Jump to content
Dogomania

zimowka w Legionowie


blaira

Recommended Posts

A tak z ciekawosci zapytam. Kto zamierza sie tam pojawic?
My powaznie myslimy tam o naszym debiucie. O poszczegolnych sedziach do danej rasy dowiemy sie dopiero w piatek. Ale pic polega na tym ze na tej wystawie jest przyjmowana okreslona ilosc zgloszen bo ponoc mala hala :-?
No wiec kto sie wybiera?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Tak. Rozmawiałam z właścicielami Brysi - wysłali zgłoszenie w piątek, po telefonicznym uzgodnieniu, że jeszcze można zgłosić do staffików, bo jest ich mało. :wink:

Będzie to ich debiut wystawowy, więc liczę na Was, by ich wesprzeć dobrym słowem, by nie zniechęcili się ani do wystaw, ani do wystawiających (z sędziami bywa różnie).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Tak. Rozmawiałam z właścicielami Brysi - wysłali zgłoszenie w piątek, po telefonicznym uzgodnieniu, że jeszcze można zgłosić do staffików, bo jest ich mało. :wink:

Będzie to ich debiut wystawowy, więc liczę na Was, by ich wesprzeć dobrym słowem, by nie zniechęcili się ani do wystaw, ani do wystawiających (z sędziami bywa różnie).[/quote]trzymam za Brysię :kciuki: to była moja ulubienica odkąd foty malców pojawiły sie na stronce :wink:
A wsparcie innych miłych i życzliwych wystawiających jest naprawdę ważne szczególnie ten pierwszy raz :wink:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, tak to jest, jak ktoś nie jest nawykły do pilnowania terminów zgłoszeń.

Ciekawa jestem tylko, dlaczego telefonicznie ktoś udziela innych informacji...

Sama w tej chwili załatwiam telefonicznie pewną sprawę z Oddziałem na drugim krańcu Polski. Przez telefon wszystko uzgodniłam, ale na odpowiedź na moje pismo potwierdzajace te uzgodnienia czekam już dwa tygodnie...Tak to jest w tych naszych Oddziałach. Wszystko trzeba załatwiać osobiscie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...