasy, wynosi 75% możliwych do uzyskania punktów. [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR]
[SIZE=2][FONT=Verdana][U][COLOR=blue][FONT='Comic Sans MS']Psy ras nie podlegających próbom pracy:[/FONT][/COLOR][/U][COLOR=blue][FONT='Comic Sans MS'][/FONT][/COLOR][/FONT][/SIZE]
[/FONT][FONT=Verdana][B][SIZE=2][COLOR=blue][FONT='Comic Sans MS']Uzyskane na organizowanych przez MEOE na Węgrzech wystawach, w klasie pośredniej- otwartej- lub użytkowej-; dla psów będących własnością zagranicznych wystawców w klasie championów-, cztery tytuły CAC, przyznane przez trzech różnych sędziów, z których [/FONT][/COLOR][COLOR=blue][FONT='Comic Sans MS']co najmniej jeden należy uzyskać na wystawie międzynarodowej CACIB lub klubowej. Pomiędzy pierwszym i ostatnim tytułem CAC musi upłynąć jeden rok.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][SIZE=2][COLOR=blue][FONT='Comic Sans MS'][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]
[FONT=Verdana][B][SIZE=2][COLOR=blue][FONT='Comic Sans MS'][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Dorotal [/B]- czy tu przez przypadek nie chodzi o tytuł [I]Hungaria Grand [/[I]I]Champion[/I]? Bo te zasady (wg tej rozpiski, co ja ją mam) są identyczne jak właśnie do Hungaria Grand Champion - szczególnie ta uwaga, że wszystkie CAC-e maja być uzyskane w kl. championów.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dwa wegierskie CACe z klasy otwartej i wegierscy hodowcy powiedzieli mi ze jak najbardziej licza sie one do championatu i pierwsze slysza o tym, zeby do ChHU byly potrzebne CACe z klasy championow. Z klasy championow CACe zbiera sie do Grand Championatu. Mam nadzieje ze maja racje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Ja mam dwa wegierskie CACe z klasy otwartej i wegierscy hodowcy powiedzieli mi ze jak najbardziej licza sie one do championatu i pierwsze slysza o tym, zeby do ChHU byly potrzebne CACe z klasy championow. Z klasy championow CACe zbiera sie do Grand Championatu. Mam nadzieje ze maja racje :)[/quote]

Właśnie o to chodzi, że jak dotąd nic podobnego nie miało miejsca i mam nadzieję że nie będzie miało .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Ja mam dwa wegierskie CACe z klasy otwartej i wegierscy hodowcy powiedzieli mi ze jak najbardziej licza sie one do championatu i pierwsze slysza o tym, zeby do ChHU byly potrzebne CACe z klasy championow. Z klasy championow CACe zbiera sie do Grand Championatu. Mam nadzieje ze maja racje :)[/quote]
[B]Noelani[/B] - o tym właśnie pisałam. Że CAC-e z kl. championów to do HUNGARIA GRAND CHAMPION!!!
Ale poczekajmy jeszcze na informację od Bogarki.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...