Jump to content
Dogomania

Czy ktos wyprobowal Chris Christiansen????


resuruss

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Jest polska strona Chris Christensen:
[url]http://www.dogcosmetics.pl/[/url].
Ja kupowałam w Stanach tylko szczotkę dla yorków i jestem z niej zadowolona.
Jeżeli ktoś chciałby adres sklepu w USA to proszę:
[url]http://www.showdogstore.com/[/url]

Link to comment
Share on other sites

U mnie sprawdził sie fajnie jedwab i szampon do pierwszego mycia.
Szampony do koloru tez sa niezłe i wydajne bardzo.Natomiast nie odpowiada mi ( a raczej gatunkowi wosa mojej suni) ThickandThicker.
Bardzo fajne sa patyczki - korektory.Ładnie maskują i są baaaaardzo wydajne.Mam juz ponad rok i nawet nie widac ,ze cos ubyło ,a uzywam dosc czesto.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dada!!!W ChCh nie ma linii specjalnie do długiego włosa .Sa kosmetyki ogolne .
Mysle ,ze jesli bys chciała wzmocnic kolor Joyka do rudosci to odpowiedni byłby szampon do rudego.Sprawdza sie tez super jedwab .After Bathem jestem srednio zadowolona ....wlos ma zamkniete łuski ,ale nie ma tej " sliskosci " ktora lubie .
Co do patyczkow : ja mam biały i sprawdza sie dobrze,ale na całkiem krotkiej siersci na pysiu grzywacza pp,nie wiem jak zachowa sie na dłuzszym włosie .
Co do przebarwien ..probowałas Cristal Cleana z ISB?

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję res, rudego wzmacniać nie będę, bo on biało-rudy, zresztą rudy już wypłowiały ;)
Ale skoro jedwab dobry, to wypróbujemy :lol:

a to?:razz:
[URL]http://www.dogcosmetics.pl/?p=productsMore&iProduct=48&sName=SHOW-OFF&-8482;--SZAMPON-BEZ-SPLUKIWANIA-W-SPRAYU[/URL]-

ciekawa jestem jak działa

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

[quote name='Oliwia.']to dobrze..myślałam,że może to coś w stylu jak Ice on Ice

[B]Bura[/B] - stosowałaś może na swojego białego królewicza ten After Bathem ?[/QUOTE]


Nie, u nas nawet ten Ice on Ice się aż tak rewelacyjny nie okazał. Dużo lepiej się sprawdza do czesania Ring 5 Show RIng i wcale nie zażółca!! A do kąpieli Pantene ProV intensywna regeneracja. Z szampono-kosmetyków próbowałam ring 5, Oster, JPH, ISB, 1Allsystems, wszystkie powoduja, że włos jest jak wata/siano. Najlepszy jak do tej pory okazuje się Pantene proV. Przed wystawami tez go ty robię, ale Igor ma druciany włos, to jego nawet przed wejściem na ring olejkiem norkowym prysnę a włos jak stał tak stoi. Szampony i odzywki psie wszystkie po jednym użyciu musiałam wyrzucić, bo się nie nadają niestety. Pomijam jedną firmę po której wybielającym się zrobił niebieski. Christensena bardzo polecają amerykanie i kanadole do pudli, nie wiem, małą mam ochotę wywalić stówe na szampon z odzywką, które po 1 myciu będę musiała wywalić. Gdybyż mieli próbki....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']I ja sie dołaczam do grona zadowolonych z Ch Ch ta nowa seria Spectrum Ten jest bardzo dobra mam wszystko szampon odzyke i maske i jest prima!!!! zamierzam kupić jeszcze ICE ON ICE -miał moze ktoś??sprawdza się??[/QUOTE]


U nas nie. Po zapsikaniu i próbach rozczesania kołtunów na tylnych łapach miałam dziury na psie, po zapsikaniu Show ringiem mam psa bez kołtunów z minimalnym ubytkiem włosa.


[quote name='Hawanka']to mnie zaciekawiła :D[/QUOTE]

Sama tego nie wymyśliłam, poradzili mi to hodowcy pudli dużych. Ponoć jeszcze lepszy jest Pantene seria dla afroamerykanów, ale to trzeba z usa sprowadzać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...