Jump to content
Dogomania

Kulki na łapkach po spacerze w zime.


AsTkA

Recommended Posts

Zna wszystkie podstawowe komendy od maleńkiego. To bardzo mądre psy. Jak miała ponad 3 miesiące to jeździłyśmy do przedszkola do Wrocławia a teraz...nie ma gdzie:/. Jak zjadę do domu jak będize ciepło to może znów zacznę z nią tam chodzić. Bynajmniej musze gdzieś ja jeszcze przeszkolić.

Link to comment
Share on other sites

haha:) no a ja mojego wszystkiego nauczyłam no ale to york a nie boblail :D Demon umie : noga, siat, chodź, zostaw, zdechł pies, zostać, spokój, leżeć, poproś, i umie zamykać szuflade. Mama mówi że to pies cyrkowy bo np umie wejść czterema łapami na ramie i tak stać albo wskakuje na wysokie rzeczy :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='AsTkA']Moja psica ma dugie włoski na lapkach. Zawsze po długim spacerze w zime ma poprzyczepiane kulki śnierzne własnie w tych włoskach i miedzy poduszkami. Myslalam ze moze na okres zimowy obciąc te włoski? I czy smarowanie kremem nawilzającym przed/po spacerze w sniegu jest dobre?[/quote]

jak najbardziej powycinaj psu włosy między poduszkami, to powinnaś robić nie tylko w zimie, tam gromadzą się najczęściej bakterię i bród po spacerze. Po za tym pies poci się tylko między poduszkami łap, jak nie ma tam włosów jest mu łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...